Clarity Chemický peeling proti akné

Chemický povrchový peeling proti akné, který bojuje hned na třech úrovních: redukuje ucpané póry, eliminuje pupínky a navíc působí proti zánětu. Zbavte se akné a zabraňte jeho dalšímu výskytu.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Clarity
Najdete u těchto odborníků

(K dostání pouze u proškoleného odborníka)

Peeling proti akné

Když se chcete zbavit akné, je potřeba řešit nejen jeho viditelné (a nehezké) projevy přímo na pokožce, ale také zánět uvnitř, který akné způsobuje. Ideálním způsobem boje proti akné je chemický povrchový peeling Clarity od britské značky Medik8. Co zaručuje jeho efektivitu? Složení obsahující kyselinu salicylovou. Právě ona redukuje pupínky a celkový zánět pleti a působí také na ucpané póry. Clarity je vynikající volbou pro ty, kdo hledají nejlepší výsledky s minimálními vedlejšími účinky. 

Poradí si s bakteriemi na pleti

Peeling Clarity zajišťuje rozklad většiny pokožky (epidermis) ve všech jejích vrstvách, od stratum corneum ke stratum basale podle typu pleti a postupu aplikace. Kyselinu salicylovou dodává Clarity v silné dávce přímo do pórů a folikul, kde dochází k jejich vyčištění od buněčných nečistot. 

Minimální podráždění

 • Cílený efektivní roztok pro odstranění akné
 • Viditelné dlouhotrvající výsledky
 • Je možné používat v průběhu celého roku
 • Minimální zčervenání a iritace
 • Minimální vedlejší účinky                                                    

Pro problematickou pleť 

 • Akné a problematickou pleť
 • Vhodné pro mírné až střední problémy
 • Vhodné pro všechny typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)    

Účinné kyseliny

Kyselina salicylová:
Silná dávka kyseliny salicylové proniká přímo do pórů a folikulů. Póry tím udržuje od buněčných nečistot a zabraňuje vzniku černých teček a pupínků. Kromě toho redukuje produkci mazu a poskytuje pokožce jemnou exfoliaci.

Kyselina lipohydroxidová

Kyselina L-mléčná

Kyselina glykolová, kyselina L-mandlová

pH: 2,2

Proč najdete výrobek jen u kosmetiček a lékařů?

U výrobku Clarity je třeba zcela dodržet správný způsob aplikace, je určen výhradně pro profesionální ošetření, které můžete podstoupit v kosmetickém saloně či u lékaře. Jen vybraný odborník vám doporučí vhodný počet ošetření a poučí vás o výsledcích, kterých je možné ve finále dosáhnout.

Za 10 minut je hotovo

 • Doba trvání ošetření: až 10 minut
 • Doporučený počet ošetření: 4-6
 • Četnost opakování: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavení: 2 dny                                                                                      
 • Míra rizika: Velmi nízká

Pleť připravte vitamíny

Pro získání co nejlepších výsledků doporučujeme pleť na zákrok připravit. Potenciál obnovy buněk zvyšují zejména vitamín C a A. Regenerace je pak rychlejší a pleť se rychleji zhojí. Za tímto účelem je vhodné používat produkty s obsahem vitamínů. V případě vitamínu C se jedná o sérum Medik8 C-Tetra, v případě vitamínu A pak sérum Retinol 3 TR, které jej obsahuje.

Zhruba 4 dny exfoliace

 • Čištění: používejte jemný čisticí prostředek
 • Hydratace: použijte hydratační přípravek po ošetření Hydr8 a chraňte pokožku ochranným krémem se slunečním faktorem SPF 30.

V režimu po ošetření je třeba setrvat až do momentu, kdy se obnoví přirozený stav pokožky, tedy do chvíle, kdy se pokožka přestane loupat. Délka olupování (exfoliace) je u každého jiná a pohybuje se v rozmezí jednoho až čtyř dnů.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Ladislav

28.12.2015 13:16

Dobry den, Je k mani tenhle peeling nekde ke koupe? Nemyslim aplikaci v kosmetickych salonech, to mne nezajima a uz vubec ne za ty castky co za to tam chteji pro jedno osetreni, ale doma pro vlastni pouziti. Myslim si, ze je vice lidi co by jej radi zakoupili a pouzivali ho doma, dle potreby. Dekuji predem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.12.2015 16:38

Dobrý den, Ladislave,

betaPeel se řadí mezi chemické peelingy, které může používat pouze profesionál po proškolení, tedy kosmetička nebo lékař. Není tedy k dostání pro koncového klienta. Pokud máte zájem o domácí peeling, mohu Vám doporučit od Medik8 Pore Refining Scrub. Obsahuje jemné AHA a BHA kyseliny i mechanické exfolianty, které čistí pleť a regulují tvorbu kožního mazu.

Ivana

05.03.2014 01:30

Dobry den, da sa prosim vas tento pripravok zohnat aj niekde na Slovensku? Je na aplikaciu potrebny doktor alebo je len nutne unho vyrobok zakupit? A je nanho potrebny lekarsky predpis? Dakujem

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 20:48

Dobrý deň Ivana, 
 
Prípravok je dostupný vo vybraných kozmetických salónoch a klinikách na slovensku. Ak mi poviete miesto Vášho bydliska, môžem Vám dať priamo kontakt na salóny, kde peeling aplikujú.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Podrobný seznam a popis látek, účinných proti akné

Podrobný seznam a popis látek, účinných proti akné

Pokud vás trápí akné, je důležité abyste měli přehled v látkách vhodných pro toto onemocnění. Kosmetické přípravky sice uvádějí své složení, ale pokud nejste chemickým odborníkem, pravděpodobně z něj moc nevyčtete. Připravili jsme pro Vás proto seznam účinných látek a jejich podrboný popis, díky ...

Jak se zbavit černých teček? Víme, co vám pomůže

Jak se zbavit černých teček? Víme, co vám pomůže

Komedony jsou jednou z nejběžnějších forem akné. Běžným problémem jsou pro osoby s mastnou pletí, objevit se ale mohou na všech typech pleti. Vznikají, když kožní póry ucpe „mix“ odumřelých kožních buněk a kožního mazu.