Rty plnější a krásnější získáte snadno. Přečtěte si 5 nejlepších tipů!

Rty plnější a krásnější získáte snadno. Přečtěte si 5 nejlepších tipů!
Rubrika: Problémy s pletí 22.06.2016
tisk

Přidat rtům na objemu lze různými způsoby: od cvičení, přes různé typy péče o rty až po zákroky estetické dermatologie a plastické chirurgie.

1. Dermokosmetická varianta

Začneme jednou ze snadnějších variant, kterou je dermokosmetická modelace rtů. Díky nejnovějším vědeckým poznatkům a technologiím se podařilo vyvinout speciální oligopeptid, který stimuluje ve rtech zvětšení vláken kolagenu a glukosaminů, jenž jsou zodpovědná za jejich tvar, objem a konzistenci.

Jak docílit zvětšení rtů díky oligopeptidu? Každodenním používáním balzámové rtěnky SAL29 Perfect Lips. Ta navíc rty krásně hydratuje a při pravidelném používání působí preventivně proti vzniku oparů.

SAL29 Perfect lips Získejte krásnější rty bez pomoci plastického chirurga. Bezbarvá balzámová rtěnka zajistí hydrataci rtů a podpoří v nich tvorbu kolagenu. Díky tomu budou vaše rty plné a smyslné.
Skladem
Cena: 429 Kč

2. Exfoliace

Stejně jako potřebuje exfoliaci, aby byla rozzářená, vaše pleť, potřebují ji i rty, aby byly krásné. Když jsou na rtech odumřelé buňky, odráží méně světla a vypadají tím pádem menší. Vyzkoušejte rty každé ráno jemně promasírovat zubním kartáčkem s měkkými štětinkami. Rty můžete masírovat jen tak, my ovšem doporučujeme na kartáček nejdřív nanést vazelínu či med, aby nedošlo k jejich podráždění či poranění. Hned po exfoliaci rty hydratujte vhodným balzámem. Kromě toho, že zajistíte exfoliaci, podpoříte i krevní oběh, což bude mít za následek růžovější barvu rtů.

3. Triky vizážistů

Tajemství maskérů filmových hvězd: orámujte a vyplňte rty tužkou v „nude“ odstínu. Získáte podklad před nanesením rtěnky a krásně sjednotíte barvu rtů.

Dalším ověřeným způsobem, jak dodat rtům na objemu, je orámovat je konturovací tužkou v barvě rtěnky. Nerámujte nicméně přesně konturu rtů, ale „kreslete“ až za hranicí červeně rtů. Vaše rty tak budou vypadat plnější. Nejlépe tato strategie působí, když použijete rtěnku a konturovací tužku výrazných barev. A určitě se vyhýbejte tmavým barvám, které rty opticky zmenšují! Co si můžete dovolit, zejména teď v létě, je sáhnout po lesku na rty. Protože díky němu budou rty odrážet více světla, opticky nabydou na objemu.

4. Zacvičte si

Zvětšit rty přírodní cestou? Ano, efekt sice nebude tak dramatický jako při použití vyplní či dermokosmetiky, ale vyzkoušet můžete i cvičení, které zpevní svaly na obličeji, a podpoří tak plnost rtů. Pro viditelný výsledek cvičte každý den alespoň měsíc.

Pískejte

Muži a ženy, kteří hrají na hudební nástroj, mají přirozeně plnější rty, protože pravidelně „procvičují“ své obličejové svaly. Jak dosáhnout podobného účinku? Pískejte! Svaly potrénujete už tím, když si za den zapískáte dvě své oblíbené písničky (cca 5 minut). Snažte se pískat co nejhlasitěji.

Smějte se

Usmějte se se zavřenými ústy do co nejširšího úsměvu. Ten držte 5 vteřin a přejděte do tzv. duck face, kdy vyšpulíte rty. Po 5 vteřinách se vraťte zpět do úsměvu. Celé cvičení zopakujte 20x a snažte se při něm zapojit co nejvíce svaly ve rtech.

Ze strany na stranu

Stiskněte rty a pohybujte jimi zprava doleva, jak nejvíce to půjde. Na každé straně vydržte 5 vteřin. 15 opakování na obě strany bude stačit. Rty vyšpulte a kružte jimi ve směru hodinových ručiček. Po dvou kolečkách kružte proti směru hodinových ručiček, opět dvakrát. Cvičení 10x opakujte.

5. Pro maximální efekt zajděte za odborníkem

Jestli toužíte po opravdu viditelném zvětšení rtů, bez asistence odborníka to bohužel nepůjde. Rtíky si můžete v současnosti nechat zvětšit několika způsoby. Mezi nejoblíbenější se řadí dermální nitě a výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová je oblíbená pro své vlastnosti. Protože je přirozenou součástí lidského těla, organismus ji bez problémů přijímá a nepřináší nepříjemné vedlejší účinky. Tělo ji během 8 až 12 měsíců postupně vstřebá. Výplně Princess, které nabízíme v našem e-shopu, mohou jak korigovat tvar rtů, tak zvětšit jejich objem. Pochopitelně si je však nemůžete koupit domů, můžete si však na interaktivní mapce najít proškoleného odborníka, který s výplněmi pracuje.

Saypha FILLER s lidokainem Injekční výplně s kyselinou hyaluronovou Saypha FILLER s lidokainem vyhlazují mírně až středně hluboké vrásky, zlepšují vzhled jizev a obnovují kontury obličeje. Saypha FILLER s lidokainem je navíc kyselina hyaluronová vhodná i pro zvětšení rtů.
Žádejte u proškoleného odborníka

Druhou alternativou jsou dermální nitě vyrobené z kaprolaktonu. Vstřebatelné vlákno dermatolog zavede pomocí mikrokanyly do linie těsně nad hranici červeně rtů. Oproti tradičním výplním má vlákno tu výhodu, že jeho efekt vydrží déle, až tři roky. Dermální nitě rty zvětší, remodelují, dokáží však odstranit i kuřácké vrásky či pozvednout koutky. 

Dlouhodobé zvětšení rtů Boca Chcete dosáhnout dlouhodobého zvětšení rtů? Nebo vyřešit případnou asymetrii rtu? Boca vám přináší řešení. Dlouhodobé a výrazné zvětšení rtů prostřednictvím vstřebatelného vlákna vyrobeného z kaprolaktonu.
Žádejte u proškoleného odborníka

Konec článku