Magdalena: Používám krém bez parabenů a bez parfemace

Magdalena: Používám krém bez parabenů a bez parfemace
Rubrika: Zachyceno v ulicích 12.03.2015
tisk

Magdalena (35), pracuje v neziskové organizaci

"Denně si myju obličej vodou a používám krém – bez parabenů a bez parfemace. Teď jsem si oblíbila na obličej jeden dětský krém, dokonce z řady pro miminka. Občas mě trápí suchá pleť, ale bývá to spíše v zimě. Jsem vlastně docela spokojená. Do kosmetiky jsem investovala spíš, když jsem byla mladší, ale teď s dětmi opravdu minimálně. Když už, tak vyloženě do přírodních přípravků, u nichž vím, že obsahují minimum přídatných látek."

Rady odborníka:

Suchou pleť je potřeba dostatečně hydratovat, a protože si Magdaléna dává pozor na obsah parabenů v kosmetice, vřele doporučuji kosmetiku značky Medik8. V případě suché pleti ideálně krém Hydr8 B5, který kromě hydratace také poskytuje buněčnou ochranu a redukuje projevy stárnutí. 

Na rozjasnění a vyživení obličeje, a také k prevenci vrásek je skvělé antioxidační sérum C-Tetra na projasnění a vyživení obličeje. Pokožce dodá zářivý vzhled, vyrovná tón pleti a zanechá ji pružnou, rozzářenou a dobře hydratovanou. Toto sérum je také neparfemované a neobsahuje parabeny ani konzervanty. Takže ideální pro Magdaleninu péči o pleť.

Konec článku