Jak získat husté obočí?

Jak získat husté obočí?
Rubrika: Zdravý život 21.06.2017
tisk

Obočí je kosmetickým a fashion tématem v posledních letech číslo jedna. Na pomyslném trůně „top obočí“ sedí modelka a herečka Cara Delevigne, následují ji ale i další celebrity jako Lili Collins. Chcete získat obočí, jaké mají tyto hvězdy? Následujte náš manuál.

Zaprvé dejte definitivně sbohem pinzetě a zběsilému vytrhávání. Pro ideální tvar obočí je samozřejmě vhodné tu a tam vytrhnout chloupek, který se objeví mimo přirozenou linii obočí. Co se ale týče zúžování obočí a snahy jeho vytvarování do ideálního oblouku, tady brzděte. Mohli byste také skončit s obočím širokým dva milimetry vzhledu tenké čáry tužkou.

 

Až si budete příště vytrhávat obočí, zkuste trošku ztlumit světlo. Podle odborníků by sice osvětlení mělo být co největší, panuje ale i názor, že za velmi jasného světla máme tendenci obočí vytrhávat až příliš.

 Vazelína

Aby mohly chloupky vyrůstat, musí být v prostředí, které jejich růst podporuje. Pleť musí být dostatečně hydratovaná a vyživená. Tady může pomoci vazelína, která na kůži utváří svého druhu bariéru a napomáhá v ní uzamknout vlhkost, a tím urychluje hojení a obnovu pleti.

O Marilyn Monroe se tvrdilo, že je velkou zastánkyní vazelíny, kterou používala na pleť takřka stále. Už méně se ale hovoří o tom, že v důsledku této své péče skončila nakonec s hustými porostem chloupků na obličeji.

Jak na to? Oblast umyjte a vysušte a nanášejte vazelínu, asi třikrát až čtyřikrát denně.

Speciální sérum

Pokud chcete mít zaručen skutečný výsledek, spolehněte se na denní aplikaci séra jako je Full Lash & Brow. Obsahuje komplex peptidů na podporu růstu obočí, které jej zahušťují a celkově zlepší jeho vzhled. Vedle toho v něm najdete i panthenol a vitamín E, stejně jako výtažek ze sójových bobů a pšenice. Ty společně stimulují obnovu životního cyklu jednotlivých chloupků. Již během dvou týdnů byste měli zaregistrovat rozdíl v množství a zejména síle jednotlivých „brv“.

A co je na Full Lash & Brow nejlepší? Na jednom svém konci má tento zázrak stimulující růst obočí, druhý konec zvládne to samé, akorát s řasami. Při denním používání ráno a večer vám celé balení vydrží na dva měsíce. Ideální je i jako výživa pro řasy zatížené umělými řasami.

Full Lash & Brow Získejte dlouhé řasy a husté obočí díky jedinému vysoce efektivnímu séru. Je zbytečné kupovat několik přípravků, Full Lash & Brow má dva nástavce pro snadnou aplikaci na řasy i obočí. Stačí používat dva týdny a uvidíte rozdíl!
Dočasně vyprodáno
Cena: 1 020 Kč

Olejíček

Pleťový olej působí na kůži podobně jako vazelína, tedy utváří jemnou bariéru, která zadržuje vlhkost. Protože stimuluje buněčný metabolismus, navyšuje cirkulaci, což má za následek urychlení růstu chloupků. Jaký olej je nejlepší? Sáhnout můžete po téměř jakémkoliv, zkuste třeba olivový, kokosový či jojobový olej, nebo zvolte pleťový olejíček Glow Oil s obsahem konopného, inca, růžového, skořicového, pelargoniového, citronového a grepového oleje! Olejíček nanášejte na obočí každý večer a nechte jej přes noc působit.

Glow Oil Hydratujte a vyživujte svou pleť kombinací 12 esenciálních olejů. Glow Oil oživí unavenou pleť, zbaví vás jemných vrásek a jako bonus uleví, když se spálíte na slunci. Rychle se vstřebá a má nemastné složení, proto můžete tento hedvábný olej používat v zimě i v létě.
Skladem
Cena: 1 150 Kč

Co dělat, když řasy začnou růst

Komplikace se mohou objevit v momentě, kdy obočí začne skutečně dorůstat. Tehdy je třeba nechat pinzetku na pokoji a nechat chloupky volně růst, aby se objevil přirozený tvar obočí. Kompletně vám obočí doroste za zhruba tři až čtyři měsíce a po tuto dobu byste je skutečně neměli vůbec upravovat.

Ano, zpočátku to sice bude vypadat trochu zvláštně, ale držte se myšlenky, jak skvělý look bude vaše obočí mít po závěrečné úpravě. Tu ale nechte určitě na odborníkovi! Jestli se do této finální úpravy vhrnete sami, pak se zaměřte pouze na jednotlivé chloupky, které jsou vzdálené od linie obočí.

Konec článku