Irena: Proti chirurgickým zákrokům nic nemám

Irena: Proti chirurgickým zákrokům nic nemám
Rubrika: Zachyceno v ulicích 31.03.2015
tisk

Irena (53), sociální pracovnice

"O svoji pleť se starám již několik let. Ráno a večer použiji pleťovou vodu a samozřejmě se opláchnu čistou vodou. Používám krém pro denní i noční péči. S pletí jsem nikdy neměla větší problémy, jen samozřejmě s přibývajícím věkem projevuje stárnutí pleti a vrásky, v mém případě hlavně okolo očí. Preventivně jsem vrásky nikdy neřešila, všimla jsem si jich až po čtyřicítce. A od té doby si kupuji krémy proti vráskám. Ale to je vše, žádné procedury ani extra produkty. Proti chirurgickým zákrokům nemám nic, jestliže to pomůže sebevědomí ženy. Nicméně jsem zastáncem teorie, že pokud se člověk cítí dobře uvnitř, projeví se to i navenek, bez ohledu na počet vrásek."

Rady odborníka:

Irenu rozhodně chválím za to, že si navykla používat krémy pro denní a noční péči. Z našeho portfolia bych jí doporučila k rannímu použití krém Advanced Day Total Protect pro normální až suchou pokožku, který pleť rozzáří a hydratuje a zároveň ji celodenně chrání před nepříznivými vlivy okolí. 

Pro večerní péči doporučuji také od značky Medik8 krém Advanced Night Total Restore, jehož vyživující krémová receptura zastavuje proces stárnutí pleti, vyhlazuje vrásky a pleť hydratuje. Ráno se tak Irena probudí s osvěženou, hydratovanou a rozzářenou pokožkou.

Drobné vrásky kolem očí vyhladí Eyelift od Medik8, navíc dokáže zamaskovat tmavé kruhy pod očima.  Pro celkové rozjasnění zralé pleti bych doporučila účinné sérum C-Tetra + Intense.

Konec článku