Anti-cellulite Cream Endor Krém pro redukci celulitidy

Získejte krásně zpevněné nohy bez ďolíčků a bez pomerančové kůže díky Krému pro redukci celulitidy Endor. Má klinicky prokázaný účinek – po měsíci používání vás zbaví 22 % celulitidy a vaše nohy budou o viditelně hladší. Není divu, že se stal vítězem své kategorie v elitním výběru editorů kosmetických magazínů.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Anti-cellulite Cream Endor
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 650 Kč

Skladem

Doprava zdarma

Ďolíčky na kůži

Celulitida se formuje jako cévní problém v podkoží, kdy dochází k mechanickému napínání vláknitých pásů (sept) podkožním tukem. Ten vystupuje mezi jednotlivými septy, jenž utváří mřížku, a tlačí na dermis nad sebou. Když není dermis dostatečně pevná a hutná, tento tlak tukové tkáně se pak projevuje viditelnými ďolíčky a nerovným povrchem kůže – celulitidou. Krém pro redukci celulitidy Endor a jeho aktivní látky dermis zhutňují. Ta je poté odolnější vůči tomuto tlaku – nedeformuje se a nedochází k viditelným projevům celulitidy.

Krém proti celulitidě Endor vyhrál první cenu ve své kategorii v Beauty Shortlist Awards za rok 2019.

Krém proti celulitidě

  • Redukuje celulitidu
  • Vyhlazuje ďolíčky na kůži
  • Zpevňuje a zjemňuje pleť
  • Intenzivně hydratuje

Kolagen, elastin a kyselina hyaluronová pro strukturu kůže

Kyselina hyaluronová je důležitou složkou dermis (škáry). Společně s kolagenem a elastinem jí i celé kůži poskytují strukturu, pevnost a pružnost. Buňky kůže produkují samy o sobě kolagen, elastin i kyselinu hyaluronovou, jejich syntéza se však s rostoucím věkem zpomaluje, každoročně zhruba o jedno procento. Výsledkem je úbytek hutnosti a oslabení dermis. V lokalitách, jako je břicho, stehna a hýždě, se začínají objevovat ďolíčky a celulitida a kůže je povolená.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Pro zpevnění pleti a redukci celulitidy je proto třeba syntézu těchto tří důležitých složek navýšit. Po devíti letech výzkumu v oblasti onkologie a dermatologie, a následném pětiletém vývoji samotných nanočástic španělská firma ENDOR Technologies představila unikátní zlaté nanočástice, které působí jako vektory, obalené oligomery kyseliny hyaluronové prostřednictvím sirných můstků. Tyto nanočástice v epidermis aktivují receptory genu CD44, tím kožní buňky začnou produkovat více vlastní kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu.

Zpevnění pleti a vyhlazení pomerančové kůže

Receptory genu CD44 jsou klíčové pro regeneraci dermis, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu kůže. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci. S pravidelnou aplikací Krému pro redukci celulitidy Endor dochází výraznému vyhlazení celulitidy a celkovému zpevnění kůže.

Podpoří výsledky přístrojového ošetření

Krém pro redukci celulitidy Endor, který zvyšuje obsah dermální kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, ideálně doplňuje přístrojová ošetření pro redukci celulitidy, jako je radiofrekvenční ošetření, a zvýrazňuje jeho výsledky. Pro nejvýraznější redukci celulitidy doporučujeme během přístrojového ošetření zapracovat do kůže Celltense Serum Endor, a po ošetření pravidelně aplikovat Krém pro redukci celulitidy Endor. 

Redukci celulitidy potvrzují studie

Klinická studie prováděná pod lékařským dohledem dokazuje, že patentovaná technologie nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové výrazně redukuje celulitidu a viditelně zpevňuje a vyhlazuje povrch kůže. Zároveň navyšuje hydrataci pokožky.

Používejte celoročně

Krém pro redukci celulitidy Endor obsahuje ve vysoké koncentraci bambucké máslo. Pleti díky tomu poskytuje hloubkovou výživu a hydrataci. Používat jej proto můžete celoročně jako běžný tělový krém, který zároveň zpevňuje kůži, jíž zároveň okamžitě zjemňuje a vyhlazuje.

Složení proti celulitidě

Gold thioethylamino hyaluronic acid/ nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové ve 3% koncentraci:
Patentovaná nanotechnologie částic zlata, které na sebe vážou oligomery kyseliny hyaluronové.

Bambucké máslo:
Má výrazné hydratační účinky, takže je pleť po aplikaci hedvábná, jemná a vyživená.

Glycerin:
Zvlhčující látka, která zajišťuje, aby byla pokožka hydratovaná a svěží.

Jojobový olej:
Jojobový olej patří mezi nejlepší konzervanty, a navíc mezi nejkvalitnější oleje vhodné pro pokožku. Hydratuje pleť, působí proti jejímu podráždění a redukuje jak suchost pleti, tak její popraskání a šupinky. Na kůži utváří jemnou olejovou vrstvu, která v ní dokáže zadržet vláhu. Podporuje hojení pleti a její regeneraci, stimuluje syntézu kolagenu, posiluje krevní kapiláry, a tím napomáhá zachování mladistvě svěží a pevné pleti bez vrásek.

Olej z lískových oříšků:
Olej plný vitamínů a esenciálních mastných kyselin, který napomáhá ochraně kůže před poškozením slunečním zářením, podporuje produkci kolagenu a hydratuje pleť, jejíž ochrannou bariéru posiluje.

Masáž není nutná

  • Krém pro redukci celulitidy Endor aplikujte jednou ráno a jednou večer na pokožku v oblasti postižených partií. Oproti příbuzným produktům není nutné tento krém zdlouhavě vmasírovávat do pokožky.
  • Balení má obsah 200 ml.

Vložit komentář

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

AQUA, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), GLYCERIN, METHYLSILANOL MANNURONATE, CETEARYL GLUCOSIDE, GLYCERYL STEARATE, CORYLUS AVELLANA (HAZELNUT) SEED OIL, DIMETHICONE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, DIAZOLIDINYL UREA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, TRIETHANOLAMINE, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, PARFUM, SODIUM BENZOATE, DISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, PHENOXYETHANOL

Souvisí s články Magazínu krásy:

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Simona Felšöová

 

Celulitida čili pomerančová kůže postihuje mnoho žen, a bohužel je zcela přirozená. Vzniká, když tukové buňky stoupají z podkoží k povrchu kůže, a tím tlačí na vazivovou mřížku. Viditelným efektem jsou pak ďolíčky na kůži. Objevit se mohou i u štíhlých žen. Zbavit se jich cvičením a dietou nebývá snadné, Krém pro redukci celulitidy Endor ale dle výsledků dvojitě slepé, placebem kontrolované studie funguje.

Díky obsaženým nanočásticím zlata s oligomery kyseliny hyaluronové se v postižených lokalitách zvyšuje tvorba kolagenu, elastinu a endogenní kyseliny hyaluronové. Tím se pleť zpevňuje a viditelně vyhlazuje. Pravidelná aplikace redukuje celulitidu o 22 %, a dochází také ke zmenšení ďolíčků o 17 %.

Krém navíc pleť díky vysokému obsahu bambuckého másla krásně hydratuje a pro účinek, kterého si sami všimnete, není krém nutné aplikovat zdlouhavou masáží.