Advanced Facial Wash Zesvětlující čisticí pěna

Unikátní přístup k regulaci pigmentace a hyperpigmentaci. Chcete mít rozzářenou pokožku v rovnoměrném tónu a bez nevzhledných pigmentových skvrn? Připravte ji ke správné péči pomocí účinného očištění, které umožní nejen ideální odstranění nečistot, zároveň dokonale připraví pokožku pro použití rozjasňujících produktů řady elure™.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Advanced Facial Wash
Cena: 650 Kč

Skladem

Čištěním proti nadměrné pigmentaci

Bohatá krémová čisticí pěna, která účinně odstraňuje přebytečnou mastnotu, nečistoty a odumřelé kožní buňky a připravuje pokožku k aplikaci buď elure™ zesvětlujícího mléka nebo nočního krému pro řešení nadměrné pigmentace.

Při pravidelném používání a v kombinaci s produkty řady elure™ pokožka získá rozzářený, rovnoměrný tón.

Krásná, zářivá pleť s rovnoměrným tónem

Správné  sebevědomí se jistě odvíjí od toho, jak vypadáme. Řešíte-li nevzhledné pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pokožky, která potřebuje celkové rozzáření, řada elure™ Advanced skin brightening solution vám přináší rychlé a zároveň bezpečné a k pleti šetrné efektivní řešení.

Vhodné pro

 • Všechny typy pokožky včetně citlivé
 • Lze používat během celého roku
 • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
 • Pozánětlivá hyperpigmentace
 • Melasma

Klinicky prokázané účinky

Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™:

 • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 & 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
 • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do biosyntézy melaninu.
 • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci .
 • elure™ a 4% hydrochinon (látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu) prokázali rovnocenné účinky pokud jde o zlepšení pigmentace;  vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky. 
 • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.

Pěnu používejte dvakrát denně

 • Navlhčete obličej, vymáčkněte malé množství mycího gelu na obličej elure™ do dlaně a rozetřete jej tak, aby vznikla bohatá pěna. Jemně natřete na  obličej a důkladně opláchněte. Jakmile pokožka oschne, naneste na ní zesvětlující mléko elure™ nebo noční krém elure™. Používejte dvakrát denně, ráno a večer.
 • Obsah balení je 100 ml

elure™ je jedinečná kosmetická řada s klinicky prokázanými účinky. Díky svému účinnému složení vám přináší efektivní řešení pro rychlé, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Voda, Propanediol, Glycerin, Kyselina stearová, Kyselina myristová, Hydroxid draselný, Decyl glukosid, Kyselina laurová, Kokosový glycinát draselný, Glyceryl stearát, PEG 100 Stearát, Glykol distearát, Syntetický včelí vosk, Chlorphenesin, BHT