Znečištěné životní prostředí způsobuje stárnutí pleti a celého organismu

Znečištěné životní prostředí způsobuje stárnutí pleti a celého organismu
Rubrika: Doplňky stravy by Anna Brandejs 23.03.2020
tisk

Stárnutí je přirozenou součástí života, ale poškození kůže zvyšujícím se znečištěním životního prostředí, přirozené NENÍ. Bohužel přirozený proces stárnutí drasticky zrychlují škodlivé látky z vnějšího prostředí. Například znečištění ovzduší podle nových výzkumů přispívá nejen ke vzniku pigmentových skvrn, tvorbě vrásek a tmavých kruhů pod očima, ale i ke snížení elasticity kůže.

Dobrá zpráva je, že existuje několik strategií, které pleti mohou pomoci zlepšit její zdraví a pomoci při prevenci vrásek, povolování kůže a vzniku pigmentových skvrn. Je to například vylepšení anebo použití kosmetických přípravků, nebo užívání doplňků stravy. Existuje mnoho faktorů, které můžeme kontrolovat, a snížit tím poškození kůže a pozastavit předčasné stárnutí pleti, které způsobují toxiny z prostředí.

Dodejte pleti ochranu zevnitř

Jednou z těchto strategií je užívání kolagenu v podobě kvalitního doplňku stravy. Kolagen je nejvíce zastoupený protein v těle, který dává kůži pevnost, hladkost a elasticitu. Věkem se v těle rozkládá více kolagenu, než je ho tělo schopno znovu vytvořit, následkem čeho se kůže ztenčuje, je slabší a má více vrásek.

Nejlepším způsobem, jak zvýšit množství kolagenu v těle a kůži, je užívat kolagen, ale ne jakýkoliv druh kolagenu, protože existuje víc typů. Důležité je užívat typ, který se nachází v lidské kůži, což je kolagen typu I. a ten se získává z mořských ryb. Taky potřebujeme užívat vitamíny, které mají silný anitoxidační potenciál, a přispívají k lepší tvorbě kolagenu v kůži, jako jsou například vitamíny C, E, D.

Nebo látky, které zabraňují rozkladu kolagenu a elastinu v kůži, jako jsou Ceramosidy. Ceramosidy navíc pomáhají vybudovat kůži silnější ochrannou bariéru vůči toxinům z vnějšího prostředí. Všechny tyto tak potřebné látky najdete v doplňku stravy Collagen + 11, který navíc obsahuje i další silné antioxidanty jako je extrakt z granátového jablka, nebo lykopen. Kolagen a Ceramosidy v doplňku stravy Collagen +11 mají klinicky potvrzené účinky, redukují vrásky o 27%, zlepšují elasticitu pleti o 36%, zjemňují kůži o 73% a zlepšují hydrataci o 36%.

COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky. Získejte mladistvě zpevněnou a vyhlazenou pleť díky doplňku stravy, který vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %.
Skladem
Cena: 1 770 Kč

Konec článku