Pozor na umělá nízkokalorická sladidla!

Pozor na umělá nízkokalorická sladidla!
Rubrika: Doplňky stravy by Anna Brandejs 10.03.2020
tisk

Nezhubnete po nich, naopak pravděpodobně ztloustnete...

Aspartam, sacharin, nebo sukralóza - jsou pro lidi schválené jako bezpečné, ale:

Sukralóza

V časopise Journal of Toxicology and Environmental health uvedli studii, že sukralóza snižuje počet prospěšných baktérií ve střevech o polovinu, a přispívá ke zvyšování tělesné hmotnosti.

Sacharin

Centrum výzkumu stravovacích návyků při Purdue Univerzity zjistil, že konzumace potravin, oslazených sacharinem vede k většímu přibývání na váze a růstu tělesného tuku, než při konzumaci stejných potravin oslazených cukrem.

Aspartam

Dvě hlavní složky aspartamu, fenylalanin a kyselina asparágová, stimulují vylučování inzulinu a leptinu - hormonů, které tělu nařizují ukládat tuk. Další studie ukazuje, že po užití velkého množství fenylalaninu, se nám může snížit hladina hormonu serotoninu, což je neurotransmiter, který nám říká, že jsme sytí. Nízká hladina serotoninu způsobuje další chuť na jídlo. Aspartam je navíc excitotoxin - jedovatá látka, která v určitém množství může stimulovat nervové buňky až tak, že se poškodí, nebo zahynou.

(Zdroj: Kimberly Snyder, C.N., The Beauty detox solution)

A obyčejný cukr je ve velkém množství také škodlivý. Takže asi jediná cesta je zbavit se závislosti na sladkém a sacharidy získávat spíš z nesladké zeleniny, nebo ovoce s nízkým glykemickým indexem.

Toto je i odpověď pro všechny, kteří se ptají,  proč je náš Collagen +11 by Anna Brandejs v tobolkách a ne v podobě pití. Jen tobolka zaručuje čistý doplněk stravy. Do kolagenů, které jsou v podobě prášku, nebo už hotového nápoje, se přidávají různá ochucovadla, barviva a i sladidla, často například ve formě sukralózy.

COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS Zdokonalte svou pleť zevnitř s COLLAGEN + 11 by ANNA BRANDEJS s nejčistším rybím kolagenem a patentovanými Ceramosidy. Světově unikátní složení navrhla sama Anna Brandejs, protože na trhu nenašla nic, co by uspokojilo její náročné požadavky. Získejte mladistvě zpevněnou a vyhlazenou pleť díky doplňku stravy, který vyhladí vrásky, rozjasní a zjemní pleť až o 63 %.
Skladem
Cena: 1 770 Kč

Konec článku