Even Chemický peeling proti pigmentaci

Získejte konečně rovnoměrný odstín pleti, zbavte se nehezkých tmavých skvrn a nadměrné pigmentace! Povrchový peeling, který proniká do pigmentových buněk, efektivně zlepší stav pleti poškozené slunečním zářením.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Even
Najdete u těchto odborníků

(K dostání pouze u proškoleného odborníka)

Peeling proti hyperpigmentaci

Chcete získat jasnou pleť bez barevných nerovností, tmavých skvrn a hyperpigmentace? Nejefektivnějším způsobem je eliminace kožních buněk bohatých na melanin a zároveň zabránění tmavnutí nových kožních buněk. Toho lze dosáhnout s chemickým peelingem Even. Jeho účinné složky pronikají přímo do pigmentových buněk pokožky (melanocytů) a jemně a zároveň účinně redukují nežádoucí zbarvení pokožky. Výsledkem je celkově rozjasněná a barevně sjednocená pleť bez projevů nadměrné pigmentace.

Síla kyseliny mléčné 

Depigmentační peeling Even zajišťuje rozklad většiny epidermis kdekoli od stratum corneum ke stratum basale, podle typu pleti a postupu aplikace. Vyšší koncentrace kyseliny mléčné zpomaluje tvorbu tyrozinázy (enzym zodpovědný za syntézu melaninu) na buněčné úrovni DNA a napomáhá odbourávat melanin z epidermis. Chemický peeling Even je vhodný pro redukci pigmentových skvrn, povrchovou melasmu a post-zánětlivé pigmentace.

Rozjasňuje pleť 

 • Cílený efektivní roztok, který redukuje pigmentace a rozjasňuje pokožku
 • Vhodný také pro redukci povrchové melasmy a post-zánětlivé pigmentace
 • Viditelné dlouhotrvající výsledky
 • Jeho použití je možné v průběhu celého roku
 • Minimální zčervenání a podráždění
 • Minimální vedlejší účinky

Zlepší stav všech typů pleti

 • Redukci nadměrné pigmentace
 • Rozjasnění pokožky
 • Mírné až střední problémy s pletí
 • Vhodné pro všechny typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

Účinné kyseliny                                    

Kyselina mléčná:
Vyšší koncentrace kyseliny mléčné vyvolá anti-tyrozinázní aktivitu (tyráza = enzym zodpovědný za syntézu melaninu).

Kyselina Glykolová

pH: 2,2

Proč najdete výrobek jen u kosmetiček a lékařů?

Even patří k výrobkům, u kterých je třeba dodržovat správný způsob aplikace. Proto je určen výhradně pro profesionální ošetření, které můžete podstoupit v kosmetickém saloně nebo u lékaře. Po konzultaci s vybranou kosmetičkou nebo lékařem Vám bude doporučen počet ošetření a budete poučeni o možných finálních výsledcích.

Za 10 minut je hotovo

 • Doba trvání ošetření: až 10 minut
 • Doporučený počet ošetření: 4-6
 • Četnost opakování: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavení: 2 dny
 • Míra rizika: Velmi nízká

Připravte pleť retinolem

Příprava pleti se doporučuje pro získání nejlepších možných výsledků. Je prokázáno, že vitamín C a A zvyšují obnovu buněk pokožky a tím snižují dobu hojení a urychlují proces regenerace.

Před ošetřením tedy doporučujeme výrobky s obsahem vitamínu C, konkrétně sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahem vitamínu A – Retinol 3 TR.

Po ošetření hydratujte

 • Čištění: používejte jemný čisticí prostředek
 • Hydratace: použijte hydratační přípravek po ošetření Hydr8 a chraňte pokožku ochranným krémem se slunečním faktorem SPF 30.

Klient musí pokračovat s režimem po ošetření, dokud se neobnoví přirozený stav pokožky, tedy než se pokožka přestane loupat. Olupování (exfoliace) je individuální a může trvat 1-4 dny.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Nepodstupujete exfoliaci či peeling až příliš často?

Nepodstupujete exfoliaci či peeling až příliš často?

Exfoliace čili jinými slovy peeling dokáže pro pleť udělat mnoho dobrého. Zpevňuje, vyhlazuje a zlepšuje jak vzhled, tak to, jak se "ve své kůži cítíte". Právě kvůli těmto skvělým výsledkům se však mnohé ženy i muži uchylují k exfoliaci častěji, než odborníci a výrobci doporučují a než ...

Jak se zbavit pih? Pomůže laser, retinol i specializované krémy

Jak se zbavit pih? Pomůže laser, retinol i specializované krémy

Shluky drobných hnědých teček, tedy pih bývají u dětí roztomilé. V pozdějším věku už ale bývají coby nadměrná pigmentace roztomilé méně, ať už se objevují na obličeji, ramenou, pažích či v dekoltu. Ačkoliv k jejich vzniku můžete mít genetické predispozice, hlavní roli hraje v tomto ohledu sluníčk...