Opalovací krém na předčasné stárnutí pokožky nestačí

Opalovací krém na předčasné stárnutí pokožky nestačí
Rubrika: Omlazení pleti 05.04.2014
tisk

Předtím než se vrhneme na sluníčko, neměli bychom zapomínat, že je to primární faktor předčasného stárnutí pokožky! Minimalizujte ho dodržováním 2 zásad.

Pro správnou ochranu je důležité používat široké spektrum opalovacích přípravků, které pleť chrání před UVB i UVA .
 
Přesto, opalovací krémy pouze částečně redukují tvorbu UV vyvolanou volnými radikály. Pro celkovou ochranu je proto nutné přidat do vaší běžné péči o pleť antioxidanty! Ty jediné dokáží bojovat s volnými radikály.
 
Lékařská kosmetika Medik8 přináší kompletní řešení pro minimalizaci poškození pleti sluncem
 

1. Použijte vitamín C

Každé ráno naneste některý ze široké škály produktů s vitamínem C.
Vitamin C je silný antioxidant se schopností neutralizovat volné radikály, které ničí kůži. Všechny Medik8 produkty obsahují stabilní vitamín C  s klinicky ověřeným protistárnoucím efektem:
  • Je základem pro syntézu a transport kolagenu do dermis
  • Narušuje synzézu melaninu čímž redukuje pigmentaci
Kromě toho zvyšuje elasticitu a hustotu kůže, stejně jako zlepšuje texturu a rozjasňuje pleť. Více o vitaminu C v kosmetice se dozvíte v rozhovoru se zakladatelem firmy Medik8.
 
 

2. Použijte SPF

Pro kompletní ochranu před slunečními paprsky, zakončete strostlivosť nanesením opalovacího krému s vysokým SPF - Physical Sunscreen. Ten pleť chrání před UVA a UVB zářením a zároveň tiší a uklidňuje pokožku. Jde o 100 % fotostabilní minerální ochranu, bez jakékoliv chemické sluneční ochranné složky, takže je naprosto nedráždivý. To ho činí perfektním pro pleť po zákrocích jako chemický peeling či laser.

Jelikož v létě netřeba podceňovat ani hydrataci pokožky, hydratační krémy Hydr8 pro mastnou nebo suchou pokožku již obsahují sluneční ochranu SPF 25 a vy tak zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Konec článku