Proč jíst BIO produkty?

Proč jíst BIO produkty?
Rubrika: Zdravý život 19.05.2020
tisk

Byli jste někdy v lese sbírat borůvky? Jestliže ano, určitě víte, jakou fantastickou chuť mají ve srovnání s těmi, které nakupujeme v supermarketech.

Proč je to tak?

Komerčně pěstované produkty obsahují méně vitaminů, minerálů, fytolátek a antioxidantů. Pěstují se často na vyčerpané půdě a jsou masivně chemicky hnojeny i postřikovány.

Bio potraviny mají více živin a neobsahují škodlivé pesticidy, které způsobují rakovinu, poškození centrální nervové soustavy a vývojové vady. Jedovaté pesticidy a herbicidy přispívají k toxickému nánosu a namáhají naše játra.

Bio farmáři nechávají ovoce a zeleninu dozrát déle na rostlině, nespoléhají na chemikálie, které nutí plody dozrát předčasně a uměle a jsou pěstovány v kvalitnější půdě, proto obsahují až několikrát více zdraví prospěšných živin.

DETOX by ANNA BRANDEJS Abyste získali maximum benefitů z výživových doplňků i zdravé stravy, základem je mít pročištěné tlusté střevo. Jedině tak se mohou životně důležité živiny správně vstřebávat do organismu. DETOX by ANNA BRANDEJS podpoří detoxikaci organismu a stimuluje trávení a zažívání. Světově unikátní složení doplňku stravy navrhla sama pro sebe Anna Brandejs, aby mohla těžit to nejlepší z doplňků stravy, které užívá.
Skladem
Cena: 1 049 Kč

Konec článku