Advanced Day Total Protect Anti-ageing denní hydratační krém s SPF 30 a 5* UVA

Advanced Day Total Protect zvládne všechno – maximální ochranu pleti, hydrataci i omlazení. Nic víc nepotřebujete, o všechno se postará tento denní krém s SPF 30 a pětihvězdičkovou UVA ochranou a dalšími aktivními látkami. Vaše pleť bude dokonale chráněná a vyživená.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Advanced Day Total Protect
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 570 Kč

Skladem

Multifunkční denní krém

Lidská kůže je neustále pod tlakem vnějšího prostředí. Ať už se jedná o ultrafialové paprsky, znečištění, modré světlo, infračervené záření nebo glykaci, to vše může kůži poškozovat. Denní krém Advanced Day Total Protect však pleť před všemi těmito riziky chrání, a brání tak jejímu předčasnému stárnutí. Advanced Day Total Protect je nejkomplexnější denní krém od Medik8, který v sobě kombinuje rozsáhlé formy ochrany před poškozením pleti vlivy vnějšího prostředí a hloubkovou hydrataci. Společně s SPF 30 brání rozvoji viditelných známek stárnutí a zanechává pleť jemnou a mladistvě zářící.

Omlazení a hydratace v jednom kroku

  • Redukuje jemné linky a vrásky
  • Dlouhodobá hloubková hydratace pleti bez pocitu mastnoty
  • Bohatá konzistence, která se ale velmi rychle vstřebává

UVA a UVB pleť nepoškodí

V denním krému Advanced Day Total Protect vedle SPF 30 najdete také 5* UVA ochranu a technologie zamezující poškození pleti modrým světlem, infračerveným zářením, glykací a znečištěním. Obsažené antioxidanty účinné brání poškození kůže volnými radikály.

Omlazuje a pečuje

Advanced Day Total Protect je lehký, po aplikaci se rychle vstřebává, a i přes hydratační vlastnosti nezanechává na pleti mastný film. S pravidelnou aplikací vyhlazuje jemné rýhy a vrásky a preventivně působí proti stárnutí pleti.

Bezpečné filtry slunečního záření

80 % předčasného stárnutí pleti je způsobeno ultrafialovými paprsky ze Slunce. Komplex slunečních filtrů v krému Advanced Day Total Protect nicméně dlouhodobě zůstává na kůži, kterou brání před fotopoškozením. Chemické filtry, které Medik8 ve svých produktech využívá, jsou vysoce bezpečné a chrání před celým spektrem UV záření.

Škodlivé modré světlo

Nejen UV paprsky škodí. Také modré světlo, které má podobnou délku jako ultrafialové záření, pleti nesvědčí. Podle mnohých studií ji poškozuje dokonce stejně jako sluneční paprsky, kdy je příčinou poškození kůže volnými radikály. Způsobovat tak může nejen vrásky, ale i nadměrnou pigmentaci. Krém Advanced Day Total Protect před modrým světlem, které vyzařují především elektronické obrazovky, nicméně pleť chrání díky extraktu ze semen kakaovníku pravého, který Medik8 v souladu se zásadami udržitelnosti získává z Peru.

Znečištění pleti nesvědčí

Znečištění vnějšího prostředí se může projevovat různě. Jednat se může o drobné částice v ovzduší, ozón, nebo cigaretový kouř či smog. To vše může při kontaktu s pletí vyvolat produkci volných radikálů, které kůži ve větším množství poškozují. Advanced Day Total Protect tomuto poškození brání díky extraktu z moringy, který nad pokožkou utváří ochranný štít bránící volným radikálům ve negativní aktivitě.

Máte rádi cukr?

Pleť může poškozovat i glykace. Tu způsobuje nahromadění cukrů zkonzumovaných ve stravě, které se posléze navazují na kolagenní a elastinová vlákna. Utváří tak tzv. produkty pokročilé glykace (A.G.E.). Výsledkem je poškození kolagenu a elastinu a narušení buněčné obnovy kůže, což vede k povolení pleti a jejímu viditelnému stárnutí. Advanced Day Total Protect obsahuje karnosin, který brání navázání cukrů na kožní bílkoviny, a tím podporuje zachování mladistvého vzhledu pleti.

Infračervené paprsky pleti neprospívají

Infračervené záření je sluneční elektromagnetické záření s vlnovou délkou větší než viditelné světlo, které může vyvolávat degradaci molekul kolagenu, což vede ke zhrubnutí pokožky a vzniku jemných linek a vrásek. Karnosin v krému Advanced Day Total Protect však chrání kolagen i před tímto typem poškození.

Ideální pro použití s vitamínem C

Séra s vitamínem C obvykle pleti poskytují vysokou dávku koncentrovaného vitamínu C, který rozjasňuje pleť, stimuluje produkci kolagenu a kůži poskytuje antioxidační ochranu. Společně s nočními séry s obsahem vitamínu A pak tvoří základ protivráskové filozofie CSA, která slibuje viditelné omlazení pleti. Třetím pilířem této filozofie je ochrana před slunečním zářením, kterou Advanced Day Total Protect skvěle splňuje.

Ideální složení pro všechny typy pleti

Komplex UV filtrů:
Komplex chemických filtrů byl vyvinut tak, aby zaručoval dlouhotrvající ochranu, maximální účinek proti škodlivým UV paprskům, a samozřejmě byl 100% bezpečný. 

L-Karnosin (Anti-AGE látka):
Látka inhibující tvorbu AGE (Advanced glycation end-product = produkty pokročilé glykace), čímž chrání pokožku před glykací. Glykace představuje navázání molekuly cukru (např. glukózy) na jinou molekulu, obvykle bílkovinu, čímž může změnit její vlastnosti. Je druhou nejčastější příčinou stárnutí kůže (po oxidaci). Spouští se vnitřními procesy v průběhu stárnutí člověka. L- Karnosin vedle toho napomáhá syntéze kolagenu a chrání pleť před poškozením infračerveným zářením.

Extrakt z moringy:
Moringa se často využívá jako přírodní čistič pleti. Navazuje na sebe nečistoty, které je poté snadné z pleti odstranit. Na pleti může utvářet lehký film, a díky tomu působí jako vnější štít, který chrání pleť před znečištěním.

Vitamín C:
Antioxidant rozpustný v lipidech, chrání pokožku před působením volných radikálů

Ectoin:
Přírodní látka, která chrání buněčné membrány. Zároveň chrání pokožku před jejím spálením.

Extrakt ze semen kakaovníku pravého:
Tento silný extrakt chrání pleť před škodlivým účinkem modrého světla, brání také poškození volnými radikály a navyšuje produkci kolagenu.

Kyselina hyaluronová:
Díky své unikátní schopnosti vázat a zadržet v sobě velké množství vody, více než tisícinásobek své váhy, může kyselina hyaluronová hydratovat často vysušené svrchní vrstvy epidermis tím, že přitahuje vodu jak z okolního prostředí, tak z nižších vrstev kůže. V produktu najdete kyselinu hyaluronovou s různou molekulární hmotností, čímž je zajištěna rovnoměrná hydratace pleti a její vyhlazený a vypnutý vzhled.

Aplikujte proti gravitaci

Ráno po očištění pleti naneste malé množství Advanced Day Total Protect na obličej, krk a dekolt, vyhněte se aplikaci na horní a dolní víčko. Rozetřete lehkými tahy směrem vzhůru a nechte krém vstřebat. Balení o obsahu 50 ml vystačí až na 50 aplikací.

Ráno před aplikací denního krému Advanced Day Total Protect naneste na pleť antioxidační sérum C-Tetra a oční okolí ošetřete denním očním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer pak filozofii CSA doplňte aplikací séra s vitamínem A Crystal Retinal 6 a péči zakončete nočním krémem Advanced Night Restore

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Veronika

14.08.2020 20:02

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nabízíte i nějaké krémy s SPF 30 na minerální bázi, nikoliv chemické? Používám od Vás tento krém, ale chtěla bych spíše něco na jiné bázi než právě chemické, což ale nevím, zda máte v nabídce? Děkuji.

Katarína Sedliačiková - Medaprex, s.r.o.

17.08.2020 10:03

Dobrý den,

ano, máme ochranný krém na fyzikální/ neorganické bází jménem Physical sunscreen, který bude na prodej v září.

Sledujte naše stránky.

 

Děkuji a S pozdravem,

Berenika

14.05.2020 07:08

Dobrý den, je mi přes 50 let, mám suchou a jemnou kůži se sklonem k tvorbě pigmentových skvrn. Váhám mezi koupí Advanced DTP a White Balance Everyday Protect, prosím, který mám preferovat a mohu ráno kombinovat s vitamínem C? A jaké retinolové sérum mám zvolit na večer? Děkuji a zdravím!

Katarína Sedliačiková, Produktový manažer Medik8 - Medaprex, s.r.o.

14.05.2020 09:36

Dobrý den,

pokud chcete řešit pigmentové skvrny, zvolte White Balance Everyday Protect s SPF 50. Tento krém můžete kombinovat s vitamínem C bez problému.

Retinolové sérum taktéž pomáhá na pigmentové skvrny. Pokud nemáte zkušenosti s vitamínem A od Medik8, doporučuji začít u slabší intenzity, např. Retinol 10TR Intense, vodovo-olejové textury a nebo pak silnější krémové sérum Crystal Retinal 10. 

S pozdravem,

Karolína Kucínová

02.06.2019 17:50

Dobrý den, jak je to s komedogenitou u tohoto produktu? Mám s ucpácváním pórů často potíže a nenašla jsem nikde zmínku.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

03.06.2019 08:30

Dobrý den,

na rozšířené póry bych Vám doporučila kombinaci Pore Gel Intense: http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/rozsirene-pory/pore-cleanse-gel-intense-1106.html + Pore minimizing tonic: http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/rozsirene-pory/pore-minimising-tonic-1108.htmla jako závěrečná péče Refining Moisturiser: http://www.medaprex.cz/cs/internetovy-obchod/akne/balance-moisturiser-glycolic-acid-activator-338.html.

Pokud byste chtěla tento krém, jelikož obsahuje SPF, můžete ho vyzkoušet, zanášet by neměl, ale vše je o vyzkoušení. Přijďte se k nám podívat a vyzkoušet textury krémů pro Vás vhodné - Truhlářská 27, Praha 1, abyste si byla jistá, že neuděláte krok vedle.

 

S pozdravem,

 

Veronika

16.07.2017 20:02

Dobrý večer,chtěla bych si objednat tento krém plus krém Retinote,můžete mi poradit jak tyto dva krémy mezi sebou kombinovat a ráno chci používat CE TETRA,jak mezi sebou tyto produkty kombinovat,děkuji za odpověd.

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

17.07.2017 16:46

Dobrý den,

 

ráno po vyčištění naneste C-tetra serum a poté r-Retinoate a jako poslední Advanced Day Total Protect.

večer po vyčištění aplikujte r-Retinoate a poté hydratační noční krém Advanced Night Restore.

 

S pozdravem,

Michaela B.

30.12.2015 11:03

Opravdu tento krém proti vráskám chrání před spálením od slunce? Díky

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

31.12.2015 17:13

Dobrý den, Michaelo,

ano. Hydr8 Day SPF 30 obsahuje ochranný faktor SPF 30, proto po určitou dobu chrání pokožku před poškozením UV zářením.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 88% Excelentní
1x 1x
Monika | 05.05.2017
Hodnocení:
90% Dokonalé
Je výborný, kupuji opakovaně. Používám ho střídavě s jinými značkami, ale hlavně při suchosti pleti a zjemnění vrásek, a to po celý rok. Pod make-up ideální krém. Nevoní nijak neobvykle, je to průměrná vůně. Ale pro pleť od 40 let je výborným pomocníkem k zjasnění pleti a eliminaci vrásek bez pocitu mastného (olejového) vzhledu. V létě na exponovaná místa používám tyčinku s vysokým faktorem, spolu s tímto krémem. I když z hlediska ochrany je vyšší stupněm Dermaheal SPF 50 pro pobyt u moře nebo horké léto.
Plastové víčko moc nedrží.
Odkaz
1x 1x
Lenka | 30.05.2017
Hodnocení:
86% Excelentní
Hezké hygienické balení s pumpičkou, takže se nemusí sahat do krému. Příjemná konzistence Vysoká ochrana SPF, tedy ideální na léto. Neucpava póry, vidím výsledky zjemnění linek a malých rýh.
Cena
Odkaz

Aqua (Water), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Dicaprylyl Carbonate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Ethylhexyl Triazone, Cetearyl Alcohol, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Carnosine, Moringa Oleifera Seed Extract, Hydroxyacetophenone, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Pentylene Glycol, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Ectoin, Citric Acid, Disodium Phosphate, Citrus Nobilis Peel (Mandarin) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Leaf/Twig Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Litsea Cubeba (Verbena) Fruit Oil, Superoxide Dismutase, Cananga Odorata Flower (Ylang Ylang) Oil, Pelargonium Graveolens (Geranium) Oil, Vetiveria Zizanoides (Vetivert) Root Oil, Dehydroacetic Acid, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Acacia Decurrens (Black Wattle) Flower Extract, Cedrus Atlantica (Atlas Cedar) Bark Oil, Boswellia Carterii (Frankincense) Oil, Salvia Sclarea (Clary Sage) Leaf Oil, Tromethamine, Disodium EDTA, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Phenylethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Citral, Limonene, Linalool.

Souvisí s články Magazínu krásy:

4 prohřešky, co vám způsobují vrásky kolem očí

4 prohřešky, co vám způsobují vrásky kolem očí

S očními vráskami je kříž. Dělají nás starší, dokážou nás potrápit i zhoršením zraku, a navíc v boji proti nim utrácíme nemalé částky za séra a krémy proti vráskám. Zkrátka a jednoduše, kdo vrásky kolem očí potřebuje?

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?

UVA a UVB paprsky. Co škodí pleti víc?

Většina opalovacích krémů udává pouze hodnotu SPF. Věděli jste ale, že toto označení podává informaci výhradně o schopnosti produktu chránit pleť před UVB zářením? A víte také, jak moc dokáží pleť poškodit UVA paprsky?

Vaše pleť na horách potřebuje tři věci. Víme přesně, které

Vaše pleť na horách potřebuje tři věci. Víme přesně, které

Zimní sezóna je kouzelný čas, kdy vyrážíme na dovolenou do sněhem zavátých hor, kde mrzne, až praští, a užíváme si lyžařských, snowboardových a jiných mrazivých radovánek. Jenže tak, jako si užíváme my, si zdaleka neužívá naše pleť. Ba naopak. Pro pleť je zimní období snad to nejnáročnější....

Proč vám cukr přidělává vrásky?

Proč vám cukr přidělává vrásky?

Slovo glykace možná ještě neznáte. Ale vězte, že s tím, jaká pozornost se tomuto fenoménu začíná věnovat, se s ním seznámíte brzy. A jeho následky možná nevědomky vnímáte na své kůži už nyní!

Zůstaňte mladí. Známe recepturu!

Zůstaňte mladí. Známe recepturu!

Mládí by si chtěl zachovat každý. Když se budete řídit těmito radami, nesmrtelnými se asi sice přímo nestanete, ale zachováte si mládí a životní vitalitu. A o to přeci jde!

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Minerální či chemická ochrana před UV zářením? Přečtěte si PRO a PROTI

Chránit se před slunečním zářením je povinnost, bez ohledu na počasí. Zdaleka totiž nejde „jen“ o estetické záležitosti jako jsou vrásky, jemné linky a nadměrná pigmentace. Nedostatečná ochrana před ultrafialovým zářením může vyústit i v rakovinu kůže a dokonce její nejagresivnější formu, melanom...

Parabeny v kosmetice mohou mít vliv na mužskou plodnost

Parabeny v kosmetice mohou mít vliv na mužskou plodnost

Mnoho firem se v současnosti zaměřuje kosmetiku bez parabenů. Jsou skutečně ale parabeny takový strašák, kterého je třeba se bát, nebo je to vše jen velká mediální bublina? A jak je to s jejich vlivem na rakovinu prsu a kvalitu mužských spermií?

Dokonalá ochrana pleti díky extraktu z moringy

Dokonalá ochrana pleti díky extraktu z moringy

Moringa je známá jako superpotravina. Dochutíte s ní skvělé jídlo, po jehož konzumaci budete těžit z pozitivního vlivu, který má moringa na organismus, a dokonce ji můžete zahrnout i do své péče o pleť, kterou chrání a vyživuje. Prostě multifunkční superstar.

Časopis Joy (září 2019)

Časopis Joy (září 2019)

Víte, že modré světlo z mobilů i obrazovek poškozuje pleť? Zaměřili se na to v zářijovém vydání časopisu Joy a jako ochranu doporučovali náš denní krém Advanced Day Total Protect od Medik8.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Hledám něco na unavenou s vráskami.

Doporučili bychom Vám Advanced Day Total Protect, jedná se o denní hydrataci a redukci vrásek.

A v chladnějším období? Případně nějaké sérum?

V chladnějším období je potom skvělý přípravek Ultimate Recovery Intense, případně sérum Glow Oil.


Je mi 52 let a potřebuji denní a noční krém, mám spíš suchou pokožku.

Pro Váš typ pleti je ideální denní krém Advanced Day Total Protect, a k tomu noční krém Advanced Night Restore. Jedná se o vyživující produkty, které redukují vrásky a hydratují pleť.