Eye Contour Endor Krém pro omlazení očního okolí

Už nikdy unavený vzhled, jen osvěžené oční okolí bez tmavých kruhů pod očima, a po vráskách kolem očí ani stopa. Sen? Kdepak, Krém na omlazení očního okolí Endor. Nedejte už nikdy znát prohýřené noci a znavená rána. Eye Contour s nanočásticemi zlata a nylonovými solemi omladí oční okolí jako nic jiného. Vždyť se také stal absolutním vítězem své kategorie ve výběru editorů kosmetických magazínů.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Eye Contour Endor
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 590 Kč

Skladem

Doprava zdarma

Oční krém proti vráskám

Kůže v očním okolí je tenčí a jemnější než jinde na obličeji, je proto třeba věnovat jí speciální péči. Krém pro omlazení očního okolí Endor viditelně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné rýhy. Zpevňuje povolenou pleť kolem očí a obnovuje její kontury. S pravidelnou aplikací je oční okolí revitalizované, osvěžené a vrásky kolem očí minimalizované.

Krém pro omlazení očního okolí Endor získal v roce 2019 ocenění Beauty Shortlist AWARDS ve své kategorii. 

Okamžité rozjasnění očního okolí

Krém pro omlazení očního okolí Endor vás okamžitě zbaví unaveného vzhledu. Díky obsažené nylonové soli totiž na pleti rozprostírá paprsky světla, čímž opticky kryje tmavé kruhy a stíny pod očima. Díky zpevnění pleti působí oční okolí odpočatě, pokožka je hydratovaná a svěží. Krémové složení se rychle vstřebává a nedráždí ani citlivé typy pleti.

Omlazení očního okolí

  • Vyhlazení vrásek kolem očí
  • Zpevnění pokožky
  • Redukce kruhů pod očima
  • Okamžité rozjasnění
  • Navýšení hydratace a osvěžení pleti

Stárnutí pleti

Kyselina hyaluronová je důležitou složkou dermis (škáry). Společně s kolagenem a elastinem propůjčují dermis, a tím pádem celé kůži její strukturu. Buňky kůže produkují samy o sobě kolagen, elastin i kyselinu hyaluronovou, jejich syntéza se však s rostoucím věkem zpomaluje, každoročně zhruba o jedno procento. Výsledkem je úbytek hutnosti dermis, a s tím související vznik viditelných projevů stárnutí pleti. Na ní se začínají objevovat vrásky, její kontury povolují, pleť začíná vypadat unaveně, chybí jí mladistvý jas.

Nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové

Pro omlazení pleti je proto třeba syntézu těchto tří důležitých složek navýšit. Po devíti letech výzkumu v oblasti onkologie a dermatologie, a následném pětiletém vývoji samotných nanočástic španělská firma ENDOR Technologies představila unikátní zlaté nanočástice, které působí jako vektory, obalené oligomery kyseliny hyaluronové prostřednictvím sirných můstků. Tyto nanočástice v epidermis aktivují receptory genu CD44, tím kožní buňky začnou produkovat více vlastní kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu.

Více kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

Receptory genu CD44 jsou klíčové pro regeneraci pleti, jejich aktivita je spjatá s produkcí kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu, látek nezbytných pro obnovu pleti. Vedle toho působí na proliferaci (množení) buněk kůže a reguluje jejich migraci. S pravidelnou aplikací Krému pro omlazení očního okolí Endor dochází k viditelnému omlazení pleti, zlepšení její hydratace a celkové revitalizaci.

Odstraní vrásky kolem očí 

Klinická studie prováděná pod lékařským dohledem dokazuje, že patentovaná technologie nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové významně redukuje vrásky, zjemňuje pleť, a dále také zlepšuje pevnost a hydrataci pokožky.

Oční krém s nanočásticemi

Gold thioethylamino hyaluronic acid/ nanočástice zlata s oligomery kyseliny hyaluronové ve 3% koncentraci:
Patentovaná nanotechnologie částic zlata, které na sebe vážou oligomery kyseliny hyaluronové.

Anti-aging tetrapeptid:
Oligopeptid složený ze čtyř molekul aminokyselin redukuje tmavé kruhy pod očima, působí preventivně proti ztrátě elasticity pleti a celkově omlazuje oční okolí.

Nylonová sůl:
Fotoaktivní polymer, který jako rozjasňující složka očního krému prosvětluje oční okolí, tím že na pleti rozptyluje viditelné světlo. Opticky tak kryje nedokonalosti kůže, jako jsou vrásky a tmavé kruhy pod očima.

Bisabolol:
Esenciální olej získávaný z heřmánku se zjemňujícím a protizánětlivým účinkem.

D-pantenol (vitamín B5):
Hydratační látka, která napomáhá obnově a regeneraci tkání.

Používejte v kombinaci s omlazujícím krémem

  • Krém pro omlazení očního okolí Endor aplikujte na vyčištěnou pleť očního okolí dvakrát denně. Opatrně vmasírujte prsty do pokožky. 
  • Obsah balení je 15 ml.

Bez škodlivých látek a bez testování na zvířatech

Žádné produkty Endor neobsahují parabeny, průmyslové konzervační látky, umělá barviva, emulgátory a agresivní povrchově aktivní látky, pesticidy, mutagenní nebo reprotoxické látky, alkoholy dráždivé pro kůži, sulfidy, formaldehydy, nitrosaminy, butylovaný hydroxytoluen, methylisothiazolinon a další. Žádný z výrobků není testován na zvířatech.

Vložit komentář

Vložení komentáře

Katka

03.12.2019 08:11

Dobrý den, prosím o informaci, zda je na vyhlazení vrásek lepší tento krém nebo Oční krém Dermaheal Cosmeceutical. děkuji Katka

Katarína Sedliačiková, Produktový Manažer - Medaprex, s.r.o.

04.12.2019 09:34

Dobrý den,

 

Oba dva krémy jsou určeny pro vyhlazení vrásek očního okolí.

Doporučuji Vám se zastavit u nás na prodejně v Truhlářské ulici 27, kde si můžete vyzkoušet oba dva produkty.

Každému vyhovuje něco jiného, proto je nejlepší si vyzkoušet produkt osobně.

 

S pozdravem,

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

AQUA, C 12-20 ACID PEG-8 ESTER, GLYCERYL STEARATE, GOLD THIOETHYLAMINO HYALURONIC ACID (NANO), NYLON-12-FLUORESCENT BRIGHTENER 230 SALT, HYDROGENATED POLYDECENE, PEG-8 STEARATE, PROPANEDIOL, CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, PANTHENOL, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, DIAZOLIDINYL UREA, TRIETHANOLAMINE, POLYVINYLALCOHOL CROSSPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, PARFUM, BISABOLOL, ISOPROPYL MYRISTATE, FARNESOL, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, CITRAL, BENZYL ALCOHOL, D-LIMONENE, GERANIOL, CITRONELLOL.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Názor nezávislého odborníka () Ikona - šipka

Dermatoložka

MUDr. Simona Felšöová

 

V očním okolí najdeme nejjemnější a nejtenčí kůži z celého těla. Není se proto čemu divit, že právě zde se objevují první známky jejího stárnutí – mimické vrásky ve vnějším koutku očí, někdy nazývané vraní stopy. Protože je pleť pod očima tenká, mnohdy jí navíc prosvítají cévy, což se pak projevuje jako tmavé kruhy pod očima. Pleť v očním okolí proto chceme maximálně posílit. Krém pro omlazení očního okolí Endor se o to postará díky obsahu unikátních nanočástic zlata s oligomery kyseliny hyaluronové. Ty sofistikovaným mechanismem působí na buňky kůže, které tím stimulují k produkci kolagenu, elastinu a endogenní kyseliny hyaluronové. Pleť je během měsíce používání posilněná, výrazně zpevněná a vrásky redukované, a to až o 56 %, jak potvrzuje dvojitě slepá, placebem kontrolovaná studie. Unaveného vzhledu a stínů pod očima vás oční krém zbaví okamžitě po aplikaci, protože díky obsahu nylonové soli po pokožce rozptyluje paprsky světla a oční okolí viditelně rozjasňuje. O redukci tmavých kruhů, zvýšení pružnosti a hydratace se postará i tetrapeptid a vitamín B5 (panthenol), které ještě umocňují anti-aging účinky krému. Krém má příjemnou texturu, a díky absenci potenciálně dráždivých látek a alergenů je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť.