Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
Cena: 1 650 Kč

Skladem

Design nabitý unikátními látkami

První známky stárnutí začínají být v oblasti očního okolo viditelné již po 25. roce života. Vyhlaďte tyto vrásky a jemné linky s Očním krémem Dermaheal. Obsahuje nejen růstové faktory a biomimetické peptidy, ale i další účinné látky podporující omlazení pleti: vitamín Ekyselinu hyaluronovou a komplex přírodních výtažků. To vše v praktickém a zároveň elegantním balení s pumpičkovým aplikátorem, který usnadňuje použití na maximum.

Redukce vrásek za 2 týdny

  • Navýšení elasticity pokožky v očním okolí
  • Hydratace pokožky
  • Viditelné výsledky již po 14 dnech používání
  • Oční okolí vypne již za čtyři týdny

Nejlepší péče o oční okolí

  • Viditelně redukuje vrásky
  • Pokožku rozzáří
  • Zpevňuje a vypíná pleť

Z praxe víme, že funguje

Snažíme se vám nabídnout jen to nejlepší. Tento oční krém nemáme odzkoušený jen testy od výrobce, ale přímo v praxi u lékařů dermatologů a na klinikách estetické dermatologie. Všechny aktivní látky mohou proniknout do střední vrstvy pokožky díky nanotechnologii, jež používá značka Dermaheal, kterou v Čechách zastupujeme.

Začněte s ním po třicítce

Oční krém proti vráskám Dermaheal je vhodný pro muže a ženy 30+ a pokožku velmi suchou, suchou, normální, smíšenou. Nedoporučujeme pro mastnou pleť.

Našlápnuté růstové faktory a peptidy

5 růstových faktorů:
Redukuje již stávajících vrásek a působí jako prevence vzniku nových

biomimetické peptidy:
Redukce vrásek a revitalizace pokožky

Přírodní výtažky
Mají na pleť antioxidační a revitalizační účinky

Vitamín E:
Pokožku hydratuje, patří mezi nejlepší antioxidanty, který chrání pokožku proti ultrafialovému záření a proti volným radikálům

Kyselina hyaluronová:
Váže vodu, udržuje hydrataci pokožky

Univerzál pro ranní i večerní péči

Jak oční krém Dermaheal Cosmeceuticals používat? Díky praktickému pumpičkovému aplikátoru jednoduše naneste malé množství očního krému do oblasti okolo očí a jemně vmasírujte. Používejte ráno i večer. Obsah produktu je 15 ml.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Michaela

01.06.2015 22:07

Dobry vecer,shanimucinny hydratacni a protivraskovy krem na ocni okoli, preferujete tento nebo liftingovy Eyelift? dekuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.06.2015 10:37

Dobrý den, Michaelo,

oba produkty jsou při redukci vrásek velmi účinné. Každý ale funguje na trochu jiném principu. Dermehael Cosmeceutical oční krém obsahuje biomimetické peptidy a růstové faktory, které podporují obnovu kožních buněk, čímž vyhlazují vrásky. Medik8 Eyelift obsahuje látky, které mají liftingový efekt na vrásky, vypnou pleť v okolí očí. Zároveň podporují tvobu kolagenu a elastinu v pokožce, čímž dochází k redukci vrásek. Je tedy velmi obtížné říct, který výrobek preferovat. Každému vyhovuje něco jiného.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 91% Dokonalé
1x
Jana | 13.01.2015
Hodnocení:
100% Dokonalé
jediný oční krém, který opravdu funguje a redukuje již vzniklé vrásky kolem očí a to jich mám požehnaně - mimických vrásek, které se mi začaly objevoval již v 18ti letech ( nyní mi je 37 let ). Jsem vděčná, že jsem objevila tuto kosmetiku a již nemusím utrácet peníze za neefektivní přípravky, které jen slibují. Cena odpovídá kvalitě a znám mnohem dražší krémy bez účinku. Doporučuji, nebudete zklamané.
Odkaz
1x 1x
Eva Baranovicova | 05.11.2016
Hodnocení:
95% Dokonalé
Nikdy jsem nepoužívala drahé krémy na obličej, někdy jsem si tvář natřela jen tělovým mlékem a pleť jsem měla vždy krásnou, asi je to trochu i genetické, protože i moje maminka nemá moc vrásek a je jí už přes 60 let. Ale kolem 32 - 33 let přeci jen kolem očí se mi začali dělat vrásky. Tak jsem si půjčila tento krém od mámy, která ho používá delší dobu a po měsíci dost velký rozdíl. Hlavně si toho všimla kamarádka se kterou jsme se půl roku neviděli. První věc co mi řekla, ty jsi byla na Botoxu! Ne nebyla jsem zatím na Botoxu, ale je to z tohoto očního krému. takže za mně skvělý.
Nedávám sto procent, protože mně trochu trápí ta cena. Vím, že jsou i ještě dražší krémy, ale ja jako matka samoživitelka musím se svým příjmem opatrně. Navíc, když jsem si koupila i serum a denní krém Dermaheal. Snažím se ale dávat jen maličko, protože kamarádka je kosmetička a ta mi poradila, že je zbytečně dávat moc krému na pleť, že to plet nevyužije, že stačí málo a jemně vklepat, nebo jakoby vtlačit do kůže.
Odkaz
1x 1x
Monika | 05.05.2017
Hodnocení:
79% Výborné
Způsob aplikace (pumpička) proti oxidaci krému. Není špatný, ale velký rozdíl jsem nepozorovala. Více mě nadchnul oční krém od jiného výrobce.
Pleťový krém je dokonalý, ale ten oční je trochu slabší, co do výsledku, který slibuje.
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Co dělat s vrásky okolo očí

Co dělat s vrásky okolo očí

Vrásky okolo očí vznikají hlavně mimicky, nejsou tedy znakem stáří, ale spíše znakem toho, jak moc se usmíváte a mračíte. Někomu připadají vrásky okolo očí roztomilé, ale někdo je naopak nenávidí a chce se jich zbavit. To není úplně jednoduchá záležitost, ostatně jako zbavení jakýchkoliv jiných v...

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Nenechte si kazit život vráskami okolo očí

Vrásky okolo očí jsou velice nepříjemné. Většinou vznikají jako první vrásky na obličeji vůbec a to z toho důvodu, že okolo očí je kůže nejslabší a nejvíce náchylná k poškození. Vrásky okolo očí jsou ty, které mohou vznikat už mezi dvacátým a třicátým rokem života, ale dá se proti nim bojovat tak...

Jak na kruhy pod očima

Jak na kruhy pod očima

Kruhy pod očima dokáží přidat i několik let. Pleť kvůli nim vypadá unavená a nezdravá. Někdo je zdědí po rodičích, jiný si za ně může sám. Kruhy pod očima mají hned několik příčin, ale také možností odstranění.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Je mi 70 a už se nemohu dívat na svou vrásčitou tvář, tak bych potřebovala poradit, co se dá dělat. Proto se k Vám obracím o radu, který Váš produkt by byl nejlepší.

Dobrý den, pro zralou pleť máme velmi efektivní řadu Cosmeceutical od Dermahealu. Je to kombinace očního a obličejového krému proti vráskám. Výsledky jsou opravdu viditelní již po měsíci používání.


Potřebuji poradit s očním krémem. Je mi 44 let. V poslední době sleduji změnu pod očima. Tvoří se mi hlubší rýhy na hraně s lícní kostí. Tedy ne těsně pod spodními víčky. Krém na oči používám ráno i večer od "nepaměti", tedy od cca 20 let.

Jedním z našich top výrobků, co se týká redukce vrásek kolem očí je Dermaheal Cosmeceutical Oční krém. Obsahuje komplex růstových faktorů a biomimetickcýh peptidů, které jsou zaměřeny na redukci vrásek a zkvalitnění a zpevnění pokožky.


Dosud jsem používala Oční krém Dermaheal Cosmeceuticals a přemýšlím nad nějakou změnou. Je mi 48 let. Mohli byste mi doporučit nějaký přípravek na vrásky v okolí očí? Co třeba Retinol Eye TR?

Alternativou k Vámi zmiňovanému výrobku je Medik8 Eyelift. Má liftingový efekt, redukuje vrásky a rýhy kolem očí. Retinol Eye TR funguje na trochu jiném principu, a sice na obnově pleti, čímž redukuje jemné vrásky a rýhy kolem očí. Eyelift je pro pouhé vyhlazení vrásek dostačující.