Advanced Brightening Lotion Zesvětlující mléko

Unikátní přístup k regulaci pigmentace a hyperpigmentaci. Rozjasňující a hydratační pleťové mléko, které napomáhá vyváženému stavu pokožky. Díky svému účinnému složení vám přináší efektivní řešení pro rychlé, ale zároveň bezpečné a k pleti šetrné odstranění výskytu nežádoucích tmavých skvrn na pokožce a snížení nadměrné pigmentace. Obsahuje přírodní enzym Melanozym™, který pleti dodá rozjasněný a jednotný vyrovnaný tón.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
Advanced Brightening Lotion
Cena: 2 390 Kč

Skladem

Zářivá pleť bez tmavých skvrn 

Správné  sebevědomí se jistě odvíjí od toho, jak vypadáme. Řešíte-li nevzhledné pigmentové skvrny, nerovnoměrný tón pokožky, která potřebuje celkové rozzáření, řada elure™ Advance skin brightening solution vám přináší rychlé a zároveň bezpečné a k pleti šetrné efektivní řešení.

Redukce pigmentace vhodná pro

 • Všechny typy pokožky včetně citlivé
 • Lze používat během celého roku
 • Při klinických studiích nebyly zaznamenány žádné nepříznivé reakce
 • Pozánětlivá hyperpigmentace
 • Melasma
 • Lze použít i na bělení análního otvoru
 • Celkové zlepšení pokožky

Klinicky prokázané účinky proti hyperpigmentaci

Bylo provedeno více než 13 klinických studií s více než 450 účastníky, kteří používali řadu elure™

 • elure™ prokazoval významné a viditelné zlepšení, projasnění a rozzáření pleti již po 7, 14 & 28 dnech. Tento účinek byl pozorován u 79%, 96% a 100% subjektů.
 • elure™ snižuje existující melanin přímo v kůži (enzymatická inhibice melaninu), aniž by zasahoval do biosyntézy melaninu.
 • elure™ je účinná a vysoce bezpečná léčba po zánětlivé hyperpigmentaci.
 • elure™ a 4% hydrochinon (látka s výrazným zesvětlujícím účinkem, silný inhibitor tvorby kožního pigmentu melaninu) prokázali rovnocenné účinky pokud jde o zlepšení pigmentace;  vynikající estetické výsledky v podobě zlepšení struktury pleti, vyhlazení pokožky, rozjasnění,  rozzáření a zlepšení celkového vzhledu pokožky. 
 • elure™ na rozdíl od dříve v kosmetice hojně používaného hydrochinonu neprokazuje žádné vedlejší účinky.

Jak působí enzym Melanozym™

Melanozym™ působí klinicky prokázaným, rychlým a bezpečným  způsobem na rozklad melaninu. Unikátní vlastností tohoto enzymu je jeho schopnost dezintegrovat molekulu melaninu poté, co byla již zcela vytvořena a nachází se v horní vrstvě kůže. Na rozdíl od jiných zesvětlujících přípravků, které jsou cíleny proti syntéze melaninu, Melanozym™ nemusí pronikat hluboko do pokožky a zasahovat do tvorby melaninu. Jeho působení je tudíž vůči pokožce šetrné a viditelný efekt je urychlen.

Účinná dvoukroková aplikace

Balení pleťového mléka je pro zvýšení účinku dvoukomorové, kdy na levé straně je dávkovač s enzymem a na pravé je dávkovač s aktivátorem. Melanozym™ v oddělené části je v takzvané klidové formě (inaktivován), to znamená ve své nejstabilnější podobě při pH 5 – 5,5. Ve chvíli aplikace musí být enzym aktivován, aby mohl začít působit na melanin. Z tohoto důvodu je třeba přidat aktivační krém, který je obsažen v druhé oddělené části balení.

 • Když se zkombinují obě látky, enzym a aktivátor, pH se sníží (4 – 4,5) a pouze když je pH nižší, Melanozym™ zahájí chemickou reakci a aktivaci minimální koncentrace peroxidu vodíku. Peroxid vodíku naváže dva elektrony z aktivovaného Melanozymu™ a v tuto chvíli enzym začíná svou činnost.

Mohu krém používat stále?

 • Ano. Díky jedinečnému způsobu působení a bezpečnostnímu profilu není používání produktů elure™ časově omezeno. Vzhledem k tomu, že melanin se rozkládá na malé molekuly rozpustné ve vodě, je z pokožky odplavován stejně, jako podobné složky v krémech a pleťových mlécích, které běžně aplikujete na kůži.
 • Ostatní složky napomáhají hydrataci, dodávají pružnost  a hladký vzhled pokožky.

Jak aplikovat

Umyjte si obličej pomocí čistící pěny na obličej elure™. Při prvním použití aktivujte pumpičku tak, že ji stisknete několikrát.

 • Krok 1: Vymáčkněte dostatečné množství produktu elure™  Melanozym™ (pumpička 1) a rovnoměrně jej rozetřete na celou plochu očištěného obličeje a krku.
 • Krok 2: Poté vymáčkněte a naneste stejné množství aktivátoru elure™ (pumpička2).
 • Chcete –li dosáhnout nejlepších výsledků, postupujte každý den ráno a večer následovně: ráno naneste mléko elure™ a večer buď znovu mléko, nebo noční krém elure™.
 • U mastných typů pleti se doporučuje používat Advanced brightening lotion ráno i večer a nepoužívat Advanced brightening night cream, protože tento krém má bohatou texturu díky ingredienci bambuckého másla.
 • Obsah balení je 45 ml

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Veronika

15.07.2020 05:59

Dobrý den, je účinnější používat s tímto mlékem i sérum white balance brightening serum ? Děkuji za odpověď Veronika

MedaPreX s. r. o. A. Sládečková - Medaprex, s.r.o.

15.07.2020 10:19

Dobrý den,

doporučuji zvolit buď řadu elure nebo sérum white balance. Jedná se o odlišné technologie působení na hyperpigmentaci, obě jsou dostatečně účinné a jejich kombinací se účinek nezvýší. Pro zvýšení účinku bych spíše doporučila použít ucelenou produktovou řadu, pokud zvolíte elure a máte pleť mastnější, stačí wash + lotion.

přeji hezký den,

Alexandra

10.07.2020 06:00

Dobrý den, jak je to prosím se slunečním faktorem ? Je třeba použít ještě krém s faktorem ? Předem děkuji, Alexandra

MedaPreX s. r. o. A. Sládečková - Medaprex, s.r.o.

13.07.2020 10:18

Dobrý den,

produkty elure neobsahují SPF faktor, tedy ano, doporučuji použít krém s ochranným SPF faktorem.

Děkujeme za dotaz a přejeme příjemný den,

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Melanozym (22,5 ml) - Voda, Glycerin, Propanediol, Dimethicone,  Dicaprylyl Carbonate, Polyisobutene, Polysorbate-20, Polyacrylate-13, Ligninase, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Caesalpinia Spinosa Gum, Chlorphenesin, Citric Acid, Veratryl Alcohol, Glucose Oxidase

Aktivátor (22,5 ml) - Voda, Glycerin, Propanediol, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Polyisobutene, Polysorbate-20, Polyacrylate-13, Bisabolol, Paraffinum Liquidum, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Caesalpinia Spinosa Gum, Chlorphenesin, Citric Acid, Glucose