Advanced Brightening Night Cream Zesvětlující noční krém

Vysoce regenerační a hydratační komplex s enzymem Melanozym™ k regulaci pigmentace, pro světlejší, jemnější a rovnoměrnější tón pleti. Díky svému účinnému složení vám přináší efektivní řešení pro rychlé, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Advanced Brightening Night Cream
Cena: 2 790 Kč

Skladem

Noční krém proti nadměrné pigmentaci

Zesvětlete svoji pleť a zbavte ji hyperpigmentace a stařeckých skvrn, zatímco spíte. Působením enzymu Melanozym™ dochází k rozbití nahromaděných ložisek melaninu, a výsledkem je každé ráno rozzáření, barevně sjednocená pleť s mladistvým vzhledem. 

Depigmentační krém vhodný pro

 • Všechny typy pokožky včetně citlivé
 • Lze používat během celého roku
 • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
 • Pozánětlivá hyperpigmentace
 • Melasma
 • Lze použít i na bělení análního otvoru
 • Celkové zlepšení pokožky

Klinicky prokázané účinky

Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™

 • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 & 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
 • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do biosyntézy melaninu.
 • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci .
 • elure™ a 4% hydrochinon (látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu) prokázali rovnocenné účinky pokud jde o zlepšení pigmentace;  vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky.
 • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.

Jak působí enzym Melanozym™

Melanozym™ působí klinicky prokázaným, rychlým, bezpečným  způsobem na rozklad melaninu. Unikátní vlastností tohoto enzymu je jeho schopnost dezintegrovat molekulu melaninu poté, co byla již zcela vytvořena a nachází se v horní vrstvě kůže. Na rozdíl od jiných zesvětlujících přípravků, které jsou cíleny proti syntéze melaninu, Melanozym™ nemusí pronikat hluboko do pokožky a zasahovat do tvorby melaninu. Jeho působení je tudíž vůči pokožce šetrné a viditelný efekt je urychlen.

Účinná dvoukroková aplikace

Balení nočního krému je pro zvýšení účinku dvoukomorové, kdy na levé straně je dávkovač s enzymem a na pravé je dávkovač s aktivátorem. Melanozym™ v oddělené části je v takzvané klidové formě (inaktivován), to znamená ve své nejstabilnější podobě při pH 5 – 5,5. Ve chvíli aplikace musí být enzym aktivován, aby mohl začít působit na melanin. Z tohoto důvodu je třeba přidat aktivační krém, který je obsažen v druhé oddělené části balení.

 • Když se zkombinují obě látky, enzym a aktivátor, pH se sníží (4 – 4,5) a pouze když je pH nižší, Melanozym™ zahájí chemickou reakci a aktivaci minimální koncentrace peroxidu vodíku. Peroxid vodíku naváže dva elektrony z aktivovaného Melanozymu™ a v tuto chvíli enzym začíná svou činnost.

Je řada elure™ účinná i na starší pigmentové skvrny, které jsou na pokožce již několik let?

Starší pigmentové skvrny jsou způsobeny hyperaktivními pigmentovými buňkami v průběhu let a obvykle jsou kombinací působení slunečního záření a stárnutí buněk / stárnutí pokožky. Je tudíž obtížnější léčit je jako běžnou pigmentaci kůže. Přesto i u starších pigmentových skvrn bylo prokázáno zepšení, ale pouze po dlouhodobé léčbě.

Aplikujte ve dvou krocích

 Pro správné a postupné působení po celou noc je elure™ zesvětlující a rozjasńující noční krém v nádobce rozdělen do dvou oddělených částí, kdy v jedné části je enzymový extrakt a v druhé části aktivátor.  Aplikujete postupně pomocí dvou bezvzduchových pumpiček.

 • Krok 1: Stlačte jednou dávkovač přípravku Melanozym™ (fialový) a rovnoměrně jej rozetřete po obličeji, dokud se zcela nevstřebá.
 • Krok 2: Stlačte jednou dávkovač aktivátoru (bílý) a rovnoměrně jej rozetřete po obličeji, dokud se zcela nevstřebá.
 • Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, používejte ráno zesvětlující mléko elure™ a večer zesvětlující noční krém elure™.
 • U mastných typů pleti se doporučuje používat Advanced brightening lotion ráno i večer a nepoužívat Advanced brightening night cream, protože tento krém má bohatou texturu díky ingredienci bambuckého másla.
 • Obsah balení je 60 ml

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Melanozym (30 ml) - Voda, Glycerin, Propanediol, Dimethicone,  Dicaprylyl Carbonate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Moringa Olej/Hydrogenované Moringa estery, Polyisobutene, Polysorbate-20, Polyacrylate-13, Ligninase, Jojoba estery, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Butyrospermum Parkli (Bambucké) Máslo, Caesalpinia Spinosa Gum, Cetyl Palmitát, Myristyl Myristate, Squalane, Caprylic/Capric Triglycerides, Evodia Rutaecarpa Ovicný extrakt, Vitis Vinifera (extrakt ze šťávy révy vinné)Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glukosid, Veratryl Alcohol, Citric Acid, Glucose Oxidase, Tokoferol

Aktivátor (22,5 ml) - Voda, Glycerin, Propanediol, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Polyisobutene, Polysorbate-20, Polyacrylate-13, Bisablolo, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Steearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Caesalpinia Spinosa Gum, Chlorphenesin, Citric Acid, Glucose

Aktivátor (30 ml) - Voda, Glycerin, Propanediol, Trehalose, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Moringa Olej/Hydrogenované Moringa estery, Polyisobutene, Polysorbate-20, Polyacrylate-13, Jojoba estery, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Bisabolol, Butyrospermum Parkli (Bambucké) Máslo, Caesalpinia Spinosa Gum, Cetyl Palmitát, Myristyl Myristate, Squalane, Caprylic/Capric Triglycerides, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Citric Acid, Glucose, Pullulan, Tokoferol