Celltense Profesionální sérum pro radiofrekvenční zpevnění pokožky a redukci celulitidy

Radiofrekvenční lipolýza je ošetření určené k redukci celulitidy a zpevnění pleti. Profesionální sérum Celltense od Endor se aplikuje před ošetřením radiofrekvencí, a díky obsahu unikátních nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové maximalizuje jeho účinek, a urychluje také čas, za jakou je efekt ošetření viditelný.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Zaměření:
Celltense
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan

Redukce celulitidy viditelná během 1 týdne

Aby byly účinky běžné kosmetické radiofrekvence proti celulitidě a na zeštíhlení viditelné, je třeba ošetření provádět jeden až tři měsíce. Při kombinaci radiofrekvence se sérem Celltense se ale tato doba dramaticky zkracuje – výsledky jsou patrné během jednoho týdne, kdy dochází ke zpevnění pleti a vyhlazení celulitidy.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Při běžné radiofrekvenci dochází k tepelnému poškození kůže, které poté vede ke tvorbě kolagenu. Aplikace séra Celltense, jehož hlavní aktivní látkou jsou nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové, ale novotvorbu kolagenu urychluje a navyšuje účinek radiofrekvence. Nanočástice zlata obalené kyselinou hyaluronovou mají unikátní schopnost aktivovat receptor CD44 kožních buněk. Ten je zodpovědný za produkci kyseliny hyaluronové a kolagenu. Zároveň absorbují elektromagnetické záření, které je ohřívá a zvýrazňuje jejich účinek.

Účinek fotosenzitivní nanotechnologie potvrzuje klinická studie

Bylo klinicky prokázáno, že nanočástice pokryté oligomery kyseliny hyaluronové mají synergický efekt při společném použití s radiofrekvencí, kdy urychlují výsledky záření a zvyšují jeho účinnost. Vlastní klinická studie byla provedena pod dohledem Dr. Jorgeho Gavirii z Istitutu Fotomedicíny, Centro Médico Teknon v Barceloně. Biopsie odebrané po ošetření navíc prokazují, že nanočástice jsou během 24 hodin po aplikaci z organismu kompletně eliminovány, nehrozí proto, že by se v kůži hromadily.

Profesionální sérum s nanočásticemi

Gold thioethylamino hyaluronic acid/ nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové:
Patentovaná nanotechnologie částic zlata, které na sebe vážou oligomery kyseliny hyaluronové.

Tokoferoly (vitamín E):
Vitamín E je silný antioxidant, který pleť chrání před poškozením volnými radikály, vedle toho navyšuje hydrataci pleti a podporuje její regeneraci.

Aminokyseliny (serin, prolin a arginin):
Pro lepší hydrataci a výraznější zpevnění pleti.

Glycerin:
Zvlhčující látka, která zajišťuje, aby byla pokožka hydratovaná a svěží.

Základní informace o séru Celltense

  • Celltense přináší v synergii s radiofrekvenčním ošetřením lepší a rychlejší výsledky
  • Celltense je účinné na lehkou až střední celulitidu, ve stupních 1 až 2 na Nurnberg-Müllerově škále
  • Sérem Celltense lze ošetřit dekolt, paže, břicho a stehna
  • Pro dosažení viditelného efektu je třeba absolvovat až 6 ošetření v závislosti na stupni celulitidy
  • Okamžitě po ošetření je pokožka v ošetřované oblasti hydratovaná a vypnutá
  • Nemá žádné vedlejší a nežádoucí účinky

Jak podpořit radiofrekvenci?

  • Aplikujte Celltense na suchou, čistou a zdravou pleť a jemně masírujte, dokud se zcela nevstřebá
  • Proveďte radiofrekvenční ošetření s aplikací běžně používaného vodivého gelu nebo glycerinu

Bez škodlivých látek a bez testování na zvířatech

Žádné produkty Endor neobsahují parabeny, průmyslové konzervační látky, umělá barviva, emulgátory a agresivní povrchově aktivní látky, pesticidy, mutagenní nebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pro kůži, sulfidy, formaldehydy, nitrosaminy, butylovaný hydroxytoluen, methylisothiazolinon a další. Žádný z výrobků není testován na zvířatech.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

AQUA, GLYCERIN, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), METHYLSILANOL HYDROXYPROLINE ASPARTATE, PROPYLEN GLYCOL, PEG – 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYLENE GLYCOL, DIAZOLIDINYL UREA, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, GLYCERYL POLYACRYLATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, TRIETHANOLAMINE, TRITICUM VULGARE (WHEAT) GERM EXTRACT, HYDROLIZED VEGETABLE PROTEIN, , PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, LIMONENE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CALCIUM CHLORIDE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN), PROTEIN, HEXYL CINNAMAL, PECTIN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, ARGININE, PROLINE, SERINE, ALPHA-ISOMETHYL IONONNE, GLUCOSE, CITRONELLOL, CITRAL, CARRAGEENAN (CHONDRUS CRISPUS).

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Paní Martina Drahošová

PRO Visage - Laser Clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady

 

V naší klinice PRO visage pomáháme ženám nejen v boji proti vráskám, ale i s odstraněním celulitidy, kterou je postiženo až 80 % žen. Radiofrekvenční bezbolestná lipolýza se ve spojení s profesionálním sérem Celltense od Endor s obsahem nanočástic zlata u nás stala velice oblíbenou právě v boji s pomerančovou kůží.

Přínosem použití nanočástic zlata je rychlejší redukce celulitidy a zvýšení tvorby kolagenu pro pevnější a pružnější pokožku. Vzhled celulitidy se se sérem Celltense viditelně zlepšuje již po jednom týdnu, pokožka je zpevněná a na pohled vyhlazenější. I naše tělo si zaslouží péči.