Výhradní distribuce

Nabízíme Vám jen špičkové zahraniční značky, čím se vymykáme standardní nabídce lékařské kosmetiky na českém a slovenském trhu. Naše ředitelka a product managerka cestují po celém světě aby pro Vás objevovaly ty nejvzácnější kousky světové deramtologie a vybírají zásadně produkty, které vyhrávají prestižní testy účinnosti. Dnes se můžeme pyšnit označením "výhradní distributor " pro tyto značky:
 
  • Medik8 - Britská biokosmetika, vyvíjející stále nové technologie na výrobu kosmeceutik. Její účinná séra vyhrávají jedno prestižní ocenění za druhým a známá je také svými titanovými dermaválečky.
  • Dermaheal - Korejská značka, která má patentovaný výzkum a výrobu biomimetických peptidů, růstových faktorů a kmeňových buněk. Účinnost jejich výrobků zaručuje využívána nanotechnologie.
  • Monodermá - Italská vitaminová terapie v podobě čistých koncentrovaných vitaminů na pleť 
  • Croma - Rakouská firma zpracovávající kyselinu hyaluronovou, která vyrábí elastoviskózní roztoky na artrózu kloubů Synocrom a výplňové materiály na korekci vrásek či zvětšení rtů Princess
  • Newgel+ - Certifikované americké náplasti vyhlazující jizvy a strie vyrobené ze 100% lékařského silikonu.
  • Renokin - Korejská péče o vlasy a řasy, která prokazatelně zastavuje jejich vypadávání a obnovuje růst díky nanotechnologii.
 
V praxi to znamená, že kdekoliv v Česku a na Slovensku natrefíte na tyto značky, můžete si být jistý/á, že jich daný prodejce odebírá od nás. Nákupem přes Medaprex tedy zíkáváte výsadu nákupu z první ruky.
 
Rádi Vás budeme také průběžně informovat o nejžhavějších novinkách, které se nám zase podaří přivést na náš trh.