Pelo Baum sérum Sérum proti vypadávání vlasů

Zastavte konečně vypadávání vlasů a získejte opět husté vlasy, po kterých toužíte. Peptidy, přírodní výtažky a vitamíny v séru Pelo Baum společně s technologií nanokapslí udržují vlasovou část hlavy zdravou a vlasům poskytují dostatek klíčových živin. Vlasy díky tomu přestávají vypadávat, šedivět, a naopak začínají opětovně růst v té nejlepší kvalitě.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Zaměření:
Pelo Baum sérum
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
Cena: 1 550 Kč

Skladem

Sérum proti padání vlasů s peptidy

Nepřicházejte už o další vlasy a nenechte je zbytečně šedivět. Díky séru Pelo Baum budou vaše vlasy bohatší než kdy dříve, lesklé, silné a zdravé. Patentované biomimetické peptidy stimulují vlasové buňky a ozdravují pokožku hlavy a vlasové folikuly. Systém stabilizovaného dvouvrstvového zapouzdření umožňuje důkladnou absorpci aktivních složek pokožkou hlavy. S klinicky ověřeným účinkem proti vypadávání vlasů při androgenní alopecii a dalších poruchách růstu vlasů.

3 kroky k hustým vlasům

Pelo Baum je tříkrokový program zaměřený na prevenci vypadávání a řešení problémů s padáním vlasů. Produkty Pelo Baum stimulují růst vlasů, působí preventivně proti jejich vypadávání a podporují růst dlouhých, hustých a zdravých vlasů. Bez vedlejších účinků! Trio produktů Pelo Baum pro podporu růstu vlasů sestává ze séra podporujícího růst vlasů, kondicionéru a šamponu. Účinnost jejich složení je klinicky podložena a má prokázaný účinek na regeneraci vlasů. Jejich složení je navrženo tak, aby zjemňovalo a vyživovalo vlasovou část hlavy pro lepší růst vlasů a napomohlo zastavení jejich vypadávání.

Aplikujte jemnou masáží

Sérum Pelo Baum nejen, že dodává lesk, ale navyšuje také růst vlasů a stimuluje kůži ve vlasové části hlavy, což vede k nárůstu tvorby nových vlasových váčků. Nejlepším způsobem, jak sérum aplikovat, je jeho pravidelné jemné vmasírování do vlasové části hlavy, které zajistí, že se jeho aktivní látky dostanou až do vlasových folikul.

Pro zdravé a krásné vlasy

 • Zamezuje nadměrnému vypadávání vlasů
 • Revitalizuje kůži hlavy i vlasů
 • Obnovuje růst vlasů z poškozených vlasových váčků
 • Dodá vlasům zdravý vzhled, lesk a objem
 • Předchází některým příčinám padání vlasů
 • Brání šedivění vlasů

Klinicky podložená účinnost a bezpečnost

 • Aktivní látky působí preventivně proti vypadávání vlasů
 • Podporuje růst delších, silnějších a zdravějších vlasů
 • Napomáhá prokrvení vlasové části hlavy a revitalizuje vlasové váčky
 • Posiluje a vyživuje vlasy a stimuluje vlasové folikuly k produkci silnějších vlasů
 • Revitalizuje pokožku hlavy, takže už žádné svědění

Viditelné výsledky během pár měsíců

Výsledky bývají patrné během jednoho až čtyř měsíců používání, samotný rozvoj nových vlasových váčků nicméně trvá déle. Produkty Pelo Baum lze používat i pro zachování zdravých vlasů, aplikovat je lze i na vlasy barvené. Zastavuje nadměrné padání vlasů v průběhu 4 až 6 týdnů a obnovuje růst vlasů z poškozených vlasových váčků, účinek je viditelný již za 3 až 4 měsíce.

Péče o vlasy:

 • Pro všechny typy vlasů
 • Pro muže i ženy s obecným ztenčením vlasů
 • Napomáhá zahustit vlasy, kterým chybí objem a lesk
 • Pro lidi trpící vypadáváním vlasů

Účinné při:

Proti padání vlasů působí:

Biomimetické peptidy

Decapeptide-25(CG-Cheverin): 
Inhibuje aktivitu enzymu 5α-reduktázy, čímž redukuje množství DHT. Aktivuje expresi β-Cateninu, čímž podporuje růst vlasů.

Oligopeptide-54(CG-Nokkin): 
Silný BMP blokátor, podporuje růst vlasů a brání jejich depigmentaci. Posiluje vlasová vlákna a stimuluje vlasové váčky k jejich produkci. Napomáhá zlepšovat prokrvení vlasové části hlavy a revitalizuje vlasové váčky.

Oligopeptide- -41(CG-Keramin1): 
Regulátor DKK-1, který podporuje proliferaci nových buněk ve vlasové části hlavy a jejich migraci, čímž posiluje vlasové váčky. Brání buněčné apoptóze způsobené stresem nebo ultrafialovým zářením.

Vitamíny

Retinyl palmitát: 
Poskytuje výživu vlasové kůže, působí silně antioxidačně a napomáhá vlasům navrátit jejich pružnost.

Biotin:
Zlepšuje prokrvení vlasové části hlavy, a napomáhá tak zdraví vlasů a vlasové části hlavy.

5 rostlinných extraktů

Extrakt z plodů serenoy plazivé (Serenoa Serrulata):
Blokuje aktivitu DHT (dihydrotestosteronu), který je jedním z hlavních faktorů zapříčiňujících vypadávání vlasů.

Extrakt z kořene vítodu tenkolistého (Polygala Tenuifolia):
Působí preventivně proti vypadávání vlasů a stimuluje jejich nový růst.

Extrakt ze šruchy zelné (Portulaca Oleracea):
Napomáhá udržet vlasovou část hlavy zdravou a čistou, chrání ji před negativními vlivy vnějšího prostředí.

Extrakt ze zeravu východního (Thuja Orientalis):
Působí preventivně proti vypadávání vlasů, posiluje vlasové váčky a napomáhá zpevnění a posílení vlasů.

Extrakt z listů jinanu dvoulaločného (Ginkgo Biloba):
Pročišťuje a zjemňuje vlasovou část hlavy a podporuje její optimální prokrvení.

Pro krásné vlasy používejte ráno a večer

Hlavním účinným přípravkem pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů je Pelo Baum roztok. Abyste dosáhli nejlepšího účinku, doporučujeme dodržovat tyto zásady:

 • Umyjte si vlasy šampónem pro revitalizaci vlasů Pelo Baum, který optimalizuje stav vlasů a pokožku hlavy pro dokonalou absorpci aktivních složek. Po umytí šampónem naneste dle potřeby Kondicionér pro revitalizaci vlasů Pelo Baum a důkladně opláchněte. 
 • Naneste na pokožku hlavy Sérum pro revitalizaci vlasů Pelo Baum. Jemně roztok protřepejte. Nastříkejte na cílovou oblast pokožky hlavy a jemně vmasírujte konečky prstů. Nechte působit minimálně 3 hodiny, po dobu 3 hodin po aplikaci roztok nesmývejte (neumývejte si hlavu). Nanášejte každé ráno a večer.  

Balení obsahuje revitalizační roztok Pelo Baum na vlasy o objemu 60ml.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Jaroslav

01.06.2020 19:14

Dobrý den, koupil jsem si tento přípravek a vydržel mi cca 14 dní. Jak se aplikuje přesně na vlasy? A jak často?

MedaPreX s. r. o. A. Sládečková - Medaprex, s.r.o.

02.06.2020 09:38

Dobrý den,

před aplikací sérum jemně protřepejte, nanášejte 2 x denně, ráno a večer, nastříkejte na postiženou oblast a vmasírovat konečky prstů. Nechte působit minimálně 3 hodiny (neumývejte si hlavu.

S pozdravem,

Lukáš Kamenský

18.11.2019 21:41

Dobrý den všem, tento produkt sice funguje vlasy vypadají Dobře ale jestli mohu sám za sebe doporučit, od společnosti dermaheal vlasové sérum je naprostá pecka, je to mnohem lepší, hustější vlasy, mnohem účinnější, lepší kvalita, jakoby velmi pěkně nadýchané, dají se z toho dělat krásné velké Vlny

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

19.11.2019 13:51

Dobrý den, Lukáši,

 

moc děkujeme za milou zpětnou vazbu!

 

Přejeme Vám krásný den!

Martina

11.12.2015 21:57

Děkuji velmi paní Aleně Chmelařové za odpověď. Martina

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.12.2015 15:44

Martino,

Rádo se stalo.

jindřiška

19.03.2014 15:43

Pani Veronika Mazurová: Chtěla bych se zeptat proč nezkusite si nechat vlasy nastrelit na dane misto? znala jsem pani ktera mela po nehode operovanou pani a opravdu jizva byla pres celou hlavu ale pani vlasy nastrelily a ona je tam ma. samozrejme rikala ze zalezi da se ujmou ale ji se to podarilo. treba by vam lekar poradil.

Dana

19.11.2013 12:28

Ještě bych se chtěla zeptat kde je možné vlasovou mezoterapii podstoupit v okolí Prahy. Děkuji moc.

Gabriela Nožičková - Medaprex, s.r.o.

20.11.2013 16:04

Dobrý den, lékaře, kteří provádějí vlasovou mezoterapii najdete u našich výrobků Dermaheal HL a Dermaheal Stem Cŕum HL. jsou tam uvedeni v sekci - Najdete u těchto odbroníků a jsou zaznačeni na mapě. Plus další o kterých víme v Praze jsou následující:

FN Vinohrady, Esthetic medical clinic, MUDr. Harapátová, klinika Mediestetik, klinika Top esthetic, MUDr. Peter Hajduk, klinika Laser Plastic.

Adam Grabinský

19.11.2013 00:24

Dobrý den, je přípravek vhodný i pro muže?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.11.2013 16:11

Dobrý den, ano, přípravek je vhodný pro muže. Funguje i na zastavení androgenní alopecie.

Věra

28.10.2013 11:40

Můžete mi napsat kolik si toho budu muset koupit a za kolik než se dostaví výsledky a zda to budu muset pro udržení stavu , pokud se výsledky dostaví používat už stále ? Věra

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.10.2013 10:13

Dobrý den Věro,

pro zastavení dočasného nadměrného vypadávání vlasů stačí používat výrobek první 2 měsíce (maximálně 2 lahvičky, pokud budete aplikovat na celou hlavu). Pro znovu nastartování vlasových váčků je potřeba minimálně 4 měsíce )není vina výrobku, ale principu vytvoření vlasu). Pokud příčina Vašeho problému trvá, je potřeba s aplikací pokračovat. Pokud odstraníte příčinu vypadávání vlasů, není potřeba přípravek používat neustále.

Zdeněk

01.07.2013 14:38

Dobrý den. chtěl bych se zetat jelstli by mi pomohl tento přípravek zhustit vlasy a jak dlouho bych ho měl používat. Je mi teprve 16 let a už mám řídké vlasy tento problém se vyskytl teprve nedávno.. vždy sem měl husté vlasy a ted je mám řídké jemní a tenké. Prosím o odpověd.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.07.2013 09:34

Dobrý den,

 

tento přípravek můžete používat i na zahuštění vlasů. Funguje tak, že znovu obnovuje pokošzené vlasové váčky, takže pokud jste měl husté vlasy, je reálná šance, že je znovu mít budete. Hned v první řadě Vám zastaví nadmérné vypadávání, poté vlasy zpevní a vzhledem k výživě také rychleji rostou. K růstu obnovených vlasů dochází až po 3 měsících, dříve to není biologicky možné. Vzhledem k Vašemu věku a rychlým změnám to vypadá na rychlý nástup androgenní alopecie (způsobená hormonem testosteronem, který se mění na DHT). Radila bych Vám navštívit i lékaře, který by problém diagnostikoval. Pokud se jedná o androgenní alopecii, musel byste tento přípravek používat již neustále alespoň v udržovacím programu, aby se stav nezhoršoval.

Honza

01.07.2013 14:30

prohledal jsem spoustu takových přípravku chctěl bych tetno nějak porovnat s přípravkem Vlasy S. Pokud někdo má zkušenosti co je lepší tak napiště předem děkuji.

Filip

20.03.2013 17:12

Dobrý den, děkuji za Vaši reakci navštívil jsem ten web a vypadá to že se tomu ta firma skutečně věnuje na profesionální úrovni. Tak já to jdu teda zkusit myslím, že nic lepšího bych na trhu nenašel . Už jsem si pročetl hezkou řádku článků a vždycky dám na radu skutečných odborníků. přeji hezký den

Alice

17.10.2012 11:13

Děkuji za odpověď. Z Prahy bohužel nejsem a ani se tam v blízké době nechystám. Ale z vaší odpovědi jsem pochopila, že jsem stříkala asi až moc poctivě :-) To svědění je různé, ale asi to bude způsobené i tou citlivou pokožkou. Můžete mi doporučit nějaký přípravek, aby se pokožka zklidnila?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

23.10.2012 09:54

Dobrý den Alice, co se týče citlivé pokožky na hlavě, je možné používat jedině nějaký vhodný šampon.Krém ani séra na citlivou pokožku v této oblasti bohužel žádné neznám. Odzkoušený máme náš Dermaheal šampon, nicméně v lékárně by Vám možná poradili i jinou značku pro citlivou pokožku hlavy.

Yvona Votrubová

13.06.2012 10:51

Děkuji za odpověď a prosím mám ještě jeden dotaz. Tento výrobek musím asi používat stále, že? Pokud doberu jednu lahvičku séra, musím koupit další a další aby účinek přetrvával že? Určitě to není tak, že vlasy zhoustnou, přestají padat jen po 1 lahvičce séra. Můžete mi prosím napsat, jak je to s dlouhodobým užíváním. Stále se aplikuje 2x denně? Nebo stačí třeba 1x týdně... Když se tento přípravek vysadí a dále se neužívá, znovu začínají vlasy padat a řídnout? Moc Vám děkuji za odpověď...

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.06.2012 11:01

Dobrý den, chápete to zcela správně. Pokud přestanete dodávat účinné látky, zpravidla dojde opět k vypadávání vlasů. K zastavení nadměného vypadávání vlasů dochází cca po 4-6 týdnech, k zahuštění po 3 měsících, takže jedna lahvička Vám určitě stačit nebude. Z hlediska dlouhodobého používání ale máme zkušenost, že stačí, když se odstraní počáteční problémy a pak nastává udržovací fáze - aplikace přípravku jedenkrát za 2-3 dny.

Dobrovodská Daniela

11.03.2012 17:26

Dobrý den, na jak dlouho, prosím, vydrží přibližně jedno balení séra? Když tedy zohledníme, že bych ho používala 2x denně, jak doporučujete? Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

12.03.2012 10:56

Dobrý den, pokud budete používat sérum jen na jednu cílovou oblast - např. kouty, 1-2 vypadaná místa o průměru 5cm, tak sérum vydrží 6-8 týdnů. V případě, že aplikujete po celé oblasti hlavy, sérum vydrží 4-5 týdnů aplikace. Při aplikaci se snažte vždy co nejvíce zacílit na pokožku a prsty jemně vmasírovat. V případě, že máte jen prořídlé vlasy, udělejte vždy pěšinku a sérum naneste do pěšinky.

Hana Báňová

17.02.2012 15:30

Dobrý den, mám dotaz ohledně nanášení séra. Přípravek se má nanášet ráno i večer každý den, ovšem po umytí vlasů šampónem. Já osobně si vlasy nemyji každý den a už vůbec ne 2x denně. Je tedy v pořádku nanášet přípravek i na ne čerstvě umyté vlasy? Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.02.2012 19:00

Dobrý den, nemusíte každé ráno a večer umývat hlavu. Přípravek můžete nanést i na neumyté vlasy. Pouze v případě, že si je budete mýt, nejprve je vysušte a poté nanášejte. Přípravek se snažte dostat co nejvíce na pokožku hlavy a jemně prsty vmasírovat.

Růžena Oravcová

01.09.2011 10:32

Dobrý den, je možné používat jiný šampon k tomuto přípravku?

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 89% Excelentní
5x 2x
Jiří | 06.07.2012
Hodnocení:
88% Excelentní
Příjemná vůně
Nedráždí pokožku (mám citlivou)
Snadná aplikace
Vydrží celkem dlouho
Opravdu funguje
Trochu vyšší cena
Delší doba, než se efekt projeví
Odkaz
Bez konkrétního hodnocení
Kristýna | 31.08.2012
Hodnocení:
80% Excelentní
Odkaz
Bez konkrétního hodnocení
EVA | 16.01.2013
Hodnocení:
100% Dokonalé
Odkaz

Water (Aqua), Alcohol, Glycerin, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Lecithin, Thuja Orientalis Extract, Disodium EDTA, Oligopeptide-54, Decapeptide-25 , Serenoa Serrulata Fruit Extract, Polygala Tenuifolia Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Fragrance (Parfum), Oligopeptide-41, Sodium Oleate, Retinyl Palmitate, Biotin

Souvisí s články Magazínu krásy:

Padání vlasů, strašák dnešní společnosti

Padání vlasů, strašák dnešní společnosti

Padání vlasů, to je termín, kterého se dnes bojí nejenom muži, ale i ženy. Postihuje totiž stále větší procento obyvatel na celé planetě. Navíc už padání vlasů není jenom záležitostí starších, ale týká se to i malých dětí. U nich se to samozřejmě děje z jiných příčin, ale psychické následky to mů...

Peptidy a jejich účinnost na pokožku

Peptidy a jejich účinnost na pokožku

Všichni mají takové tušení, že kdysi dávno na základní či střední škole při hodině chemie zaslechli slovo peptid či peptidy. Kolik z nás by si dnes vzpomnělo, co to vlastně peptidy jsou či jak se dělí. Asi moc ne. Přitom jsou peptidy sloučeniny, které působí na naší pokožku velice blahodárným vli...

Alopecie - problém, který se nás týká

Alopecie - problém, který se nás týká

Alopecie je v současné době velmi rozšířeným problémem. Trpí jí mnoho mužů, hlavně starších, ale také žen. Pod tímto názvem tento problém mnoho lidí nezná, ale jako vypadávání vlasů si pod ním už každý dokáže mnoho představit. Pokud budeme přesní, alopecie je ohraničená ztráta vlasů, tedy lysiny....

Proč mužům padají vlasy?

Proč mužům padají vlasy?

Padání vlasů nebo jejich úplná ztráta jsou označovány lékařským termínem alopecia. Tu může způsobit hned několik faktorů. Pro muže jsou nejčastější dědičnost, hormonální činnost a stárnutí. Ubývání vlasů se projevuje většinou plíživě a časem se zhoršuje. U mužů se nejčastěji vyskytují kouty, lysi...

5 nejčastějších problémů s vlasy

5 nejčastějších problémů s vlasy

Mezi nejčastější problémy s vlasy, které trápí ženy i muže, patří vypadávání vlasů, lupy, mastné vlasy, suché vlasy a roztřepené konečky. Každý z těchto problémů může mít hned několik příčin a všechny mohou mít jedno řešení, správnou péči a výživu.

Padání vlasů v těhotenství a po porodu. Co s tím?

Padání vlasů v těhotenství a po porodu. Co s tím?

Padání vlasů v období očekávání miminka a po porodu se objevuje u mnoha žen. Zatím, co před početím dítěte tělo prožívalo hormonální klid, před bouří, v těhotenství, po porodu a s opětovným začátkem užívání antikoncepce, je to s hormony jak na pouťové dráze – nahoru, dolu, nahoru, dolu. Nemusíte...

Jak dodat stárnoucím vlasům vitalitu?

Jak dodat stárnoucím vlasům vitalitu?

Stejně jako celý organismus a pokožka stárnou i naše vlasy. V dětství máme chmýří, které v dospívání sílí v husté vlasy a v pokročilém věku naše kštice stárne. Jak se takové stárnutí vlasů projevuje, a jak své vlasy účinně vyživovat?

6 častých příčin padání vlasů

6 častých příčin padání vlasů

Něco se děje. V kartáči zůstává mnohem více vlasů než jste jindy zvyklá a to vás dost znervózňuje. Dlouhodobá péče, díky které jste si vypěstovala vlasy, se kterými jste spokojena, by mohla být během několika týdnů pryč. Máme pro vás šest SOS rad, které by mohly zachránit situaci....

Studie účinnosti přípravku Pelo Baum proti vypadávání vlasů

Studie účinnosti přípravku Pelo Baum proti vypadávání vlasů

Studie Renokin (nově Pelo Baum) byla zahájena za účelem prokázání bezpečnosti a účinnosti přípravku v rámci České Republiky a Slovenska. Do studie bylo zahrnuto 25 pacientů, z toho 17 žen a 8 mužů prokazující příznaky určitého druhu alopecie. Průměrně došlo k nárůstu počtu vlasů o ...

Dobré i špatné recenze nekompromisních blogerek

Dobré i špatné recenze nekompromisních blogerek

Testovaly pro Vás, abyste věděli, co můžete reálně očekávat od našich výrobků - známé blogerky odzkoušely účinnost lékařské kosmetiky z Medaprexu. Některé byly spokojeny velmi, některé zase méně. V následujícím článku najdete krátké shrnutí a odkazy na jejich blogy.

Nejezte tato jídla, vypadají vám po nich totiž vlasy

Nejezte tato jídla, vypadají vám po nich totiž vlasy

Na plešatění má vliv hodně faktorů. Jedním z nich je i strava. Jaká jídla bohaté kštici opravdu nesvědčí? Tady je seznam těch nejhorších. Spojení sice není 100% prokázané, ale i tak je dobré mít aspoň povědomí, ne?

3 jarní tipy pro vaši krásu

3 jarní tipy pro vaši krásu

Jaro se nezadržitelně blíží a my jsme pro vás vybrali to nejlepší z našeho e-shopu, čím byste se v jarních měsících měli hýčkat!

Peptidy na vrásky, na vlasy i na rty

Peptidy na vrásky, na vlasy i na rty

Peptidy jsou fragmenty bílkovin. Samy o sobě jsou tvořeny aminokyselinami. Pokud se aminokyseliny spojí v konkrétní formace, utváří specifické peptidy. Když se pak tyto peptidy propojí do složitějších struktur, vznikají již bílkoviny.

Vypadávání vlasů napomohou zvrátit peptidy mědi. Znáte je?

Vypadávání vlasů napomohou zvrátit peptidy mědi. Znáte je?

Jak jejich název napovídá, peptidy mědi obsahují měď. Dále pak tři propojené aminokyseliny, které utváří peptid. V lidském organismu se přirozeně vyskytují, zejména v tělesných tekutinách jako je krevní plazma. Se stárnutím organismu se nicméně jejich množství snižuje.

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?

Jak si ženy ničí vlasy a jak z toho ven?

Zakladatelka značky doplňků stravy by Anna Brandejs Anna Brandejs vypráví: "Mám velké štěstí. Příroda mi nadělila silné a husté vlasy. Jak se říká vlasy na tři hlavy. Přesto se mi už párkrát povedlo svoji kštici pořádně poničit. Samozřejmě ve snaze udělat pro sebe to nejlepší. Některé věci v...

Ona Dnes (říjen 2012 - č.41)

Ona Dnes (říjen 2012 - č.41)

"Zachraňte vlasy" hlásá redakce magazínu Ona Dnes.A pokud jde o problematiku zdravých vlasů, šampón a sérum Renokin samozřejmě nemohou chybět. Zachraňte vlasy s Renokinem!

Marie Claire (listopad 2012)

Marie Claire (listopad 2012)

Další kdo doporučuje vlasovou řadu Renokin, je časopis Marie Claire. Ano, nejprestižnější české časopisy doporučují kvalitní věci a tou Renokin bezesporu je.

Časopis Marianne (listopad 2012)

Časopis Marianne (listopad 2012)

Renokinu proti vypadávání vlasů si všimli i v redakci prestižního časopisu Marriane a zařadili jej mezi doporučené výrobky. Není divu:)

Luxury Guide - zima 2010

Luxury Guide - zima 2010

Název článku "Návrat ke zdravým vlasům" mluví za vše. O síle peptidů, nanotechnologii a výborných účincích produktů řady Renokin, píše prestižní a luxusní časopis Luxury Guide. Luxury Guide pro Vás hledá jen to nejlepší na českém trhu a tentokrát jsme se do jejich hledáčku dostali my....

Vlasy.cz o Renokinu

Vlasy.cz o Renokinu

Vlasy.cz je internetový vlasový rádce. Jedná se o zaběhlý server s velkou spoustou odborného obsahu.