Monoderma M5 Čistá 0,5% kyselina listová na pleť proti vráskám

Zredukujte vrásky a zpevněte svou pleť pomocí čisté kyseliny listové. Praktické balení v ampulkách se příjemně aplikuje a přesně vám stanoví správnou denní dávku.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Monoderma M5
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Zdravotnický prostředek proti stárnutí pleti

MONODERMÀ® M5 je zdravotnický prostředek na bázi kyseliny listové o koncentraci 0,5 %. Kyselina listová patří do skupiny vitamínů B a je také nazývána vitamínem M. Je jedním ze základních živin a účastní se různých biologických procesů včetně syntézy DNA, RNA a proteinů.

Omlazení pleti díky kolagenu a elastinu

V kůži usnadňuje regeneraci buněk epidermální a dermální vrstvy, a to díky své schopnosti stimulovat dělení fibroblastů, a navýšit tak tvorbu kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro zachování správné funkce pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chrání pokožku proti poškození UV zářením, a to díky svým antioxidačním vlastnostem a schopnosti zapojit se do opravy DNA.

Účinné proti vráskám

  • Redukce vrásek a rýh
  • Prevence stárnutí pleti
  • Podpora regenerace kůže po chemických a mechanických ošetřeních

Maximální efektivita, minimální riziko podráždění

  • Minimální riziko vzniku přecitlivělosti a alergické reakce
  • Vhodné pro všechny typy pleti
  • Stabilita a účinnost zajištěna uchováním produktu v jednotlivých kapslích
  • Bez obsahu konzervantů, parfémů a barviv
  • Snadná aplikace díky praktickému balení

Kyselina listová v 0,5 % koncentraci

Usnadňuje regeneraci buněk epidermální a dermální vrstvy, a to díky své schopnosti stimulovat dělení fibroblastů, a navýšit tak tvorbu kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro zachování správné funkce pokožky. Má výborné anti-ageing účinky a chrání pokožku proti poškození UV zářením.

Vyberte si: Intenzivní či běžná kúra

Pro intenzivní kúru nanášejte 2 ampulky denně na vyčištěnou oblast, kterou chcete ošetřit. V boji s vráskami a stárnutím pleti je nicméně Monodermá M5 účinná i při aplikaci jedné ampulky denně. Balení obsahuje 28 ampulek o obsahu 0,5 ml.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Michaela Horska

23.01.2020 20:49

Dobrý den, je tento vitamín vhodný při kojení? Popřípadě jakékoliv jiné vitamíny na pleť? Při kojení je výběr čehokoliv na pleť velmi omezený a nikde jsem se pořádně nedočetla zda lze používat či nikoliv. Děkuji za odpověď

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

28.01.2020 14:20

Dobrý den, milá Michaelo,

bohužel, žádná kosmetika nebývá přímo testována, zda je či není vhodná během těhotenství nebo při kojení. Samotná kyselina listová problematická není, nicméně i přes to doporučujeme vždy používání jakékoliv kosmetiky konzultovat s Vaším gynekologem nebo neonatologem. 

Pokud bychom se bavili obecně, pak během kojení a při těhotenství nebývá problematická kosmetika s vitamínem C a kyselinou hyaluronovou, naopak například vitamín A by měl být v tomto období zapovězený. Vždy ale raději konzultujte přesné složení produktu s lékařem.

 

Přejeme Vám krásný den!

Hana

27.01.2019 15:25

Dobrý den, mám suchou a začervenalou pleť (málokdy mi nějaká kosmetika sedne a dříve jsem trpěla periorální dermatitidou) a zároveň první vrásky (je mi 30). Ráda bych zkusila Monoderma E5 a M5. Je možné je kombinovat? Případně jak? Předem děkuji

Barbora Polívková - Medaprex, s.r.o.

30.11.1999 00:00

Dobrý den, 

 

děkujeme za Váš dotaz. V tom případě bych si Vám dovolila doporučit kombinaci MonoDerma E5 (ráno) a A15 (večer). Kombinace těchto dvou produktů je vhodná pro citlivou a suchou pokožku, pleť hydratuje a zároveň zamezuje vzniku vrásek a rýh. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Folic Acid

Souvisí s články Magazínu krásy: