Pure C15 sérum Rozjasňující a omlazující sérum s čistým vitamínem C

Taky vás štvou tmavé skvrny na pleti a vrásky? Zbavte se jich s tímto účinným sérem, díky jehož používání dosáhnete viditelně světlejšího tónu pleti. Pleť bude navíc zpevněná a chráněná proti volným radikálům. Dopřejte si maximum, co vaší pleti dokáže vitamín C nabídnout, díky inovativní formě tzv. „dobíjení“.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Pure C15 sérum
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 260 Kč

Skladem

Sérum s vitamínem C pro omlazení

Vrásky ani tmavé skvrny mladistvému vzhledu pleti neprospívají, stejně tak jako působení volných radikálů. Sérum Pure C15 značky Medik8 ovšem dokáže proti všem těmto negativům bojovat. Minimalizuje tvorbu pigmentových skvrn, projasňuje pokožku, a protože pomáhá spouštět syntézu kolagenu v pleti, podporuje její pružnost a hustotu, což se projevuje redukcí vrásek a prevencí jejich vzniku. Působí i jako prevence stárnutí v důsledku slunečního záření. 

Proti předčasnému stárnutí pleti

Lidské tělo má vlastní obranný systém antioxidantů. Ty poskytují nestabilním volným radikálům svůj elektron, čímž brání tomu, aby radikály poškozovaly buňky kůže. Když je ale volných radikálů více než antioxidantů, přestává tento vlastní obranný mechanismus pleti fungovat a dochází k tzv. oxidativnímu stresu, kdy již kůže není schopna se náporu radikálů sama bránit. Volné radikály pak mohou útočit na molekuly kolagenu, buněčnou DNA či membrány a oslabovat je. Zpomaluje se tak regenerace kožních buněk, což ve výsledku vede k povolování pleti, ztrátě elasticity a objemu a vzniku vrásek. Vitamín C ale kůži poskytuje antioxidační ochranu a napomáhá jí vyrovnat se s útoky volným radikálů, a tím brání jejímu předčasnému stárnutí.

Stabilní kyselina askorbová

O čistém vitamínu C, tedy kyselině askorbové, bylo mnohokrát klinicky prokázáno, že zvyšuje novotvorbu kolagenu v kůži a chrání ji před poškozením volnými radikály. Je však o ní známo také to, že není příliš stabilní a ztrácí v průběhu času svoji účinnost. Speciální receptura v séru Pure C15 napodobuje způsob, jak si tělo přirozeně udržuje stabilní hladinu vitamínu C v pleti. Vitamín C je dobíjen, protože má v roztoku dva „spřátelené“ antioxidanty: vitamín E a L-glutathion. Tyto dvě látky neustále svou činností regenerují molekuly vitamínu C poté, co jsou spotřebovány na neutralizaci volných radikálů. Tím je zajištěná dlouhodobá účinnost séra. Pure C15 tak přináší kůži to nejlepší z vitamínu C.

Unikátní obal pro nejvyšší účinnost

Když kyselina askorbová ztratí svoji účinnost v důsledku kontaktu se vzduchem, produkt typicky zežloutne. Sérum Pure C15 se proto vyrábí ve dvou menších lahvičkách, které minimalizují styk séra se vzduchem. Lahvičky jsou proto plněny ve speciální komoře zaplněné dusíkem, tedy bez přístupu vzduchu. Kyselina askorbová díky tomu nepřichází do styku s kyslíkem. Společně s dobíjecím mechanismem antioxidační sítě a optimalizovaným pH tak britská firma Medik8 zajišťuje stabilitu séra po jeho otevření zákazníkem. Každá ze dvou lahviček zůstává čerstvá a účinná minimálně 8 týdnů po prvním otevření.

Dokonalý vzhled pleti

 • Pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky
 • Minimalizuje vznik tmavých skvrn
 • Spouští v pokožce přirozenou syntézu kolagenu
 • Viditelně projasňuje tón pleti
 • Zlepšuje také texturu a pevnost pleti

Rozjasňuje tmavé skvrny na kůži 

Kyselina askorbová je schopna pozastavit vznik nadměrné pigmentace, a to hned dvěma způsoby. Zaprvé coby antioxidant brání před poškozením pleti volnými radikály, za druhé blokuje aktivitu enzymu tyrozináza, který je zodpovědný za vznik pigmentu melaninu v kůži. Díky tomu rozjasňuje a zesvětluje unavenou, zašedlou pleť a sjednocuje její barevný tón.

Síla vitamínů a glutathionu

15% stabilizovaná kyselina L-askorbová:
Nejčistší forma vitamínu C, která kůži poskytuje výjimečnou antioxidační ochranu před volnými radikály, a zároveň v kůži navyšuje novotvorbu kolagenu, čímž podporuje její mladistvý vzhled.

Vitamín E:
V tucích rozpustný antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v pleti. Tu chrání před volnými radikály a v rámci antioxidační aktivity působí v synergii s vitamínem C.

Glutathion:
Antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle, má výrazný regenerační účinek na vitamín C, čímž ještě více posiluje antioxidační ochranu kůže.

Ranní vitamínová nálož pro vaši pleť

 • Pure C15 byl vyvinut pro přímou aplikaci na obličej. Ráno, po čištění pokožky, naneste 4 – 5 kapek přímo na kůži a rovnoměrně rozetřete po celé oblasti obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebat po dobu 2 - 3 minut.
 • Sérum Pure C15 je navrženo pro použití v kombinaci s dalšími produkty britské značky Medik8. Ráno ještě před jeho nanesením na pleť aplikujte hydratační sérum Hydr8 B5, které nechejte před aplikací Pure C15 dobře vstřebat. Po nanesení a vstřebání Pure C15 naneste na pleť ochranný krém Physical Sunscreen. Večer do péče zahrňte sérum s vitamínem A Retinol 3TR a po jeho vstřebání noční výživný krém Advanced Night Restore. Pleti takto poskytnete úplnou protivráskovou filozofii CSA

Jak zachovat účinnost?

 • Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být Pure C15 spotřebován do 2 měsíců od otevření, pokud je skladován v pokojové teplotě.
 • Balení je navrženo do 2 ampulek tak, aby byla maximalizována trvanlivost. Trvanlivost po otevření je 2 měsíce. Trvanlivost neotevřeného výrobku je 18 měsíců.
 • Po otevření doporučujeme skladovat Pure C15 v chladničce.
 • Balení 2x15 ml vydrží až 50 aplikací.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Aqua (Water), Propylene Glycol, Ascorbic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Polyglyceryl-4 Caprate, Polysorbate 80, Tocopherol, Glutathione, Panthenol, Tartaric Acid, Phenoxyethanol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Sodium Metabisulfite, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Limonene, Trisodium HEDTA, Linalool, Ethylhexylglycerin, Geraniol.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Zakladatel špičkové kosmetiky mluví o vitaminu C

Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s Elliotem Isaacsem, který založil anglickou dermatologickou firmu Medik8. Dozvíte se proč je Céčko důležitou složkou proti stárnoucích krémů, komplikace s udržením jeho stability, a dokonce prozradí i tajemství revoluční technologie, kterou tým biochemiků Medik8...

Nejlepší péče o pleť v 50 a více letech

Nejlepší péče o pleť v 50 a více letech

V padesáti byste neměli rezignovat na péči o pleť v domnění, že vznik vrásek je už nevyhnutelný a nezvratitelný. Naopak, důslednou péčí můžete vzhled své pleti „zakonzervovat“ a zpomalit její další stárnutí.

15 tipů na omlazení pleti

15 tipů na omlazení pleti

Kdo by nechtěl vypadat mladší, než ve skutečnosti je? Představujeme vám 15 ověřených tipů, s nimiž bude omlazení hračka!

Tmavé skvrny po akné a jizvičky. Jak se jich zbavit?

Tmavé skvrny po akné a jizvičky. Jak se jich zbavit?

Jako by nestačilo, že se nám na pleti čas od času vysemení pupínek akné, ale ještě po něm na kůži většinou zůstává nehezká vzpomínka v podobě jizvičky nebo tmavého fleku – tzv. pozánětlivé hyperpigmentace.

Časopis Vlasta (září 2019)

Časopis Vlasta (září 2019)

Jak se zbavit pigmentace? Důležitá je samozřejmě prevence a ochrana před UV paprsky. Když už se ale pigmentové skvrny jednou udělají, vsaďte na komsetiku s vitamínem C, který pleť rozjasňuje, barevně sjednocuje a viditelně zesvětluje pigmentové skvrny. Časopis Vlasta doporučuje sérum Pure C15 od ...

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Používám na noc sérum Calmwise Serum a ráno Pure C15. Je možné používat obě tato séra zároveň?

Séra Medik8 jsou navzájem kompatibilní, to znamená, že se mohou používat společně. I tím se prohlubuje jejich efekt. Můžete je tímto způsobem tedy používat.


Je lepší dávat vitamín C na pleť večer či ráno?

Doporučuje se ráno, protože vitamín C má schopnost redukovat případné působení UV záření.


Mám velmi suchou pleť a používám produkty Hydr8 B5 a Pure C15, též krém Hydr8 Night. V jakém pořadí je mám používat? Mám si objednat ještě nějaký produkt, abych své suché pleti ulevila?

Hydr8 B5 používejte ráno a večer, Pure C15 po vstřebání Hydr8 B5 ráno, Hydr8 Night krém po vstřebání Hydr8 B5 večer. Na extrémně suchou pleť je ideální krém Ultimate Recovery Intense, který na pleť aplikujte po nanesení séra Pure C15.


Jaký je rozdíl mezi C-Tetra + Intense sérem a Pure C15? Řeším pigmentaci, vrásky, pevnost...

C-Tetra + Intense sérum obsahuje nejefektivnější derivát vitamínu C o koncentraci 7 %, Pure C15 čistou kyselinu askorbovou (vitamín C) o koncentraci 15 %, Pure C15 je tedy účinnější.