9 tipů pro mladý vzhled vašich očí

9 tipů pro mladý vzhled vašich očí
Rubrika: Omlazení pleti 08.05.2012
tisk

Vrásky, váčky pod očima ani černé kruhy nemají šanci. Devětkrát vám poradíme jak na to.

1) Krytí - Vybírejte si sluneční brýle s UV 400 a velkými rámečky pro co největší zakrytí. Před nasazením brýlí používejte každé ráno 30 minut před odchodem pleťový krém s faktorem 30 a více. Věřte nám, opalovací krém není jen na opalování.

2) Antioxidanty - Každé ráno používejte sérum s antioxidanty, aby nedocházelo k poškození pleti volnými radikály ze slunce a znečištění.
 
3) Používejte na noc retinol – Retinol je složka, která prokazatelně stimuluje tvorbu kolagenu a redukuje vrásky. Vyhledávejte krémy a séra, která jsou v neprůhledném balení, aby retinol zůstal kvalitní. Čistý přírodní Renitol nabízí například vitamín na pleť Monodermá A 15
 
4) Spěte chytře – Dejte si pod hlavu ještě jeden polštář. Výše položená hlava napomáhá předejít zbytečnému ukládání tekutiny v okolí očí.
 
5) Nic nepřehánějte – Odolat nutkání nanášet větší množství krému je velmi důležité. Příliš mnoho krému může vést ke svědění pokožky a otoku v oblasti očí.
 
6) Doporučujeme vypnout pokožku – Vybírejte si krémy, které vaši pokožku spolehlivě napnou. Výborně to umí například Pretox Eyelift pro vyhlazení vrásek okolo očí.
 
7) Vyplňte linie okolo očí – Používejte výrobky s pro podporu tvorby kolagenu a elasticity.
 
8) Zakrytí kruhů pod očima – Používejte krémový korektor. Vyberte si odstín žluté, pokud mají kruhy pod očima modrý nebo fialový nádech. Broskvový odstín použijte, pokud máte hnědé kruhy pod očima.
 
9) Máte oteklé oči? - Nepoužívejte světlé, moc tmavé nebo třpytivé oční stíny. Místo toho zvolte matný stín jen o málo odstínů tmavší, než je vaše pleť. Nanášejte na celé horní víčko a podél linie spodních řas. Snížíte tím efekt oteklých očí.
Konec článku