Kdo je Anna Brandejs?

Kdo je Anna Brandejs?
Rubrika: Zdravý život 31.12.2019
tisk

Nová značka doplňků stravy by Anna Brandejs nese jméno Anny Brandejs.

​Vystudovala jsem Univerzitu veterinárního lékařství v Košicích. Biochemie byla náročná, krásná a moc mě bavila. Zároveň jsem se brzy potřebovala postavit na vlastní nohy. Proto jsem se vydala cestou produktové manažerky ve farmaceutické firmě. A dobře jsem udělala. Díky nasbíraným zkušenostem jsem mohla později založit firmu Medaprex. Ta už skoro dvacet let zásobuje zdravotnickým materiálem kliniky estetické medicíny a kosmetická studia. Pro Medaprex jsem také vytvořila své první doplňky stravy.

V roce 2013 jsem začala budovat špičkovou kliniku plastické chirurgie, stomatologie a dermatologie Brandeis Clinic. Brzy si získala výbornou pověst a mohla jsem ji tedy s klidným srdcem pronajmout skvělému týmu a vrátit se do Medaprexu. Tady se věnuji své staronové vášni: doplňkům stravy by Anna Brandejs, které vyvíjím a také s radostí užívám.

Nové řadě doplňků stravy jsem propůjčila své jméno nejen proto, že sama vytvářím jejich složení. Ale hlavně proto, že sama na sobě každý den ověřuji, že fungují. A pro sebe chci zkrátka to nejlepší. S ničím jiným se nespokojím. Chci být zdravá a dobře se cítit. Chci být krásná a chci se líbit. A vím, že o tělo je potřeba pečovat zvenku i zevnitř. Říkáme tomu beauty inside out. Řada doplňků stravy by Anna Brandejs je přesně o tomhle.

 

Konec článku