Medik8 Jessner Hloubkový peeling

Jemné jizvy, hluboké vrásky, pigment ani silné akné nebudou mít na vaší pleti místo, pokud se svěříte do péče tohoto středně hlubokého peelingu, který je schopen odstranit celou svrchní vrstvu pokožky. Vaše pleť bude kompletně obnovená.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Medik8 Jessner
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Redukuje akné a vrásky

Peeling Medik8 Jessner je prvotřídní ošetření, které je určené k odstranění celé svrchní vrstvy kůže, epidermis. Peeling se skládá z jemných peelingových látek a kyselin. Díky jejich působení je možné zesvětlit oblasti s vysokou pigmentací a ošetřit pokožku poškozenou slunečním zářením. Dokáže také redukovat střední až silné akné, jemné jizvy a středně hluboké vrásky. Pokožka je po použití Medik8 Jessner zcela obnovena.

Unikátní Jessnerův roztok

Medik8 Jessner obsahuje tzv. Jessnerův roztok, který odstraňuje celou epidermis. Po jejím odstranění je vlastní pokožka nucena stimulovat tvorbu svých základních prvků a vytvořit novou epidermis. Epidermis je tedy po rekonvalescenci po komplexní obnově a všechny typy nedostatků jsou výrazně redukovány. Tuto chemickou exfoliaci je možné provádět v jedné vrstvě (velmi povrchová) nebo ve více vrstvách (střední exfoliace). Jessner obsahuje rezorcinol, kyselinu mléčnou a kyselinu salicylovou. Kombinace těchto látek zaručí hlubší proniknutí a větší účinek peelingu než je tomu u povrchového typu. Protože však proniká hlouběji, je doba zotavení delší a vedlejší účinky spojené s procedurou silnější. Během jednoho týdne se odkryje hladší a kompletně zrevitalizovaná pokožka.

Proti jizvám po akné a pigmentaci

 • Cílený roztok s maximálním efektem
 • Viditelné a dlouhotrvající výsledky
 • Vyhlazení středně hlubokých vrásek a jizev
 • Redukce pigmentu
 • Zlepší stav středního až silného akné
 • Je možné dosáhnout různé síly a hloubky působení
 • Často se používá jako přípravný krok pro hloubkový peeling

Peeling na...

 • Středně hluboké vrásky
 • Nadměrný pigment
 • Střední až závažné akné
 • Jemné jizvy
 • Nedoporučuje se pro citlivou pokožku ( je vhodný pro typ pleti Fitzpatrick I až VI, Glogau II až IV)

Kyseliny a rezorcinol

14% kyselina mléčná (v koncentraci 90%):
Alfahydroxidová kyselina, která napomáhá k obnově kožních buněk a ke stimulaci tvorby kolagenu, výsledkem jejího působení je hladká, jemná pokožka.

14% kyselina salicylová v čistém roztoku etanolu:
Silná dávka kyseliny salicylové proniká přímo do pórů a folikulů. Póry tak napomáhá udržet bez buněčných nečistot a navíc redukuje jejich zablokování, což v důsledku vede k menšímu výskytu "černých teček" a pupínků. Redukuje také produkci kožního mazu a poskytuje jemnou exfoliaci. 

14% Rezorcinol:
Efektivní exfoliátor, který napomáhá k obnově pokožky a ke stimulaci tvorby kolagenu. 

pH: 1,65

Proč najdete výrobek jen u kosmetiček a lékařů?

U Peelingu Medik8 Jessner je třeba dodržet správný způsobem aplikace. To je důvodem toho, proč toto profesionální ošetření můžete podstoupit výhradně v kosmetickém saloně nebo u lékaře. Po konzultaci s vybranou kosmetičkou nebo lékařem Vám bude doporučen počet ošetření a budete poučeni o možných finálních výsledcích.

Více o průběhu ošetření

 • Doba trvání ošetření: až 60 minut
 • Doporučený počet ošetření: 4 - 6
 • Četnost opakování: každé 3 týdny (později je možné udržovat pravidelným měsíčním peelingem)
 • Doba zotavení: až 10 dní
 • Míra rizika: nízká

Doporučení před ošetřením

Pro nejlepší možné výsledky doporučejeme pleť na peeling připravit. Vitamíny C a A zvyšují obnovu buněk pokožky, čímž snižují čas potřebný k hojení a také urychlují regeneraci pleti.

Před ošetřením je tedy vhodné používat výrobky s obsahem vitamínu C, konkrétně sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahem vitamínu ARetinol 3 TR.

Doporučení po ošetření

 • Čištění: používejte jemný čisticí prostředek
 • Hydratace: použijte hydratační přípravek po ošetření Hydr8 a chraňte pokožku ochranným krémem se slunečním faktorem SPF 30.

Klient musí pokračovat s režimem po ošetření, dokud se neobnoví přirozený stav pokožky. Což nastává ve chvíli, kdy se pokožka přestane loupat. Olupování (exfoliace) je individuální a může trvat 1-2 týdny.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Alena Svobodová

30.12.2015 11:06

Dobrý den, je tento peeling vhodný i pro odstranění jizev? Na pleti mi zůstaly nehezké jizvy po akné a ráda bych se jich zbavila. Děkuji za odpověď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

31.12.2015 17:15

Dobrý den, Aleno,

ano, tento peeling dosahuje střední hloubky a účinně odstraňuje jizvy po akné. Pod odkazem "Najdete u těchto odborníků" vedle obrázku produktu si můžete vyhledat odborníka ve Vašem okolí, který ošetření provádí.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.