New Gel+ Průhledná náplast ve tvaru proužku (4 ks) 100% silikonová náplast na ošetření, péči a vyhlazení jizev ve tvaru proužku 2,5 x 15,2 cm

NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Je samolepící a aplikuje se přímo na jizvu. Toto balení obsahuje 4 ks průhledných gelových proužků o délce 15,2 cm.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
New Gel+ Průhledná náplast ve tvaru proužku (4 ks)
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 155 Kč

Skladem

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Anna

09.12.2015 14:45

Dobrý den, mám jizvy staré tři roky. Je možné na ně používat tyto náplasti? Jsou to jizvy po augmentaci prsou v podprsní rýze.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.12.2015 17:02

Dobrý den, Anno,

náplasti New Gel+ jsou pro mladé jizvy velmi vhodné. Vytváření na ně neustálý lehký tlak, uzavřou je před okolním vzduchem, čímž je vyhlazují a zesvětlují. Pro co největší redukci je důležité používat je denně, a to po dobu alespoň 6-8 týdnů.

Týna

27.03.2015 21:27

Dobrý den, jsem 10 měsíců po plastické operaci prsů. Zůstaly mi dosti nevzhledné jizvy, sem tam i nějaká podkožní boulička. Všechna "vystouplá" místa jsou občas bolestivá. Paní doktorka mi řekla, že dokud to řádně nerozmasíruji, že to bude bolet pořád. Nicméně štípat silou do bolestivého místa, to je děsný zážitek. Mohly by mi pomoci tyto náplasti? Srovnaly by jizvy? Odstranily ony bouličky? Nahradí to masáž? Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.04.2015 09:29

Dobrý den, Týno,

silikonové náplasti New Gel+ opravdu velmi efektivně redukují jizvy, zejména ty mladé do 2 let od vzniku. Fungují tak, že uzavřou jizvu před vzduchem, zároveň ji hydratují a neustále vytvářejí lehký tlak, čímž dochází k vyhlazení jizev. Výsledky jsou viditelné již po 4-6 týdnech denního používání. Konečného výsledku je dosaženo po cca 3 měsících. Nicméně pokud se Vám vytvořly pod jizvami bouličky, bude je nutné dle rady Vaší paní doktorky rozmasírovat ručně. Silikonové náplasti tuto masáž nejsou schopné nahradit.

Jan Novák

03.01.2014 02:30

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je náplast účinná i na jizvu asi půl roku starou (nešitá, na hrudním koši 0,5x7cm)? Když náplast zasahuje i na nepoškozenou pokožku, nepoškozuje to zdravou část nějak? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.01.2014 15:45

Dobrý den, pane Nováku,

náplast výborně funguje na mladé jizvy, tzn. do 2 roku od vzniku. Jizvu zploští, změkčí a její barvu vybledne. Náplast je tvořena lékařským čistým silikonem, který je netoxický a zdravou ani zjizvenou pokožku nijak nedráždí. Je žádoucí, aby náplast přesahovala cca 1 cm jizvu a tím docházelo k hojení nejenom samotné jizvy, ale i jejího bezprostředního okolí.

Jarka Hanáková

14.06.2013 11:14

Dobrý den,můj syn má 11 měsíců a je měsíc po operaci srdce.Chtěla jsem se zeptat,kdy je vhodné náplasti začít používat a s čím je kombinovat aby to bylo nejúčinější.Pokud můžete tak mi prosím ještě řekněte jak moc to tu jizvu vyhladi.Děkuji Jarka

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.06.2013 15:30

Dobrý den,

silikonové náplasti lze použít jakmile je jizva zahojená= bez mokvání, stehů a strupů. Jakmile je zahojená (můžete konzultovat s lékařem, pokud si nejste jistá), můžete začít aplikovat silikonové náplasti nebo silikonový gel. Mnohdy se doporučuje i kombinace (12hodin náplast +12 hodin gel). Silikonové náplasti New Gel+ nebyly testovány na dětech, ale jedná se o 100% lékařský silikon a neměly by způsobit alergické reakce (jen v případě, že by dítě bylo alergické na silikon). Ohledně účinku, malé děti mají vysokou schopnost regenerovat, takže pokud budete používat silikonovou náplast je skoro jisté, že by jizva měla úplně zmizet.

Lenka Bílová

15.10.2011 22:47

Dobrý den, mohou samotné náplasti pomoci i na strie staré více než 10 let? Pokud ne, má význam použít náplasti po ošetření laserem Palomar pro větší efektivnost zákroku? Děkuji za odpověď

- Medaprex, s.r.o.

12.11.2011 15:27

Dobrý den, silikonové náplasti New Gel+ jsou nejúčinnější na jizvy a strie mladší dvou let. Obávám se, že při stáří 10ti let se již nedostaví dobrý výsledný efekt, proto Vám v tomto případě náplasti nedoporučím. Náplasti nemá ani smysl používat po zákroku laserem Palomar. Po zákroku laserem Palomar, který vřele doporučujeme, neboť jako jediný laser dostal certifikaci FDA na strie, doporučujeme aplikaci vitamínu A, který má na strie příznivý efekt.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 100% Dokonalé
1x 1x
Mgr. Jitka Ryšavá | 22.11.2019
Hodnocení:
100% Dokonalé
Měla jsem 1 cm jizvu na nose po úraze. Po 1 měsíci nošení této nápasti je jizva jako zázrakem téměř neznatelná. Moc Vám děkuji za tuto zázračnou věc. Nosila jsem ji 24 hodin denně, ničím nemazala. Děkuji, děkuji.
cena je vysoká, nicméně náplast se omyje a užívá opakovaně. Ten výsledek za to ale stojí.
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Strašák jménem Strie

Strašák jménem Strie

Strie jsou něco, čeho se bojí skoro každá žena, a to také oprávněně. Postihují totiž až 90 % žen, takže je velmi malá pravděpodobnost, že se jim vyhnete. To není strašení, to je prostě fakt. Nicméně jsou určité způsoby, jak strie omezit, či jak docílit toho, aby se vůbec neobjevily....

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Jizvy jsou běžnou součástí života a ukázkovým příkladem toho, jak je lidská kůže dokonalá – dokáže se sama zhojit. Bohužel jsou také jizvy často neestetickou připomínkou zranění či problémů s pletí. Věděli jste ale, že můžete poměrně výrazně ovlivnit to, nakolik bude jizva viditelná? Stačí o zran...

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

Věděli jste, že silikon se pro léčbu a redukci jizev využívá již déle než 30 let? Zdaleka jej ale nemusí využívat jen plastičtí chirurgové a lékaři, jeho pozitivního účinku na jizvy různého stáří si můžete užít i v pohodlí vašeho domova. Silikon zjemňuje, povrchově vyrovnává a zesvětluje jizvy....

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Řeším odstranění 1cm dlouhé jizvy na kořeni nosu po úrazu. Jizva je zacelená 2 týdny. Chtěla bych, aby zmizela.

Pro efektivní odstranění jizev doporučuji náplast New Gel +, dle velikosti jizvy si můžete vybrat z následující nabídky náplastí. Náplast se dá použít opakovaně, stačí pouze umýt. Viditelné redukce je dosaženo cca po 1 měsíci, výsledného efektu po cca 2 měsících.

Když dám náplast ke kořeni nosu, má gel nějaký vliv na citlivost očí? Jsem 4 roky po laserovém zákroku očí.

Silikonová náplast je tvořena ze 100% lékařského silikonu, pokožku nijak nedráždí. Neměla by mít tedy vliv ani na oči.


Mám jizvu na zápěstí dlouhou 6 cm. Jaký typ náplasti by mi byl doporučen? Dále kouká, že v balení je většinou 1ks, to znamená, že daná náplast je na více použití vzhledem k ceně zboží?

Nevím, jak je jizva široká, ale pokud je úzká, doporučila bych Vám tuto náplast. Náplast je možné rozstřihnout dle velikosti jizvy. Jedna náplast je na více použití. Obvykle 3-4 týdny.


Mohu náplast používat i na jizvu po operaci obřízky? Jsem dva roky po zákroku.

Ano, náplast lze použít i na tento druh jizev.


Poslední dobou mě trápí jizvy. Mám jich mnoho na nohách, asi 3 – 6 cm velké, některé téměř fialové, jiné se zhojily lépe. Chtěl bych, aby pokud možno co nejvíce zmizely a nebyly okem viditelné. Lze tím dosáhnout používáním těchto náplastí? A po jaké době?

Ano, pomocí New Gel+ náplastí je opravdu možné jizvu výborně zredukovat a zesvětlit. Výsledek se dostaví po cca 6-8 týdnech denního používání.

Je třeba používat s těmito náplastmi i gel New Gel +E?

Ano, může se kombinovat tak, že přes den použijete gel, přes noc náplast, nebo obráceně.