4 rady pro krásné ruce

4 rady pro krásné ruce
Rubrika: Omlazení pleti 15.02.2014
tisk

Ruce. Představují nás, mluví za nás a jsou vidět víc, než si myslíme. Všeobecné povědomí je takové, že pěstění rukou znamená starat se o nehty. To ale není všechno. Ruce by měly mít péče mnohem více...

Odstraňte odumřelé buňky!

Buňky se ve spodních vrstvách kůže neustále dělí a tím vytlačují starší buňky na povrch. Vzniká tak hrubá a loupající se kůže. Je tedy potřeba odstraňovat odumřelé kožní buňky např. pomocí peelingu Dermaheal. Ten obsahuje komplex biomimetických peptidů, které mají navíc na pokožku omlazující účinek. Jednou za týden si dopřejte takovouto očistnou kúru, kdy ruce jemně peelingem promnete a opláchnete. Zbavíte se tak nejen dlouhodobých nečistot a staré kůže, ale kůži masáží také prokrvíte.
 

Krásné ruce díky hydrataciMazat, mazat a ještě jednou mazat!

Abyste zlepšili elasticitu pokožky rukou a dosáhli jste omlazení, hodně ruce promazávejte. A to obzvláště v zimě! Vybírejte si hydratační krémy speciálně určené na ruce. Jedině tak dosáhnete nejlepšího efektu. Používejte i speciální séra pro redukci vrásek, která stimulují vytváření nových buněk a zdokonalují pevnost pokožky.
 

Redukce pigmentových skvrn.

Pigmentové skvrny se objevují nejen s přibývajícím věkem, ale i po přílišném slunění. Na trhu je v dnešní době již spousta přípravků na redukci pigmentových skvrn.
 

Cvičení

Každý den si s prsty i rukama trochu zacvičte. Můžete například zatínat ruce v pěst, nebos jednotlivými prsty provádět tzv. ruční chůzi. Snížíte tak napětí ve svalech a kůže se bude méně napínat. Více si zvykne na pohyb a bude pružnější a pevnější. Správným cvičením navíc omezíte vznik kloubních onemocnění. 
Konec článku