Jana: Vrásky pod očima mě naštěstí moc netrápí. Na rozdíl od nekvalitních vlasů

Jana: Vrásky pod očima mě naštěstí moc netrápí. Na rozdíl od nekvalitních vlasů
Rubrika: Zachyceno v ulicích 25.03.2015
tisk

Jana (47), pracuje v květinářství

"Myslím, že se o pleť starám tak nějak průměrně. Ráno používám make-up, večer se odličuji. Potom používám ještě noční krém. Speciální přípravky na vrásky ani produkty na hloubkovou péči o pleť nevlastním. Nové značky klidně ráda vyzkouším, ale mám samozřejmě pár svých favoritů. 

Co mě trápí? Samozřejmě bych byla radši, kdyby pleť byla a vypadala mladší, to by bylo hned lepší. Naštěstí nemám moc vrásek pod očima, v rodině na to netrpíme. Ale je to něco za něco – my zase trpíme na nekvalitní vlasy! "

Rady odborníka:

Protože se Jana tváří, že jejím největším problémem jsou nekvalitní vlasy, musím začít u nich. Nekvalitní vlasy dokáže až zázračně zlepšit řada Renokin, která sestává z šamponu, kondicionéru a speciálního séra. Přípravky Renokin redukují vypadávání vlasů, oživují je a vylepšují jejich kvalitu. 

Pro mladší vzhled pleti je pro Janu skvělou volbou sérum C-Tetra + Intense od Medik8. Pleť krásně prozáří a zpomaluje její stárnutí. Jako klasickou péči bych zvolila denní krém Advanced Day Total Protect a noční krém Advanced Night Restore, obojí od Medik8.

Konec článku