Naordinujte si vitamín proti stárnutí

Naordinujte si vitamín proti stárnutí
Rubrika: Zdravý život 22.10.2011
tisk

Vitamín E je věrný bojovník proti stárnutí. Jeho pravidelnou dostatečnou dávkou pomůžete nejen své pokožce a vzhledu, ale také prospějete svému zdraví. Udělejte si vitamínovou terapii ve znamení E.

Vitamín E na pleť Monoderma E5

Vitamín E a jeho účinky na pleť

Tento vitamín působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její choroby a poškození, podílí se na hojení jizev. Vitamín E je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů a tím zmírňuje proces stárnutí a redukuje jemné vrásky. Tento vitamín je obzvláště vhodný pro používání během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření
 

Vitamín E je určen pro

Stresovanou pleť
Pleť náchylnou na různé typy erytému
Pleť s ekzematickou dermatitidou
Suchou a velmi suchou pleť
Všechny typy pleti s cílem redukce vrásek a omlazení
 

Tip redakce

Naordinujte si vitalizační terapii v podobě čistého vitamínu E pro pleť ve vysoké koncentraci. Vitamín je uchováván v malých kapslích, které jej chrání před oxidací na vzduchu či v teple. Díky této péči neztrácejí svou účinnost. Stačí každý večer pohodlně otevřít jednu kapsličku a vitamín vetřít do pokožky.
 

Vitamín E a jeho účinky na zdraví

"Éčko" chrání buňky a zabraňuje kardiovaskulárním a revmatickým chorobám - brání usazování cholesterolu, vzniku krevních sraženin, chrání cévy před kornatěním. Je nazýván vitamínem plodnosti. Oddaluje projevy stárnutí - jak fyzického, včetně tvorby vrásek, tak mentálního.
 

Potraviny obsahující vitamín E ve větším množství

Pšeničné klíčky, rostlinné oleje, vejce, mléko, ořechy, všechna zelená zelenina, játra, med.
 

Tip redakce

Doporučujeme přijímat vitamin E denně z přírodních zdrojů v co nejvyšší množství, protože stálá vyšší dávka je organismu velmi prospěšná. 
Pokud se rozhodnete pro vitamíny v tabletách. Nikdy je neužívejte na prázdný žaludek. Aby se vitamíny vstřebaly, musíte je kombinovat s bílkovinami a enzymy v potravě. Pokud užíváte vitamín E a železo, nikdy je neberte společně. Éčko polkněte např. po snídani a železo po večeři. 

Potraviny které obsahují vitamín EAbyste však měli v těle dostatek vitamínu E, stačí si dát občas jen tak na chuť hrstku oříšků a dodávka potřebného množství vitamínu bude zajištěna.

Konec článku