Dermaheal Stem C´rum HL Proti vypadávání vlasů a pro obnovu růstu vlasů

Mezoterapie vlasů Dermaheal Stem C´rum HL zastavuje padání vlasů a podporuje obnovu růstu vlasů z již poškozených vlasových folikul. Proto působí příznivě i v případě plešatosti. Jeho účinek spočívá v unikátním složení, které obsahuje výtažky z kmenových buněk.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Dermaheal Stem C´rum HL
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
Najdete u těchto odborníků

(K dostání pouze u proškoleného odborníka)

Popis

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, a tím pádem výživují vlasové váčky a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii značky Dermaheal.
 

Účinky

  • Výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku, podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů
  • Komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk, jejich migraci a celkově revitalizaci vlasového váčku
  • Obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání

Výhody

  • Jedinečný produkt s unikátním složením
  • Efektivní řešení nadměrného vypadávání vlasů
  • Revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy
  • Dokáže obnovit růst vlasů z poškozených vlasových folikul
  • Dodá výživu vlasovým kořínkům
  • Aplikace výrobku pod dohledem specialisty

Určen pro

Lidi trpící nadměrným vypadáváním vlasů.
Lidi trpící alopecií (plešatostí).
 

Složení

3 růstové faktory:
sh-Oligopeptid-2 (IGF-1) 
sh-Polypeptid-1 (bFGF) 
sh-Polypeptid-9 (VEGF):
Komplex růstových faktorů revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové buňky a zajišťuje jejich migraci.
 
Copper Tripeptid-1:
Zpevňuje vlasy a stimuluje vlasové váčky k produkci zdravějších vlasů. Podporuje oběh krve v pokožce.
 
Výtažek z kmenových buněk:
Podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů.
 
Biotin:
Zpomaluje vypadávání vlasů a pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů.
 

Proč najdete výrobek jen u lékařů?

Výrobek Dermaheal Stem C´rum HL najdete pouze u specializovaných lékařů. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci lékař vyhodnotí, zda je pro Vás tato terapie vhodná a poučí Vás o možných výsledcích.
Zeptejte se specializovaného lékaře na problematiku vlasů.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Ivana Pelechová

16.03.2020 09:04

Dobrý den, ráda bych se zeptala jaký je obsah kmenových buněk v jedné dávce a jak dlouho a kolik zákroků musí člověk podstoupit,aby viděl výsledky,děkuji za odpověď.

Anna Sládečková, Product Manager - Medaprex s. r. o. - Medaprex, s.r.o.

18.03.2020 10:11

Dobrý den, 

rytmus návštěv jsou 1 - 2 každý týden po dobu 1 měsíce, potom 1 - 2 návštěvy každé 2 týdny po dobu 1 měsíce, potom 1 - 2 návštěvy po dobu 1 měsíce, potom 1 návštěva každé 2,3 měsíce po dobu až 6 měsíců. Následná udržovací kúra je u každého individuální a je stanovena dle výsledků. Ve 100mg prášku (1 lahvička) je 0,00908g extraktu z kmenových buněk.

Karel Novák

26.07.2019 11:30

Dobrý den, je prodej této kosmetiky legální v zemích EU? Rádi bychom vaši kosmetiku používali v ČR a na Slovensku, ale nejsme si jisti, zda se nedostaneme do problémů. Dle nařízení 122/2009 je pro použití v kosmetických přípravcích zakázané používat "Buňky, tkáně nebo produkty lidského původu" (příloha II, položka 416). Zdá se nám tedy, že tento skvělý výrobek spadá do této kategorie. Pro jistotu jsme tento dotaz s odkazem na vaše webové stránky poslali na Státní zdravotní ústav v Praze. Kontaktovali jste je s podobným dotazem? Dostali jste nějaké vyjádření? S pozdravem, Karel Novák

MedaPreX - Medaprex, s.r.o.

29.07.2019 12:16

Dobrý den, pane Nováku,

 

děkujeme za dotaz.

Budeme rádi, když nám pošlete Váš email, nebo napíšete na email produkrové manažerky pro značku Dermaheal - anna.sladeckova@medaprex.cz, abychom Vás mohli kontaktovat zpět.

Velmi rádi Vám celou problematiku vysvětlíme a zahájíme v případě zájmu naši spolupráci.

Předpokládáme, že nás také bude kontaktovat Státní Zdravotní Ústav, u kterého jste na nás podal podnět. Nemáme pak problém sdílet také jejich stanovisko, jakmile nějaké vydají.

lucia M.

21.05.2019 13:06

Dobrý den, mám diagnostikovanou androgenní alopecii. Může mi tento produkt pomoci? Děkuji

MedaPreX - Medaprex, s.r.o.

21.05.2019 18:54

Dobrý den,

ano- produkt může zpravidla pomoci i v rámci  androgenní alopecie. Nejsme však schopni takto pouze přes zprávu diagnostikovat v jaké fázi alopecii máte. Doporučujeme konzultaci s lékařem, který již produkt používá, aby určil zda je možnost zlepšení.

Napište prosím email naší produktové manažerce anna.sladeckova@medaprex.cz s informací, která větší města máte v okolí a že se jedná o aplikaci tohoto produktu na androgenní alopecii, ona Vám zašle kontakty na pracoviště, kde si můžete zajít na konzultaci.

Pavlína Králová

01.02.2019 23:49

Dobrý den, bylo by možné seznam odborníků aktualizovat? Případně poprosím o kontakty na Vysočině. Např. v salonu Komfort žádná Mudr. Březinová nepracuje. Děkuji Králová

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

04.02.2019 14:39

Dobrý den,

 

Klinika Artven - Havlíčkův Brod

Klinika Asklepion - Jihlava

 

S pozdravem,

Jitule

28.01.2018 18:59

Dobrý den, lze sérum někde zakoupit...?? Předem děkuji za vaši odpověď.

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.02.2018 13:15

Dobrý den,

 

tento produkt je určen pouze pro proškolené odborníky, tedy specializované lékaře, pokud mezi ně patříte, prosím kontaktujte mne emailem, děkuji.

Lenka

13.06.2017 18:22

Dobrý deň, po pôrode mi začali dosť vypadávať vlasy. Som z Prievidze. Máme tu novo otvorený estetický salón <a href="http://www.ivett.sk ">www.ivett.sk</a>, kde tiež ponúkajú mezoterapiu. Viete mi prosím napísať, či s vami spolupracujú?

Lenka

13.06.2017 18:17

Dobrý deň, po pôrode mi začali dosť vypadávať vlasy. Som z Prievidze. Máme tu novo otvorený estetický salón ( www.ivett.sk ), kde tiež ponúkajú mezoterapiu. Viete mi prosím napísať, či s vami spolupracujú?

Lucie

06.10.2016 18:33

Dobrý den trpím nadmerným padáním vlasu vlasy mi dost prořidli , mám jich ted málo a momentálně padají . Je mi 22 let ...trpím velkými stresy ... je tato metoda vhodná pro me ? Pomuze zastavit padání vlasu ? Když je to vlivem stresu je možné že se vlasy časem vrátí do puvodní hustoty ? Děkuji moc . sem z toho nestastná . A nejaká klinika kde to dělají poblíž jako je třeba Tábor nebo České Budějovice ?

Petra Svobodová

07.02.2016 10:57

Dobrý den, doporučuje se toto ošetření jako součást preventivní péče o vlasy, myslím aby se do budoucna zabránilo vypadávání vlasů? Padání vlasů máme totiž v rodině, a já bych ráda udělala vše možné i nemožné, aby tomu zabránila a naopak podpořila růst vlasů. Děkuji, Svobodová

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.02.2016 17:18

Dobrý den, Petro,

toto sérum je určené pro řešní nadměrného vypadávání vlasů. Pokud tento problém nemáte, můžete podstroupit ošetření i jako součást prevence. Nicméně bych Vám doporučila vše zkonzultovat s lékařem, který bude ošetření provádět.

Dana Novotná

06.01.2015 11:31

Dobrý den, prosím potřebuji se zeptat, kolik je potřeba aplikací mezoterapie při výpadu vlasů, myslím tím např. po kolikátem sezení se již mohou objevit první výsledky, nebo pokud se neobjeví např. při 10. aplikaci tak zda má cenu pokračovat dále, třeba cca podstoupit 20 x nebo i více. Děkuji za odpověď. Novotná

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.01.2015 09:37

Dobrý den, Dano,

pro vlasovou mezoterapii je stanoven doporučený počet ošetření na celkem 8. A to následovně: 1. měsíc každý týden (celkem 4), 2. měsíc 1 x za 14 dní (celkem 2) a následující dva měsíce 1 x za měsíc (celkem 2). Nicméně každý ošetřující proškolený odborník stanovuje počet ošetření a jejich intenzitu dle stavu klienta. Počet a intenzita ošetření se tedy může lišit. První výsledky jsou viditelné již po 1 měsíci od 1. aplikace, tedy po cca 4 ošetřeních.

Jana

02.10.2014 14:48

Dobrý den,jsem z okolí Hodonína,Jihomoravský kraj.Můžete mi prosím napsat,u kterého nejbližšího odborníka,bych si mohla nechat sérum aplikovat? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.10.2014 10:43

Dobrý den, Jano,

mapu se seznamem odborníků, kteří daný produkt aplikují, naleznete vedle obrázku pod odkazem "Najdete u těchto odborníků". Nejblíže Vašeho bydliště aplikuje přípravek MUDr. Zuzana Vykutilová, Brno. Podrobnější informace naleznete na www.dermaestet.cz.

louis

24.08.2014 16:57

hello, i'm interested in this treatment,could you please answer my questions below 1)is this treatment available in other european countries? 2)I'm a little bit confused watching this video(check minute 1:21) http://dermagenica.co.uk/dermaheal-hl/ what does it mean? does this treatment also play with your hormones like finasteride(accompanied by side effects)? also here:http://www.freedomhealthskin.co.uk/services/dermatology/hair-loss-dermaheal ''The process works by : Nanopeptides inactivate +5 alpha reductases which inhibits the conversion of testosterone to DHT and delays the process from Anagen to Categen - Anti Hair Loss. The other peptides within the solution CG-Bfgf, CG-VEGF, CG-TGF-a, CG-KGF, CG-HGF are used to promote the process from Telogen to Anagen thus forming new hair. ''

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.08.2014 17:01

Dear Louis,

This treatment is available all over the world.

The process works as it is decribed on the link you sent. If you need a detailed information, please contact me at my email address alena.vrbova@medaprex.cz.

Mariana

05.08.2014 09:05

Dobrý den, prosím o informaci, kde se aplikuje tento přípravek nejblíže k městu Ústí nad Orlicí. Děkuji. M.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.08.2014 14:10

Dobrý den, Mariano,

Nejblíže Ústí nad Orlicí se přípravek aplikuje v Šumperku v dermatologickém centru. Více informací naleznete na http://www.medicalclinic.cz/sumperk-mudr-rostislav-bednar

Kamil

20.07.2014 14:25

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaka je cena produktu a na kolik aplikaci u lekaře je jedno balení a také zda je potreba stale obnovovat aplikaci po nějake době. Děkuji za odpověd

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.07.2014 14:03

Dobrý den, Kamile,

Cenu za aplikaci si stanovuje každý lékař sám. Záleží na závažnosti problému, tedy kolik je potřeba ošetření, množství spotřebovaného produktu na jedno sezení apod. Aby byl výsledek opravdu účinný, je třeba podstoupit stanovenou sérii ošetření. Tu určuje lékař po konzultaci s pacientem. Po dosažení požadovaného efektu doporučujeme následně podstupovat tzv. udržovací ošetření, zpravidla 1x za půl roku. Lékaře nejblíže místa Vašeho bydliště, který produkt aplikuje, naleznete na stránkách produktu vedle obrázku pod nadpisem „Najdete u těchto odborníků“.

Tomas

21.05.2014 22:43

Dobry den, je mozno nekde tento pripravek koupit? Ma kozni doktorka je proskolena mi ho aplikovat. Na klinice clovek za nej da spoustu penez. Dekuju za rekci. T.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.06.2014 09:33

Dobrý den, Tomáši,

Tento produkt patří mezi profesionální řadu, mohou jej zakoupit pouze proškolení odborníci. Pokud je Vaše paní doktorka proškolena, domluvte se s ní, aby produkt u nás zakoupila, a může Vám jej následně aplikovat. V případě, že byste měl zájem, mohu Vám dát kontakt na našeho obchodního zástupce dle místa Vašeho bydliště, který prodej produktu u paní doktorky zajistí.

Jitka Nováková

21.05.2014 07:28

Dobrý den, prosím o informaci, kde se aplikuje tento přípravek nejblíže k městu Chrudim nebo Pardubice, Hradec Králové. Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.05.2014 09:37

Dobrý den, paní Nováková,

aplikace tohoto přípravku nabízí klinika Eva Clinic, která má sídlo v Pardubicách a Hradci Králové.

Igor Magal

12.03.2014 15:42

Dobry den, aplikuje sa tento pripavok aj niekde v Bratislave a okoli?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 20:58

Dobrý deň pán Magal, 
 

Ivana Novotná

06.03.2014 08:47

Dobrý den, chci se informovat na tento produkt, padají mi vlasy , zda se může zavádět i jehličkami nebo pouze injekcemi. V někter´ých salonech je uváděn i jako kůra na obličej..atd..nerostou po něm tedy chloupky v obličeji?? Pomůže tedy tento výrobek na vlasy? děkuji Iva

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.03.2014 15:58

Dobrý den, Ivano,

Dermaheal Stem C´rum HL se aplikuje jehličkami, kdy se vytvoří dermaválečkem mikroranky, prostřednictvím kterých se potom dostává přípravek do kůže. Obsažené růstové faktory revitalizují vlasový folikul a rozmnožují vlasové buňky. Dochází k zamezení nadměrného vypadávání vlasů a následnému obnovení růstu vlasů z poškozeného vlasového folikulu. Výsledky jsou klinicky prokázány. S přípravkem máme velmi dobré zkušenosti.

Současně máme v nabídce Dermaheal Stem C´rum SR, které je určeno k omlazení pleti. Předpokládám, že došlo k záměně produktu. Dermaheal Stem C´rum HL na mezoterapii obličeje určen není.

Tomáš Balikov

19.02.2014 16:37

Dobrý Deň Trpím vypadavaným vlasov už od 16 rokov momentálne mám 19nasť. Vyskúšal som už zinok a alpicort a vôbec to nezabralo. Chcel by som sa spýtať či na Slovensku v Košiciach existuje nejaký lekár ktorý aplikuje Dermaheal Stem C rum.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.02.2014 09:24

Dobrý den, Tomáši,

Vlasovou mezoterapii v Košicích aplikují na Envy Clinic a v Centru plastické a estetické chirurgie.

Marcela Lalová

31.01.2014 19:15

Dobrý den, trpím celoživotním vypadáváním vlasů. Byla jsem v Praze v FNKV. Paní doktorka mě doporučila léčbu pomocí Dermaheal Stem C rum. Bohužel mám malé miminko a tak dojíždění do Prahy je pro mne jak finančně tak časově náročné. Můžete mě poradit nějakého odborníka v okolí Liberce. Předem děkuji Lalová

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.02.2014 09:03

Dobrý den, paní Lalová,

V okolí Vašeho bydliště Vám můžeme doporučit kliniku Skin Care nebo MUDr. Zuzanu Tunkovou z Jablonce nad Nisou.

Libor Mašek

21.01.2014 22:44

Dobrý den, můžete mi prosím sdělit jestli je někdo kdo tento přípravek aplikuje v okolí Ostravy? Děkuji Libor Mašek

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.01.2014 13:43

Dobrý den, pane Mašku,

Dermaheal Stem C´rum HL aplikuje v okolí Ostravy MUDr. Zora Dudziková (Vratimov) a MUDr. Táňa Lefnerová (Bolatice – Opava).

Jana Novotná

05.11.2013 17:52

Dobrý večer, můžete mi, prosím nabídnout někoho v Praze, krom těch co jsou uvedeni v mapce? Děkuji Jana Novotná

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.11.2013 23:55

Dobrý den,

v rámci Prahy najdete tento výrobek ještě na těchto pracovištích: FN Vinohrady, Esthetic medical clinic, MUDr. Harapátová, klinika Mediestetik, klinika Top esthetic, MUDr. Peter Hajduk, klinika Laser Plastic.

Jana Novotná

30.10.2013 10:37

můžete mi prosím sdělit jestli je v okolí Českých Budějovicích proškolený lékař, který provádí aplikaci Dermaheal C´ rum HL? Podle mapky by to bylo až v Třebíči. Děkuji Jana Novotná jamavo@seznam.cz

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.10.2013 14:28

Dobrý den, paní Novotná,

bohužel v jižních čechách nikdo z lékařů s vlasovou mezoterapií nepracuje.

Nejbližší místo je opravdu Třebíč. Samozřejmě v Praze nebo v Brně bychom Vám mohli nabídnout mnohem více pracovišť.

Daniela Škrobánková

12.09.2013 18:03

Dobrý den, trpím androgenní alopecií a již druhý rok se léčím u své kožní lékařky. Používám přípravek Neo Capill. Vlasy mi po vysazení přípravku začaly velmi intenzivně padat. Přípravek jsem vysadila na radu lékařky a po dvou měsících opět nasadila. Měla bych zájem o konzultaci v oblasti blízké mému bydlišti. Bydlím v Opavě. Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.09.2013 13:15

Dobrý den paní Škrobánková, v blízkosti Vašeho bydliště pracují s tímto přípravkem MUDr. Běrská a MUDr. Hrbáčková. U obou se můžete objednat na konzultaci.

Margarita

11.09.2013 22:43

Dobry den, chtela bych se zeptat nkolik stoji konzultace a nasledne kolik se vpichuje latky za jedno osetreni 1ml nebo 2? a kolik stoji 1ml pokud budu potrebovat balicek z 5 osetreni? Dekuji za aspon priblizne ceny.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

12.09.2013 17:09

Dobrý den,

tento přípravek je používán lékaři a ceny si lékaři určují sami. Z tohoto důvodu je velmi těžké uvést nějakou průměrnou cenu. Jedna ampulka je 5ml a v rámci ošetření by měla být klientovi aplikována.

Pokud nám napíšete odkud jste, můžeme najít ve Vašem okolí lékaře, který tento výrobek aplikuje a zjistit u něj cenu aplikace a cenu celé kúry.

Tomáš

10.08.2013 11:28

Dobrý den, můžete ukázat výsledky, které toto sérum přinese? V opačném případě to budu brát jako naprosto nefunkční přípravek, který je na trhu už delší dobu...

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.08.2013 16:39

Dobrý den,

tento produkt najdete pouze u proškolených odborníků a lékařů. Účinnost tohoto produktu byla ověřena studií v zahraničí, a také v rámci ČR. V rámci ČR studii prováděla Prim.MUDr. Duchková a prezentovala ji na odborných kongresech a v časopise Derma. V dohledné době zde zveřejníme fotografie před a po. Nicméně tento produkt najdete pouze u proškolených odborníků, v našem eshopu jej nezakoupíte. Odborník musí zhodnotit Váš stav a dle toho indikovat správnou terapii.

Bára

07.08.2013 22:38

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se sérum aplikuje a jak často se musí aplikace opakovat? Předem děkuji za Vaši odpověd.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.08.2013 16:37

Dobrý den,

toto sérum na našem eshopu neprodáváme. Najdete jej pouze u proškolených odborníků, které na naši stránce také najdete.

Frekvenci návštěv a doporučenou terapii Vám určuje lékař/proškolený odborník, neboť je to zcela individuální dle Vaší indikace.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 3% Slabé
1x
Martin | 27.02.2016
Hodnocení:
3% Slabé
Absolvoval jsem 5 aplikací bez žádného viditelného výsledku
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Vlasová mezoterapie vám dokáže vrátit bujnou hřívu

Vlasová mezoterapie vám dokáže vrátit bujnou hřívu

Termín mezoterapie se poslední dobou skloňuje v mnoha různých spojeních. Jednak je to účinný způsob omlazení (ale o tom až příště), jednak možnost, jak podpořit růst vlasů na hlavě. Což se může hodit, protože se ztrátou vlasů během svého života mají alespoň jednou zkušenost dva ze tří mužů a o ně...

Jak na krásné vlasy?

Jak na krásné vlasy?

Problémy s vlasy řeší spousta žen i mužů. V tomto článku vám poradíme, jak získat kypré, husté a lesklé vlasy a jak potížím s vlasy předejít. Dozvíte se také o bylinkách, které přispějí ke zlepšení kvality vašich vlasů, o sérech k zevnímu použití a injekčních preparátech...

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Kolik nejméně je potřeba návštěv k této aplikaci? Asi mi odpovíte, že to stanoví lékař dle situace, ale chtěla bych vědět přibližně pro orientaci.

Doporučená pravidelnost je následující: 1. měsíc každý týden (tedy 4x), následující měsíc 1x za 2 týdny

Kolik přibližně vyjde jedna aplikace?

Cena ošetření se pohybuje dle oblasti ČR. Většinou vyjde v rozmezí 1 500 - 2 500 Kč za 1 sezení. Zkuste se podívat na nabídky na internetu. Stačí zadat "vlasová mezoterapie".

Jestli tomu dobře rozumím tak je to jedno sezení 4x za měsíc krát 1500 kč? Tedy měsíčně minimálně 6000kč? Nebo je to celková cena?

Přesně tak. Ale je potřeba se domluvit vždy s danou klinikou

Je jako první důležitá konzultace s lékařem nebo se můžu spolehnout na profesionalitu salonu?

Často nabízejí slevy při více aplikacích. Ošetření nabízejí kosmetičky i lékaři, profesionalita by měla být zajištěna u obou.

Jsou po této proceduře znát výsledky?

Výsledky jsou viditelné již po 3 aplikaci. Vlasy přestávají nadměrně padat, jsou pevnější a vyživenější. Nastartování růstu vlasů je dosaženo obvykle po 4-5 sezeních. Je to hodně individuální. Ale výsledky se opravdu dostavují.


Kolik tato procedura stojí?

Cenu si určuje každý lékař sám.