New Gel+ E Silikonový gel na jizvy

Chcete opravdu vyhladit vaše jizvy či strie? Silikonový gel New Gel+ E je dokáže zarovnat, vyhladit i zesvětlit. Díky vitamínu E pokožku zároveň zjemní a hydratuje. Snadno se aplikuje a rychle zasychá, takže vás nebude ničím omezovat. Ideální v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
New Gel+ E
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 935 Kč

Skladem

Silikonový gel na jizvy

New Gel+ E opravdu funguje. Je klasifikován jako zdravotnický prostředek a v USA získal certifikaci FDA. Co to znamená? Tento certifikát je udělen jedině těm produktům, které mají prokázanou více než 50% účinnost.

Po aplikaci na pokožce New Gel+ E rychle zaschne, přičemž na ní vytvoří jemnou voděodolnou vrstvu silikonu. Ta působí jako ochranná bariéra. Jaký je princip účinků gelu? Přípravek jizvy uzavře před potenciálně negativními vlivy vnějšího okolí (vzduch, ale i bakterie) a poškozené tkáně výrazně hydratuje, díky obsahu vitamínu E. Ten pokožku navíc zjemní. New Gel+ E doporučujeme používat v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+.

Prestižní ocenění

V roce 2018 získal NewGel+ tři prestižní ocenění Aesthetic Everything, a to hned ze tří kategorií: Největší skokan trhu (Top Breakout Company), Nejlepší produkt na jizvy a hojení pleti (Top Scar and Skin Repair Product) a Nejlepší lékařské nutraceutikum (Top Medical Nutraceutical).

Vyhladí a zjemní 

 • Redukce jizev
 • Zahlazení jizev
 • Zesvětlení jizev
 • Efektivní i proti striím

Prokázaná účinnost

 • Klinicky prokázaná účinnost - viditelná redukce jizev během 4 - 8 týdnů
 • Kompletní redukce jizev zpravidla po 3 měsících, u starších jizev po 5 - 6ti měsících
 • Ideálně působí v kombinaci se silikonovými náplastmi New Gel+
 • Snadno se aplikuje, po nanesení gelu se rychle vstřebá
 • Bez parfemace
 • Vhodný pro všechny typy pokožky
 • Po zaschnutí gelu můžete na dané místo nanést opalovací krém, krém, make-up nebo jiné kosmetické přípravky dle potřeby

Na mladé i staré jizvy

Všechny typy jizev - jizvy do stáří 2 let i starší. Pokud se jedná o starší jizvy, nástup účinku přípravku je pomalejší. Působí i na strie.

Zlepší vzhled všech typů jizev

 • Keloidní
 • Traumatické
 • Jizvy po spáleninách
 • Hypertrofické
 • Jizvy po operacích
 • Jizvy po kosmetických procedurách
 • Jizvy způsobené po ošetření laserem

Proč koupit u nás?

Poskytujeme komplexní péči pro redukci jizev. Ke stávajícímu portfoliu silikonových náplastí New Gel+ různých rozměrů, které uspokojí všechny vaše požadavky, jsme zařadili i tento silikonový gel s obsahem vitamínu E. Kombinace náplastí a gelu je ideální řešení pro zahlazení a zesvětlení čerstvých i starších jizev.

Silikon a vitamín E

Silikonový gel:
Prokazatelně účinný v redukci jizev
NPA35IZ

Tokoferol neboli Vitamín E (1%):
Zvláčňuje pokožku, hydratuje zjizvenou tkáň, a tím působí pozitivně  v procesu redukce jizev.

Používejte alespoň dva měsíce

Před každou aplikací umyjte a usušte oblast, kde chce New Gel+ E použít. Na vybrané místo naneste tenkou vrstvu gelu a jemně jej vmasírujte do pokožky. Gel nechte jednu až dvě minuty zaschnout. Poté můžete místo překrýt oblečením nebo použít jiný kosmetický přípravek dle potřeby. Pro viditelnou redukci jizev doporučujeme gel používat alespoň dvakrát až třikrát denně. Po koupeli, plavání nebo cvičení vždy aplikujte novou vrstvu.

Pro zajištění maximálního efektu je vhodné používat New Gel+ E alespoň po dobu dvou měsíců. Pro redukci starších jizev doporučujeme používat až po dobu šesti měsíců. Obsah balení je 15 g gelu v tubě.

Upozornění

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu – tedy po odstranění stehů, na pleť bez strupů a mokvání. Přípravek je určený jen k zevnímu použití. Vyhýbejte se kontaktu přípravku s očima. Nepoužívejte v případě popálenin III. stupně a na otevřené rány. Nenechávejte v blízkosti dětí. Skladujte v suchu a chladu.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Barbora Č.

03.10.2019 14:47

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na složení New gelu +, jaké látky tento gel obsahuje? Děkuji za odpověď.

Anna Sládečková, Product Manager - Medaprex s. r. o. - Medaprex, s.r.o.

07.10.2019 14:57

Dobrý den,

složení produktu New Gel je následující: Polymerované Siloxany (Silikonový Gel), Tokoferol (Vitamín E).

Radka

19.05.2017 14:54

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda možné New gel+ E používat na jizvy i v situacích, kdy se člověk hodně a dlouhodobě potí - několikadenní přechody hor či cyklovýlety. Neovlivní pot silikon a pokožku jizvy? Děkuji za odpověď

Alex

20.12.2016 13:29

Dobrý den, mám na obličeji čerstvou jizvu. Kdy mohu začít používat silikonový gel a náplasti? Děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.12.2016 15:44

Dobrý den, Alexi,

silikonový gel a silikonové náplasti se mohou používat ve chvíli, kdy je vytvořená celistvá jizva bez oděrek či strupů.

Adela

16.12.2016 17:04

Dobry den, má dcera se sebepoškozovala amá na nohou jizvy stare par mesicu jedna je ale trochu hlubsi a je to citit pri dotyku bude stacit na to new gel + ?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.12.2016 11:32

Dobrý den, Adélo,

silikonový gel New Gel+E velmi dobře redukuje všechny druhy jizev. Pro rychlejší účinek se doporučuje kombinovat jeho použití se slikonovými náplastmi New Gel+, a to tak, že přes den aplikujete silikonový gel a přes noc silikonovou náplast.

Ivana

01.11.2016 15:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli to má účinek i na starší jizvy po akné.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.11.2016 16:34

Dobrý den, Ivano,

ano, silikonový gel můžete použít i na starší typy jizev. Nicméně jejich redukce bude o něco menší než u jizev do 2 let od vzniku.

Jana

12.07.2016 10:41

Dobrý den, může gel i náplast používat i dcera 14 let na jizvy na koleně, bohužel starší než 2 roky. Děkuji

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.07.2016 14:09

Dobrý den, Jano,

náplasti New Gel i silikonový gel New Gel+E jsou určeny i pro děti, může je tedy používat i Vaše 14letá dcera. Pokud je jizva starší 2 let, bude nutné přípravky aplikovat déle, minimálně 8 týdnů, aby došlo k požadované redukci jizvy.

Eliška

03.07.2016 00:09

Dobrý den, mám smíšenou pleť je mi 30 let a trápí mě rozšířené póry, které se některé z nich po vyčištění pleti nechtějí už zatáhnout. Pomůže mi tento gel je alespoň trochu zatáhnout? Četla jsem tu již podobní dotaz, ale ten byl spíše směřován více na jizvy po akné. Děkuji Vám za odpověď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.07.2016 11:57

Dobrý den, Eliško,

silikonový gel New Gel+E je určený na redukci jizev. Pokud chcete redukovat rozšířené póry, vyzkoušejte poreCleanse gel. Jedná se o čisticí přípravek, který čistí pleť hloubkově a stahuje póry. Je určený pro mastný typ pleti, reguluje tvorbu kožního mazu.

Věra Česká

11.05.2016 16:46

Dobrý den, mám jizvu po operaci přes celý hrudník, plus jizvičky po drénech na břiše. Jizva je 14dní stará. Prosím o radu, zda je New gel+ pro mě vhodný. Jizva je celkem hezká, ale stejně bych jí chtěla pomoci k lepšímu a rychlejšímu zahojení. Místy je jizva trošku vystouplá, ale myslím, že to je normální a časem by se to mělo vyhladit samo. Děkuji za odpověď

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

12.05.2016 16:56

Dobrý den, Věro,

pokud je jizva již zcela zhojena, je vhodné na ni aplikovat silikonovou náplast pro reudkci jizev. Náplast jizvu zploští a významně zredukuje. Vybrat si můžete dle tvaru a velikosti jizvy zde.

Jana Novotná

04.05.2016 10:45

Dobrý den, nechávala jsem si na zádech odstraňovat laserem malé tetování a zbyla mi potom malá jizva, ale je to na nevhodném místě, a tak bych chtěla zkusit něco, co by pomohlo jizvu zmizet. Myslíte, že by toto pomohlo? Nebo co bych podle Vás měla zkusit? Moc děkuji.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

05.05.2016 15:31

Dobrý den, Jano,

silikonový gel na jizvy New Gel+E je rozhodně velmi dobrá volba pro redukci menší jizvy. Zejména, pokud se jedná o jizvu starou méně než 2 roky. Alternativou potom může přístrojový redukce jizvy, kterou nabízejí estetické kliniky.

Věra Jaroschová

05.04.2016 22:58

Dobrý den, můj 4letý syn měl úraz v obličeji - má tržnou ránu nad kořenem nosu na čele cca 4 cm a trochu mu zasahuje k oku (ale ne úplně). Včera jsme byli vytahovat stehy (stehy jako takové neměl - měl vnitřní steh - který kůži stáhl k sobě) a zhruba po týdnu bych chtěla začít s péči o jizvu. Od 3 dne dosud používáme Hemagel. Chtěla bych používat kombinaci náplastí a silikonového gelu. Vzhledem k tomu, ale že rána je v blízkosti oka - tak mám obavu, aby se gel nedostal synovi do oka. Chci se zeptat , zda se gel do rány vstřebá nebo zůstává na povrchu a hrozí tedy zanesení do oka? V případě vstřebání by to asi problém být neměl. Ještě se chci zeptat - jakou velikost náplastí zvolit - jizva je 3-4 cm dlouhá a na straně u oka určitě nebude přesahovat jizvu o 1 cm jak doporučujete. A poslední otázka - ochrání silikonový gel kůži před sluncem a UV zářením? Nebude tedy nutné vzhledem k blížícím se jarním a letním měsícům používat na jizvu krémy proti slunci? Děkuji předem za odpovědi.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.04.2016 17:17

Dobrý den, Věro,

s Hemagelem zkušenosti nemám, nicméně pokud byste používala silikonový gel New Gel+E, tak ten funguje tak, že gel na jizvě "zaschne" a tím ji uzavře před působením vzduchu a vnějších vlivů. Pokud počkáte, až zaschne, je velmi malé riziko, že by stekl do oka. Co se týká velikosti náplasti, je důležité, aby náplast přesahovala jizvu cca o 1 cm. Výhodou náplastí je, že se dají stříhat, takže si vyberte z naší nabídky ideálně verzi obdélníkové náplasti, kterou potom rozstříháte na požadované kousky. Silikonová náplast má cca SPF 15 a silikonový gel SPF 5. Sluníčku se tedy nemusíte úplně vyhýbat, ale doporučuji nijak intenzivně nevystavovat.

Jarmila Matušková, Vyškov

05.04.2016 13:16

Dobrý den,koncem března tohoto roku jsem si nechala laserem odstranit fibrom na tváři. Po zhojení mi zůstal nehezký důlek. Můžete mi prosím poradit, zda by použití gelu bylo vhodné, nebo jak v tomto případě postupovat. Moc děkuji za odpověď.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.04.2016 17:14

Dobrý den, Jarmilo,

pokud se jedná o propadlou jizvu, lze ji ošetřit silikonovým gelem New Gel+E v rámci domácího ošetření. Nicméně doporučila bych Vám ještě podstoupit peelingové ošetření na odstranění jizev, a to ideálně pomocí produktu Jessner, který řeší problematiku výraznějších jizev na obličeji.

Veronika

16.01.2016 17:03

Dobrý den, Ráda bych se zeptala, zda se dá gel použít i na malé jizvičky/póry na tváři po akné, které nejsou moc hluboké, ale je jich větší množství v oblastí tváře. Je na takový typ jizviček gel účinný? Děkuji předem za odpověď.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.01.2016 16:45

Dobrý den, Veroniko,

ano, New Gel+E silikonový gel velmi účinně redukuje jemné jizvičky po akné. Efekt je viditelný po 1 měsíci denního používání, konečný efekt po cca 6-8 týdnech.

Vomelová

23.09.2015 15:09

Dobrý den, vnučka (8let) si před měsícem poranila tvář. Má jizvu asi 3cm pod okem. Byla šitá, je již srostlá, ale červená a ztvrdlá. Poradíte mi jak jizvu šetřovat, aby co nejvíce zmizelo zatvrdnutí a červené zabarvení. Děkuji za odpověď.

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.09.2015 14:55

Dobrý den, paní Vomelová,

na jizvu bych Vám doporučila aplikaci silikonovou náplast New Gel+, která jizvu zjemní, zesvětlí a zploští. Výsledky jsou viditelné po cca 6-8 týdnech pravidelného používání.

Hana Urbanová

13.08.2015 16:04

Dobrý den, velice děkuji za odpověď na mé dotazy. Mám ještě dotaz na specializované pracoviště v okolí Českých Budějovic.. kde by mi s mými problémy mohli pomoci. Děkuji ještě jednou a přeji hezký den

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.08.2015 12:27

Dobrý den, Hano,

v Českých Budějovicích spolupracující kliniku nemáme, takže Vám žádné pracoviště bohužel doporučit nemůžu. Zkuste zadat odstranění jizev do vyhledavače, určitě Vám nějaká pracoviště nabídne.

Hana Urbanová

23.07.2015 01:27

Dobrý den, chtěla bych odbornou radu a proto se na Vás obracím. Mám dlouhodobý problém s akné po kterém se mi udělaly jizvy ve tváři a na hrudi. Některé jsou viditelně vystouplé, jiné se změnily v bílé skvrny, které jsou v letních měsících na tváři patrné jako fleky na opálené pokožce. Dá se s tímto problémem, který mě trápí..neboť jsou tyto problémy viditelné a přitahují pohledy okolí, něco dělat?Pomůže mi přípravek New Gel?Je nějaký vhodný přípravek po kterém bych měla přirozeně jednotně opálený obličej? Velice děkuji za odpověď a radu

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.07.2015 16:52

Dobrý den, Hano,

gel New Gel+E je schopný velmi efektivně zredukovat jizvičky po akné. Je potřeba jej aplikovat pravidelně minimálně 2x denně po dobu alespoň 6-8 týdnů. Vypadá to, že Váš problém je ovšem komplexnější, jizvičky jsou různé velikosti i tvaru. V tomto případě bych Vám proto doporučila navštívit kliniku, kde Vám s jejich odstraněním pomohou pomocí speciálních přístrojů. Doporučila bych Vám např. Brandeis Clinic, pokud jste z Prahy, kde mají velmi efektivní přístroj na odstraňování jizev. Gel následně aplikujte jako podpůrné domácí ošetření. 

Tomáš

14.07.2015 00:24

Dobry den, chcem sa opytat, na ako dlho priblizne vydrzi jedna tuba 15g gelu, za predpokladu ze mam 2 jazvy kazda v dlzke cca 10cm, pri mazani 2x denne. Dakujem

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.07.2015 16:13

Dobrý deň, Tomáš,
záleží súčasne aj na šírke daných jaziev. Vzhľadom k tomu, že stačí aplikovať iba tenkú vrstvu prípravku, mal by pri danej frekvencii použití vydržať cca 1 mesiac.

Valerie

07.07.2015 20:16

Dobrý den, chci se zeptat, je gel funkční na jizvy po akné na obličeji již od dětství?.. čili jizvy staré 15 let ?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.07.2015 15:48

Dobrý den, Valerie,

ano, tento gel je možné použít i na takto staré jizvičky po akné. Jenom je potřeba počítat s tím, že redukce bude s největší pravděpodobností pouze částečná, nikoli kompletní.

Filip

25.06.2015 10:55

Dobrý den, po odstranění znaménka se mi vytvořila vystouplá jizva. Pomůže mi tento gel na zploštění jizvy?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.07.2015 13:38

Dobrý den, Filipe,

spíše než gel bych Vám na zploštění jizvy doporučila silikonovou náplast New Gel+. Ta uzavře jizvu před vzduchem a vytváří na ni neustálý jemný tlak, čímž ji vyhlazuje a zplošťuje. Dle velikosti jizvy si můžete náplast vybrat zde.

Robert

26.05.2015 08:44

Dobrý den, mám keloidní jizvu po zákroku v roce 97. Po krátkém pobytu na slunci jizva výrazně zčervená. Co byste mě doporučila? Je možné si případně produkt vyzvednout přímo na centrále nebo fungujete pouze na dobírku? Děkuji a přeji hezký den R.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.05.2015 11:42

Dobrý den, Roberte,

keloidní jizva patří mezi ty nejkomplikovanější typy. Pro její redukci bych Vám doporučila aplikovat denně silikonovou náplast New Gel+ dle tvaru a velikosti jizvy. Náplast uzavře jizvu před působením vzduchu a vyvíjí na ni intenzivní tlak, čímž ji redukuje a zesvětluje. Při objednání na našem e-shopu si můžete zboží nechat poslat na Vaši adresu nebo zadat vyzvednutí přímo v naší kanceláři na adrese: Truhlářská 27, Praha 1.

Sona

24.04.2015 16:10

Dobrý den, mám v tříslech po holení (po zarostlých, následně špatně vytrhnutích chloupků) spousty drobných hladkých jizviček staré cca 2-5let. Uprostřed 1-2mm bílé a okolo lehce světle-hnědé celkový průměr 3-5mm. Rozumím dobře tomu, že tento gel vyhladí i barevnou nerovnost? Uvažovala jsem nad válečkem dermaroller, ale nechci si poškodit jizvy dřív než si ověřím možnosti. Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

26.04.2015 13:35

Dobrý den, Soňo,

silikonový gel New Gel+ působí na jizvu tak, že ji dokáže redukovat a zesvětlit, tedy tmavá jizvička bude zesvětlena. Můžete jej použít i na jizvičky v tříslech. Důležité je aplikoavt gel pravidelně 2-3 x denně po dobu minimálně 2 měsíců. Dermaváleček bych Vám v této oblasti, kde je pokožka poměrně citlivá, nedoporučovala. Mohlo by dojít k jejímu podráždění a zčervenání.

Vendula

23.04.2015 09:45

Dobrý den, mám jizvy po akné na zádech, myslíte, že by mi tohle mohlo nějak pomoci? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.04.2015 13:25

Dobrý den, Vendulo,
ano, tento gel je pro redukci jizviček po akné velmi vhodný. Ideální je používat jej 2-3 x denně po dobu alespoň 2 měsíců. Jizvu vyhladí a zesvětlí. V případě redukce rozsáhlejších ploch bych Vám doporučila absolvovat v kosmetickém salonu či dermatologické ordinaci peeling pomocí přípravku Jessner, který je na redukci jizviček po akné velmi účinný.

Katy

07.04.2015 17:13

tak se na mne nezlobte ale naúčtovat si 101 kč postovné je opravdu nepřijatelné když se zásilka dá poslat jako psaní . Nákup jsem zrušila

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.04.2015 13:32

Dobrý den, Katy,

poštovné je stanoveno dle sazebníku dopravce. Našim zákazníkům vycházíme vstříc tím, že u nás mají za objednávku v celkové hodnotě nad 1 500 Kč poštovné zdarma.

Jana Kollerová

04.04.2015 14:17

Dobrý den, mám jizvu po spálenině, asi rok starou. Cca 1 cm na 1,5 cm, tvar elipsy. Má takový béžohnědý okraj, tmavší než okolní pokožka, cca 3 mm široký. Lze toto nějak redukovat? Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.04.2015 09:11

Dobrý den, Jano,

na tento druh jizvy, kterou popisujete, bych Vám doporučila aplikovat silikonovou náplast, kterou si můžete vybrat dle velilkosti a tvaru jizvy zde. Náplast funguje tak, že uzavře jizvu před působením vzduchu, hydratuje ji a vytváří na ni neustálý jemný tlak. Tím ji postupně zesvětluje a redukuje. První výsledky lze pozorovat po cca 6 týdnech pravidelného používání. Konečného výsledku je dosaženo po 3 měsících. Náplasti lze použít opakovaně, dokud neztratí svou přilnavost nebo se netrhají, můžete je rovněž stříhat do požadovaného tvaru.

Marek

22.03.2015 18:23

Dobrý den , mám 6 týdnů po obřízce a po stehách vystouplé hrbolky a místy propadlé dírky. Co byste mi doporučila

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.03.2015 10:29

Dobrý den, Marku,

pokud se jedná o zhojené jizvy, doporučila bych Vám použití silikonového gelu na jizvy New Gel+. Po pravidelné aplikaci (2-3 x denně) dojde k viditelné redukci jizev během 4-6 týdnů, konečného efektu je dosaženo po cca 3 měsících.

wendy

08.03.2015 17:41

Dobry den,prosim vas chtela jsem se zeptat,mam piercing nd hornim rtem ale chtela bych ho vyndat...pomihl by gel i na tuto jizvu?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.03.2015 17:04

Dobrý den, Wendy,

ano, silikonový gel New Gel+ je možné použít i na tento typ jizvy. Pro ještě lepší efekt bych Vám doporučila zkombinovat jej s použitím bodových náplastí New Gel+, které efekt redukce a vyhlazení jizvy uyrchlí. Používejte náplast přes den, večer odstraňte a naneste silikonový gel. Zajistí se tak účinek aktivních látek po dobu 24 hodin. Náplast je možné používat opakovaně dokud neztratí svou přilnavost.

Šárka

23.02.2015 13:37

Dobrý den, prosím Vás, pomůže mi tento gel i na strie na břichu ( vzniklé během dvou těhotenství) ? Nebo lze použít lazer? Děkuji mnohokrát za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.02.2015 12:42

Dobrý den, Šárko,

silikonový gel New Gel+E je určený na všechny druhy jizev, se kterými si umí opravdu velmi dobře poradit, redukovat je a vyhladit. Nicméně strie patří mezi nejkomplikovanější jizvy, proto je jejich odstranění velmi obtížné a zdlouhavé. Doporučila bych Vám tedy k jejich redukci zvolit laserové ošetření a to podpořit pravidelným používáním silikonového gelu New Gel+E.

Hanka

07.11.2014 09:20

Dobrý den, mám dotaz, jsem 3 týdnu po operaci prsou , můžu začít používat silikon.gel, nebo náplast?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.11.2014 16:28

Dobrý den, Hanko,

silikonový gel New Gel+E ani náplast se nemohou aplikovat na nezhojenou ránu. Je velmi důležité, abyste měla po operaci již plně zhojenou jizvu. Pokud tomu tak je, můžete gel i náplast začít používat.

Hanka

05.10.2014 10:27

Dobrý den, dcera 11 měsíců si rozsekla čelo, má 2 cm jizvu, zatím má ještě mašličky. Lze aplikovat i tak malému dítěti?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.10.2014 10:48

Dobrý den, Hanko,

je potřeba počkat, až se rána zhojí a vytvoří se jizva. Následně můžete aplikovat silikonový gel New Gel+, popř. některou ze silikonových náplastí dle velikosti a tvaru jizvy. Silikonový gel je tvořen čistým lékařským silikonem a vitamínem E, náplasti jsou pouze ze 100% lékařského silikonu. Aplikace přípravků není věkově omezena, přesto doporučuji zkonzultovat použití s ošetřujícím lékařem.

Markéta

27.09.2014 12:12

Dobrý den , mohu používat na obličej New gel a náplasti během těhotenství? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.09.2014 09:57

Dobrý den, Markéto,

Silikonový gel New Gel+ obsahuje pouze lékařský silikon a vitamín E, silikonové náplasti New Gel+ jsou tvořeny 100% lékařským silikonem. Pokud nejste alergická na tyto látky, můžete přípravky používat. Doporučuji použití rovněž zkonzultovat s Vašim ošetřujícím lékařem.

Jirka

03.07.2014 23:45

Dobrý den, dostavil jsem se na ošetření laserem Palomar 1540 do Prahy, kde mi však řekli, že by bylo ideální dorazit až na podzim, kdy nebude jizva tolik vystavená působení slunečních paprsků. Opravdu to tolik vadí? Jaký je rozdíl mezi laserem Palomar 1540 a laserem CO2? Jizvu mi právě chtěli ošetřit druhým způsobem... Pomohl by mi derma váleček i u zhruba deset měsíců staré jizvy, která má asi tak velikost jako větší jizva po akné nebo neštovicích (několik milimetrů)? Děkuji za vyčerpávající odpovědi.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.07.2014 12:47

Dobrý den, Jirko,

Obecně se laserová ošetření doporučují podstoupit mimo letní sezonu – vzhledem k tomu, že se jedná (zjednodušeně) o léčbu světlem, jakékoliv další vystavení ošetřeného místa slunečním paprskům může způsobit nepříjemné pigmentové změny, které jsou trvalejšího charakteru. Co se týká ošetření CO2 vs. 1540: ošetření laserem 1540 je mnohem bezpečnější než s CO2, jelikož u 1540 nedochází k porušení epidermis – nerozumím tomu, proč Vám nabízeli tedy CO2 před 1540, ale vše záleží na ošetřujícím lékaři.

CO2 laser totiž způsobuje tzv. ablaci, tedy odpaření horní vrstvy pokožky a také žádoucí termální poškození. 1540 ponechává epidermis neporušenou a vytváří se koagulované sloupce (ono termální poškození) v dermis až do hloubky 1,1 mm – což je unikátní a s CO2 to dle našich zkušeností nejde.

Více si přečtěte na odkazu http://www.plasticka-chirurgie.info/zakroky/lux-1540. Lépe pochopíte.

Doporučila bych Vám skutečně vyčkat do podzimních měsíců – jizvu pohodlně odstraníte i posléze (na 2 měsících až tak moc nezáleží), bude to pro Vás komfortnější s ohledem na vysoké letní teploty a také na omezení v podobě nechodit na sluníčko apod. Užijete si tak příjemné léto s vyhlídkou na podzimní „korekci“.

 

Jana

12.06.2014 21:21

Dobrý den, jsem 6 týdnů po plastice horních víček. Mám velmi výrazné jizvy. Lze gel použít na jejich hojení? Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.06.2014 09:39

Dobrý den, Jano,

Gel je určený i na jizvy po estetických zákrocích, můžete jej tedy použít i na jizvy po plastice víček. Doporučuji ale při aplikaci postupovat opatrně tak, aby se produkt nedostal do oka. V takovém případě jej ihned vymyjte a po zklidnění aplikujte znovu na cílové místo.
 

Jirka

08.06.2014 15:35

Dobrý den, mohl bych poprosit o radu, chtěl bych se zeptat, jestli se laser Palomar 1540 najde i v Plzni nebo případně ideálně třeba v Klatovech a blízkém okolí? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

11.06.2014 09:38

Dobrý den, Jirko,

Ošetření laserem Palomar 1540 bohužel není v okolí Plzně dostupné. Nejblíže Vám můžeme nabídnout ošetření v Sokolově - Centrum Formosa(MUDr. Tichá). Dále Vám mohu doporučit kliniku Mediestetik v Praze.

Eva

30.05.2014 12:22

Velice dekuji za Vasi odpoved. Muzete mi teda poradat kde se nechat osetrit pomoci laseru Palomar 1540? Jsem z Ostravy. Preji hezky den Eva

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.06.2014 09:34

Dobrý den, Evo,

v Ostravě nabízí ošetření pomocí laseru klinika Yes Visage. Zkuste se tedy informovat na jejich ostravské pobočce.

Eva

09.05.2014 21:56

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda je mozne vyuzit tento pripravek i u starsi jizvy (asi 10 let). Je to porad ucinne nebo je lepsi vyhledat pomoc laseru? dekuji za odpoved?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

12.05.2014 09:22

Dobrý den, Evo,

Silikonový gel působí i na starší typy jizev. Nemůžeme ale slíbit 100% redukci, to většinou u takto starých jizev není ani topickým přípravkem možné. Většinou dochází k 50% zlepšení.

Na odstranění jizev také velice dobře funguje laser Palomar 1540. V případě Vašeho zájmu Vám mohu doporučit lékaře v okolí Vašeho bydliště, kteří odstranění jizev pomocí tohoto přístroje nabízejí.

Marie

06.05.2014 09:53

Dobrý den, lze využít spolu s krémem, který nabízíte, i derma roller? Jak u staré jizvy mohu toto využít? Píšete na stránkách, že až od 6 měsíců. Stane se něco, když začnu dříve? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.05.2014 09:20

Dobrý den, Marie,

Silikonový gel New Gel+ funguje na principu uzavření jizvy před působením vnějšího prostředí a hydratace poškozené kůže. Je nutné, aby byla rána zhojena a vytvořena celistvá jizva. Tím, že vytvoříte vpichy v jizvě, nenavýšíte účinnost gelu. Dermaroller doporučujeme k vyhlazení spíše menších jizev, např. po akné. K podpoření efektivity gelu Vám mohu doporučit použití silikonové náplasti, která se na jizvu nanese ráno a po jejím odstranění večer aplikujete silikonový gel New Gel+. Urychlí se tak proces regenerace postiženého místa díky působení aktivních látek po dobu 24 hodin.

Věra

05.05.2014 17:16

Dobrý den, prosím o radu. Dcera 14měsíců mà na rtu jizvu( měla 3 stehy) týden starou, ještě se hojí.Co nám doporučíte, aby se to rychle zahojilo a nebylo to v budoucnu vidět. Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.05.2014 09:19

Dobrý den, Věro,

silikonový gel New Gel+ E je schopný čerstvé jizvy výborně zesvětlit a vyhladit. Pokud se již rána zhojila a vytvořila jizva, začněte aplikovat pravidelně 2-3x denně tenkou vrstvu gelu. Upozorňujeme, že gel se má aplikovat již na zahojenou jizvu - tedy bez mokvání a strupů.

Vzhledem ke stáří Vaší dcery si nejsem jistá, jestli nebude lepší zvolit silikonovou náplast. Mohla by si totiž gel lehce olíznout. Gel není určen ke konzumaci.

Jirka

28.04.2014 21:58

Dobrý den, chci se zeptat, jakým způsobem bych se mohl zbavit, nebo alespoň výrazně zmenšit, starých jizev po neštovicích a akné? A pomohl by mi nějaký přípravek i u jizvy na straně obočí (jizva stará možná už 10 let), případně i nějaký odborný zákrok, pokud něco takového existuje?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

30.04.2014 17:22

Dobrý den, Jirko,

Čím starší jizva je, tím obtížněji se jí člověk zbavuje. V naší nabídce máme silikonové náplasti na jizvy, které uzavřou jizvu před okolními vlivy, hydratují ji a vytvářejí na ni neustálý tlak, čímž dochází k její redukci a zesvětlení. Doporučuji aplikovat tuto náplast na jizvy přes den, poté odstranit a na noc nanášet silikonový gel na jizvy New Gel+. Zajistí se tak působení aktivních látek po dobu 24 hodin a rychlejší zacelení jizev. 100% redukci Vám však u takto starých jizev slíbit nemůžeme, většinou dochází pouze k 50% zlepšení.

Na odstranění jizev také velice dobře funguje laser Palomar 1540. Pokud byste mi napsal oblast Vašeho bydliště, mohla bych Vám doporučit lékaře, kteří odstranění jizev pomocí tohoto přístroje nabízejí.

Bára

16.04.2014 19:10

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné využít na zlepšení jizev vaše přípravky společně s lasery CO2. Děkuji předem za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.04.2014 14:03

Dobrý den, Báro,

Silikonový gel New Gel+ můžete kombinovat s laserovým ošetřením. Nicméně je vhodné po CO2 laseru nechat pokožku chvíli odpočinout (přece jen se jedná o drastický zákrok). Doporučuji Vám poradit se s lékařem, který provede zákrok laserem, s jakým odstupem po zákroku gel začít používat.

Alice

13.04.2014 18:43

Dobrý den, lze se zbavit jizev s gelem a náplastmi úplně? (4 měsíce stará jizva na rtu). Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.04.2014 13:59

Dobrý den, Alice,

Pravidelným používáním gelu na jizvy New Gel+ E a silikonových náplastí u 4 měsíců staré jizvy dosáhnete jejího výrazného vyhlazení, zesvětlení a redukce. Přestože jizva bude opravdu výrazně eliminována (minimálně o 50%), nemůžeme zaručit její úplné zmizení. U některých klientů dochází k vymizení, u některých pouze ke zlepšení, záleží na regenerační schopnosti pokožky.

Kristína

15.03.2014 12:24

Dobrý den, je možné newgel používať aj v lete? Ak budem vystavená slnku?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

17.03.2014 13:20

Dobrý den, Kristíno,

Silikový gel New Gel+ E můžete používat i v letních měsících. Obsažený vitamín E zároveň působí jako ochrana pokožky proti UVA záření, zjemňuje a zvláčňuje ošetřenou oblast.

Martin

02.03.2014 00:55

Dobrý den, rád bych se zeptal na náplat NewGel+ NG-180 bodová béžová náplast (6 ks v krabičce). Jaký je průměr jedné náplasti? Mám cca 4 roky starou jizvu po chirurgickém zákroku ve tvaru kruhu a rád bych náplast vyzkoušel. Dále pak mám otázku na gel NewGel+. Obsahuje tento gel vitamín E, takže nemusím kupovat už žádnou Monodermu? Stačí tedy náplast na den a gel na noc? Jak dlouho vydrží jedna bodová náplast? A můžete mi doporučit, jaké mám použít neinvazivní mýdlo, abych neporušil náplast? Děkuji moc za odpovědi..

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.03.2014 09:27

Dobrý den, Martine,

Průměr jedné bodové náplasti je 2,5 cm. Více o ní naleznete zde. Ideální je používat náplast před den a silikonový gel na noc (nebo opačně, pokud Vám lépe vyhovuje). Zajistíte tak působení aktivních látek po dobu 24 hodin. Monodermá E5 aplikovat již nemusíte. Doporučovali jsme ji v kombinaci s náplastmi v minulosti, kdy ještě nebyl na trhu silikonový gel NewGel+, který je určen přímo na redukci jizev, takže jeho účinek je ještě vyšší a rychlejší. Náplast vydrží v průměru 2-4 týdny, dokud neztratí svou přilnavost nebo se netrhá. Na očištění náplasti doporučujeme používat mýdlo, které neobsahuje parabeny, stabilizátory, chemické vůně či barviva. Nicméně i obyčejné mýdlo (např. dětské běžné z drogerie) není problém.

Pavel Fiala

20.02.2014 20:23

Dobrý den, je možné použít tuto mast na jizvu při fimóze? Mohu očekávat zlepšení pružnosti a "roztažení" samotné jizvy, která má tendenci se stahovat, což je nežádoucí... Děkuji moc za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.02.2014 09:26

Dobrý den, pane Fialo,

Silikonový gel New Gel+ je určený pro redukci různých druhů jizev. Zda je ale možné jej používat i při fimóze, Vám neporadím. Doporučuji konzultovat jeho použití s Vašim ošetřujícím lékařem.

Jiří Kellner

07.02.2014 18:03

Dobry den prosim vas chci se ještě zeptat Nepochopil jsem navod použiti New Gel+ piše se tam . Noste ju 12 hidin. Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat. Tu naplast kterou si nalepim na jizvu tak ju nemusim po 12 hodinach vyhazovat stači ju oplachnout jak tam pisou a nasadit znovu ?? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.02.2014 12:48

Dobrý den, pane Kellere,

Je to přesně tak, jak píšete. Výhodou těchto náplastí je možnost opakovaného použití. Ideálně ji nechte nalepenou 12 hodin, poté stačí umýt vodou a nechat uschnout. Po uschnutí je náplast znovu připravená k použití. Náplast můžete používat opakovaně po dobu 2-4 týdnů dokud se netrhá nebo neztratí svou přilnavost. Jakmile se začne trhat, nebo Vám již nelepí, je potřeba použít další náplast.

fel

05.02.2014 01:09

Zdravim vas,chtel jsem se zeptat,pred tydnem jsem byl na chirurgii a tam mi delali mensi rezny zakrok po narazeni se me udelala boule a tu mi pak rezali a chtel jsem se proto poptat, co a kdy je nejlepsi pouzit proto,aby jsem se jizvy zbavil. mam tam asi 5 cm jizvu.Dekuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

06.02.2014 09:05

Dobrý den,

Pro redukci jizev doporučujeme kombinaci silikonových náplastí New Gel+ (vybrat si můžete dle velikosti a tvaru jizvy zde) a silikonového gelu New Gel+, a to tak, že náplastí zalepíte jizvu přes den, večer po odstranění náplasti nanesete na jizvu gel. Tímto způsobem je zajištěno působení účinných látek po dobu 24 hodin. Zesvětlení a redukce jizvy jsou viditelné již po měsíci pravidelného používání přípravků. Pro maximální efekt doporučujeme používat alespoň 2 měsíce.

Tereza

02.02.2014 08:53

Dobry den, chci se zeptat, zda muzu gel pouzivat pokud kojim ? Mam jizvy v obliceji. Moc dekuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.02.2014 09:04

Dobrý den, Terezo,

Silikonový gel nebyl testován na kojících ženách. Doporučila bych Vám konzultovat jeho použití s Vašim lékařem. Jedná se o zdravotnický prostředek, vyrobený z čistého silikonu, který neobsahuje žádné toxické látky a neirituje pokožku, je tedy obecně velmi dobře snášen.

Michaela Pekarova

26.01.2014 19:48

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je vhodny New gel+ pro 5 lete dite, na jizvy po prodelanych nestovicich? Jizvy ma v obliceji. Dekuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.01.2014 13:44

Dobrý den, paní Pekarová,

Silikonový gel New Gel+ funguje na všechny typy jizev, tedy i na ty po neštovicích. Tento přípravek nebyl testován na dětech, nicméně jeho složení je pouze čistý lékařský silikon + vitamín E, takže by nemělo docházet k žádné iritaci. Pro jistotu doporučuji nejprve vyzkoušet gel opakovaně na jednom místě na kůži a v případě, že pokožka nebude na přípravek reagovat negativně, můžete jej aplikovat i na zbývající jizvy.

Jiří Kellner

20.01.2014 19:01

Dobrý den mam na ruce 3 jizvi 2 měsice stare chci se zeptat když budu puživat gel tak jestli to zmizi do jara než začnu nosit kratky rukav . Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.01.2014 13:42

Dobrý den, pane Kellnere,

Pro redukci 2 měsíce staré jizvy je výborná kombinace silikonové náplasti na jizvy a gelu New Gel+. Dle velikosti jizvy zvolte jednu z nabízených variant náplastí New Gel+, kterou aplikujte na jizvy během dne, na noc potom použijte gel na jizvy. Dosáhnete tím působení aktivních látek během celých 24 hodin. Viditelné výsledky (zesvětlení a vyhlazení jizvy) zaznamenáte již po 1 měsíci pravidelné aplikace, nicméně pro zajištění maximálního efektu doporučujeme používat alespoň 2 měsíce.

Izetka

20.01.2014 15:15

Dobrý den, jsem cca 2 měsíce po abdominiplastice břicha a tudíž má velkou jizvu přes celé břicho. Jizvu mám už dobře zhojenou, ale je ještě hodně zarudlá, místy cítím ještě tvrdá místa a jizva hodně stahuje. Je New Gel vhodný pro zjemnění a zesvětlení jizvy? Nebo je vhodnější Contractubex? Děkuji za odpověď

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.01.2014 16:39

Dobrý den, Izetko,

Pro redukci 2 měsíce staré jizvy je ideální kombinace speciální náplasti na jizvy a gelu. Náplast jizvu vyhladí a gel ji zredukuje a zesvětlí. V nabídce máme přímo náplast na břichourčené na jizvy po různých zákrocích, mimo jiné i abdominoplastice. Náplast New Gel+ aplikujte během dne a gel New Gel+ na noc nebo dle svého výběru prohodit. Dosáhnete tak působení aktivních látek během celých 24 hodin. Při dodržování tohoto postupu dojde k významnému vyhlazení a zesvětlení jizvy během několika týdnů.

S produktem Contractubex zkušenosti nemáme, takže v tom Vám bohužel neporadím.

Jirka

07.01.2014 12:39

Dobrý den, ještě se chci zeptat, zda by mělo cenu zakoupit k vašim přípravkům i vitamín Monoderma E5? A je při užívání vašich přípravků doporučená návštěva solária? Děkuji.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.01.2014 10:42

Dobrý den, Jirko,

Vitamín Monoderma E5 jsme doporučovali v kombinaci s náplastmi v minulosti, kdy ještě nebyl na trhu dostupný produkt silikonový gel na jizvy New Gel+, který má na redukci jizev opravdu výborný efekt. Nicméně přípravek Monoderma E5 můžete použít jako produkt podporující účinek zmíněných dvou přípravků a aplikovat jej na pokožku jednou denně (ideálně ráno).

Jelikož má UV záření obecně negativní vliv na jizvy, které po něm tmavnou, návštěvu solária v tomto případě nedoporučujeme.

Jirka

07.01.2014 10:36

Dobrý den, zhruba před čtyřmi a půl měsíci jsem si na čele udělal nevzhlednou jizvu tvaru podkovy (velikost asi 5 na 5 milimetrů), absolvoval jsem laserové ošetření a po konzultaci s kožním lékařem na místo nanáším gel Contractubex, čímž se vzhled jizvy určitě zlepšil, ale rád bych se ji pokud možno úplně zbavil anebo ji alespoň ještě více zesvětlel a vyhladil. Co bych měl ideálně pro léčbu této jizvy z vašich přípravků zvolit? Jizvy je již zmíněného tvaru "podkovy" a uprostřed mám stále trošičku nabobtnalou kůži. Ještě bych se chtěl zeptat na maličké jizvy po neštovicích, které jsou ale staré již okolo 10 let a akné, mohl bych je nějak vyhladit? Děkuji za odpověď.

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.01.2014 09:34

Dobrý den, Jirko,

na redukci a vyhlazení jizvy, kterou zmiňujete, je ideální kombinace náplastí New Gel+ (vzhledem k velikosti Vaší jizvy by měly stačit bodové náplasti, které jsou určeny pro malé jizvy) a New Gel+ silikonového gelu na jizvy. Náplast aplikujte během dne (ideálně po dobu 12 hodin), večer odstraňte a naneste gel. Kombinace těchto přípravků zaručuje rychlejší zacelení jizev.

Co se týká starých jizev po neštovicích a akné doporučuji použít derma váleček, který rozdráždí okolní tkáň jizvy, stimuluje vznik nové tkáně a jizvy se zahlazují, a následně aplikovat silikonový gel New Gel+, který má hojící a hydratační efekt.

Dana Kroupová

02.01.2014 17:58

Dobrý den, je možné gel použít i na rty? Na jizvu po oparu? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

03.01.2014 15:44

Dobrý den, paní Kroupová,

New Gel+ se používá na všechny typy jizev a je určený rovněž na oblast obličeje. Na oblasti rtů však testován nebyl, ale jelikož se jedná o zdravotnický prostředek, nevidím důvod, proč by neměl fungovat i tam. Přípravek se nesmí používat na otevřené rány, jinak je obecně velice dobře snášen. Působí nejen jako vyhlazovač jizev, ale současně jako prevence proti jejich vzniku.

Jiří Kellner

30.12.2013 04:48

Dobry den prosimvas ja mam na ruce 7 řeznych ran a chci se zeptat jestli tento gel mužu použit . Neměl bych se o tom aji poradit ze svim doktorem ??

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.01.2014 09:19

Dobrý den, pane Kellnere,

v případě, že jsou řezné rány čerstvé, tzn. ještě nevznikly jizvy, jistě byste měl zajít ke svému lékaři, aby eliminoval nežádoucí následky v podobě hnisání či zánětů. New Gel+ řeší až následky poranění, tedy vznik jizev.

Ľudmila Beňušová

14.11.2013 08:03

Dobrý deň, ja mam jazvu po úraze na krku. Problém mam s oblečením, nosím len roláky a šatky. Teraz idem na stúžkovu mojej dcéry a potrebovala by som jazvu zakryť. Chcem si kúpiť naplasť, len potrebujem poradiť akú. Ktorá by mi lepšie zamaskovala jazvu. Prosím o vysvetlenie aký je rozdiel medzi prehľadnom a bežovou náplasťou. Ďakujem.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.11.2013 16:18

Dobrý deň,

rozdiel medzi priehľadnou a béžovou je iba vo farbe. Cez priehľadnú môže byť jazvu jemne vidieť, ale skutočne veľmi skreslene, pretože náplasť je 1mm hrubá (kvôli správnemu tlaku). Béžová má telovú farbu, takže má lepšiu kryciu schopnosť. V tomto prípade by sme teda odporučili béžovú variantu. Každopádne nezabudnite na to, že náplasť je treba lepiť každý deň aspoň na 12 hodín, aby sa dostavil výsledný efekt.

Andrea Holeňová

26.10.2013 16:51

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám na kolenou i na levé ruce hnědé fleky po odřeninách.Před třemi roky jsem spadla s kola.Jaký váš produkt by byl dobrý na jejich zesvětlení.Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

29.10.2013 09:57

Dobrý den Andreo,

tmavé fleky po odřeninách jsou známky hyperpigmentace, která vznikla jako následek hojení tkáně. Nejlepší topickou složkou pro jejich zesvétlení je kyselina kojová, kterou bude obsahovat náš nový přípravek White Balance Click. Budeme ho zařazovat do našeo eshopu během tohoto týdne. jedná se opravdu o revoluční přípravek pro nadměrnou hyperpigmentaci, který je účinnější než aktuálně nabízené White Balance sérum, takže se vyplatí cca týden na tento přípravek počkat.

Klára Kozelská

03.10.2013 19:29

Dobrý den, byla jsem na piercingu do pupíku, tělo mi ho ale nepříjmulo, protože nebyl z zrovna kvalitního materiálu. Ale v salónu, kde mi to píchali, mi potom řekli, že mi dají piercing ze svého materiálu a píchnou mi to hlouběji znova. Bohužel ani podruhé mi to tělo nepříjmulo a "vytáhlo ven". Zůstala mi ošklivá jizva. Myslíte, že byl gel nebo náplasti pomohli i tomuhle? Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

04.10.2013 18:43

Dobrý den,

výrobky New Gel+ jsou určeny pro všechny typy jizev, takže ani s touto nebude problém. Vzhledem k lokalitě bych doporučila používat gel. Obávám se, že náplast by mohla špatně držet (v rámci pohybu a sedání). Jestli je jizva poměrně čerstvá (do 2 let), bude Vám gel účinkovat.

Kat, Sirkova

30.09.2013 17:17

Dobrý den, 5ti letá dcera je 2 týdny po operaci kyly, má dvě jizvy cca 5 cm. Mám používat kombinaci náplastě a gelu ? Je náplast bolestivá na sundávání ? Dcera má ze sundávání náplastí po všech těch zkušenostech skoro fóbii ... Děkuji moc za odpověď Dobrý den, 5ti letá dcera je 2 týdny po operaci kyly, má dvě jizvy cca 5 cm. Mám používat kombinaci náplastě a gelu ? Je náplast bolestivá na sundávání ? Dcera má ze sundávání náplastí po všech těch zkušenostech skoro fóbii ... Děkuji moc za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

02.10.2013 19:18

Dobrý den,

pokud má Vaše dcera fobii z náplastí, doporučuji používat pouze gelík New gel+E. Náplasti New Gel sice nejsou nic drastického, ale vzhledem k tomu, že musí vydržet nalepené alespoň 12 hodin, je tam dost silný přilnavý efekt. Gel bude pro redukci jizev vhodnější. Navíc, pokud jsou jizvy takto čerstvé, bude rekonvalescence o to rychlejší a gel samotný by měl opravdu stačit.

Lenka

08.09.2013 11:55

Dobrý den,mám spoustu drobných jizev na ruce po autonenodě od střepů,staré 15let.Chci se zeptat jestli mi gel pomůže.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.09.2013 16:58

Dobrý den,

gel Vám určitě pomůže, protože působí i na starší typy jizev. Nicméně nemůžeme slíbit 100% redukci, to většinou u takto straých jizev není ani topickým přípravkem možné. Většinou v těchto případech dochází k 50% zlepšení.

Market

21.08.2013 20:25

Dobrý den,mám od vás vitamín E a gel a chtěla bych se zeptat zda když dám vitamín E na celý obličej a pak na jizvy gel zda bude učinost gelu stejná?Děkuji předem za odpověd. Ps:Jinak musím říci že gel používám cca dva měsíse a opravdu mi jizvy které mám propadlé po akné postupně mizí.Na pohled jsou méně vidět.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.08.2013 10:07

Dobrý den,

účinnost gelu se určitě nesnáší, právě naopak. Pokud ke gelu dáváte ještě navíc i Monoderma E5, podpoří to výsledný efekt. V kosmetice platí vždy pravidlo, že první se nanáší více likvidní produkt. Ve vašem případě tedy správně nanášíte první vitamín E a poté na jizvy New Gel+E.

Jsme rádi, že Vám produkty pomáhají. Určitě ještě vydržte, s jizvami se výsledný efekt dostavuje cca po 3 měsících, maximálně po 6ti.

Lukas Bilek

29.06.2013 20:31

Dobry den, chtel bych se zeptat zda mi tento krem pomuze na propadle jizvicky po akne..dekuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.07.2013 13:51

Dobrý den,

gel New Gel+ s vitamínem E je efektivní pro všechny typy jizev, tedy i na jizvy po akné. Samozřejmě záleží také na tom, jak staré jizvy jsou. Platí tu přímá úměra- čím mladší jizvy, tím je efekt rychlejší a větší. Pokud jsou Vaše jižvy ideálně do 2 let, bude gel stačit. Na jizvy po akné starší 2 let doporučuji také derma váleček, protože tím, že okolní tkáň rozdráždíte, stimulujete tvorbu nové tkáně a jizvy se zahlazují. Je potřeba ale derma válečku s delšími jehličkami, takže je vhodné ošetření od lékaře.

Dana

21.06.2013 23:30

Dobry den, mam keloidni jizvu od ockovani TBC starou 17 let. Doktorka se mi snazila nasat vzorek (nic nenasala) a od te doby se mi ta jizva probudila a roste. Ted je cca 7cm x 2 cm. Co bych mela pouzivat a jak? Jizva mi boda a svedi a kazdy se mi na ni pta :-(

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.06.2013 14:25

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se jedná o 17 let starou keloidní jizvu, obávám se, že ji již za použití topických přípravků plně nedokážeme zredukovat. Doporučila bych Vám používat New Gel náplasti na zastavení růstu a redukci (alespoň částečnou) v kombinací s gelem. Náplast bych zvolila z toho důvodu, že vytváří jemný kontinuální tlak, což by mělo brzdit růstu a redukovat keloidní jizvu. Pokud se chcete však jizvy zbavit úplně, velmi dobře funkční je laserová terapie. Zde bychom doporučili laser Palomar, jako jediný má certifikaci na redukci jizev a strií.

Jarmila

09.06.2013 09:25

Dobrý den, dcera je jako novorozenec operována a má na bříšku 12 cm jizvu po operaci. prosím doporučte jakou náplast k silikon. gelu poridit a jak se o tuto jizvu starat. děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.06.2013 11:28

Dobrý den,

na 12cm dlouhou jizvu vám stačí náplasti ve tvaru proužku (jsou dlouhé 15,2cm). Vždycky nalepte náplast na dobu 12 hodin, poté ji sundejte a jemně omyjte. Necháte ji uschnout a druhý den ji nalepíte znovu. Jedna náplast vydrží cca 4 týdny používání, takže když si zakoupíte balení proužků, vydrží vám na 4 měsíce, což stačí na celou terapii. Na dobu dalších 12 hodin můžete natírat gel s vitamínem E. Tato kombinace je nejlepší. Globálně se doporučuje i tlaková masáž. U dětí se jizvy ale většinou dobře hojí globálně, protože mají ještě výbornou regenerační schopnost.

Pavla

21.05.2013 14:47

Děkuji za radu,nevěděla jsem že se má nejdříve použít krém či sérum a pak až gel.Požívám chvilku a zrovna obráceně.Napsala jste že se dá kombinovat s čímkoliv a tak mě se u vás po přečtení všech výrobků docela zamlouvá sérum C-tetra.Dá se toto sérum používat samostatně nebo se ještě na něj používá jiná kosmetika?Moc děkuji předem za vaší odpověd

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.05.2013 15:31

Dobrý den Pavlo,

C-tetra by Vám mělo stačit, obsahuje vitamín C a E a interně mu říkáme "šampaňské na pleť", protože po aplikaci tak hezky zašumí. Je vhodné pro normální/suchou pokožku, takže určitě dobrá volba. Není potřeba s ničím kombinovat. New Gel+E gel je specifický v tom, že když ho nanesete, udělá na pokožce takový jemný ochranný filtr. Takže je ideální, když jej dáte na krém/sérum, aby se ten jemný filtr neodstranil.

Pavla

20.05.2013 17:21

Dobrý den,prosím o radu.Používám na jizvy v obličeji New Gel+ E silikonový gel přes den a na noc náplasti,teprve pár dní.Chtěla bych od vás nějaký krém či sérum které dám pak na celý obličej,mám normální až spíše suší plet.Máte nějaký přípravek který se dobře kombinuje s přípravky na jizvy?Děkuji moc za odpověd

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

21.05.2013 13:35

Dobrý den Pavlo,

v případě, že byste potřebovala řešit vrásky, určitě doporučím Dermaheal Cosmeceutical sérum nebo krém. Zde záleží na tom, jakou konzistenci máte ráda- zda hutnější (krém) nebo lehčí (sérum).

Pokud chcete pouze hydratovat, doporučím Dermaheal Hydro Balance Fluid, protože je momentálně ideální na léto a rychle se vstřebá.

Kdybyste chtěla ještě zvýšit regeneraci tkáně, doporučím buď Monodermá E5 (vitamín E) nebo nové sérum s růstovým faktorem Growth factor sérum.

Záleží to opravdu na tom, co mimo jizvu potřebujete řešit. Gel New gel+E se dá kombinovat prakticky s čímkoliv. Jen vždycky první naneste krém/sérum na celý obličej, nechte vstřebat a poté aplikujte gel proti jizvám. Gel proti jizvám totiž vytvoří jemný film, který bude jizvu chránit.

Anna

14.05.2013 08:20

Dobrý den, mám nahnědlé jizvy na nohou po odstraňování strupů. Pomohl by mi tento preparát? Jizvy jsou staré přbližně pět let. Děkuji předem za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

14.05.2013 12:50

Dobrý den Anno,

obávám se, že jizvy které popisujete, jsou spojeny s hyperpigmentací. Silikonový gel dokáže redukovat jizvu (čím mladší, tím je efekt rychlejší), ale s hyperpigmentací bude problém. Upřímně nejraději bych Vám doporučila kombinaci derma válečku a gelu. Derma válečkem tkáň narušíte, gelem vyživíte. Tato kombinace by mohla pomoci, ale bohužel nemůžeme 100% zaručit.

Markéta

09.05.2013 10:08

Dobrý den.Na čele mám propadlé jizvy,už nejsou červené ale z boku jsou hodně vidět.Jsou to takové dulky,pomůže mi tento gel?Mám od váš derma roller,kožní mi ho doporučila prý by se mi mohli jizvy zlepšit.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

09.05.2013 13:18

Dobrý den,

ideální pro Vás bude kombinace derma válečku, který již máte a tohoto gelu. Derma váleček rozdráždí okolí, a zahájí se proces regenerace, silikonový gel jizvičky uzavře před vzduchem, vytvoří jemný tlak a vitamín E jizvy vyživí. Takže kombinaci doporučuji. Derma váleček používejte dle doporučení lékařky, New Gel+E gel natírejte klidně 2x denně, vždycky na noc a přes den dle potřeby.

Jarča

25.04.2013 18:58

Tak mi před necelým týdnem dorazil váš výrobek New Gel+E a jsem s ním maximálně spokojená už po necelém týdnu se mi velká jizva po autonehodě začíná světlat a pomalu ztrácet, jsem z toho nadšená. Budu mít totiž nohu stejně jako dřív. Děkuji Vám Ten výrobek je podle mě takový malý zázrak. Vyzkoušela jsem totiž snad už všechno od vepřového sádla, propolisové i konopné masti a nic mi takhle nepomohlo. Jsem z toho opravdu nadšená.

Petra Kubištová

17.04.2013 17:22

Dobrý den,dcera má 4měsíce starou jizvu nad hrudníkem a je pořád zarudlá a jakoby nafouklá..je tento gel vhodný i pro ní?Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

22.04.2013 16:50

Dobrý den, dle Vašeho popisu se může jednat o hypertrofickou nebo keloidní jizvu (oba typy jsou vyvýšeného charakteru). Na oba typy můžete New gel použít. Nicméně v rámci této jizvy bych Vám doporučila kombinaci gelu a silikonové náplasti. Silikonová náplast vyvíjí na jizvu tlak, jizvu zplošťuje, takže tato kombinace se mi zdá ve Vašem případě jako nejůčinnější.

Petra Medliková

16.04.2013 17:23

Dobrý den, po porodu mám na ˇbřiše opravdu mnoho strií, pomohlo by to i na ně?´děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.04.2013 17:47

Dobrý den, otázka strií je opravdu zapeklitá. Jedná se sice o typ jizvy, ale bohužel o ten nejhorší typ, který se většinou nedá řešit topickými přípravky. New Gel gel s vitamínem E Vám sice pomůže, ale nemůžeme zaručit vyhlazení striií. Spíše dojde jen k jejich zmírnění, což Vám asi ve výsledku stačit nebude. Na strie doporučujeme laser Palomar 1540, který má jako jediný laser schválení FDA na redukci strií. V rámci Prahy jej najdete například na klinikách Medicom VIP, Yes Visage a Mediestetik.

Kateřina

16.04.2013 10:40

Dobrý den, mám velkou jizvu po odříznutí znamínka na obličeji 3 roky starou. Myslíte, že tento gel je vhodný na takové jizvy? A také ne jizvy po zašití. Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.04.2013 17:44

Dobrý den, tento gel je vhodný i na starší jizvy a je vhodný na všechny typy jizev, tedy i na jizvy po zašití. U jizev po zašití však musí dojít k zahojení tkaniva, tedy nesmí se jednat o ránu, která ještě obsahuje stehy nebo strup.

Lucie

13.04.2013 20:49

Dobrý den, je mi 15 a mám asi měsíc možná míň po celém zadku strie, je to opravdu hrozné.. Rychle jsem přibrala na váze a hlavně v té oblasti. Pomůže mi tento krém i na strie?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.04.2013 14:08

Dobrý den Lucie, strie jsou ve své podstatě jizvy, nicméně ty nejvíc problematické, které ve většině případů opravdu nejdou řešit topickými přípravky. Náš gel dokáže zjemnit jejich projevy, ale nezbaví Vás jich úplně. Upřímně, nemyslím si, že na dnešním trhu existuje nějaký krém, který Vás zbaví strií, jedná se většinou o marketing. Nicméně na strie velmi dobře funguje laser Palomar 1540, který má jako jediný na světě schválený prokázanou redukci strií a dostal certifikaci FDA. Tento laser najdete v Praze na klinikách Medicom VIPYes Visage a Mediestetik.

Martina

11.04.2013 22:34

Dobrý den, je možné použiť tento gel aj pre deti? Dcéra ma cez 3 roky a ma vecsiu jazvu po nehode (od 1,5 roka). Je mozne pouzit gel aj na tak male dieta? ďakujem.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

15.04.2013 14:24

Dobrý deň Martina, vzhľedom k tomu, že gel se skladá len z lekárskeho čistého silikonu a vitamínu E, nemal by nastať žiadný problém s detskou pokožkou. Obe látky sú veľmi dobre tolerované. Takže v tomto prípade nevidíme dôvod, prečo by nemohl byť používáný aj pre deti.

Hana

04.04.2013 21:40

Dobrý den . Mám jizvu starou asi 1 měsíc od škrábnutí keřem pomůže mi tento gel ? Děkuji za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

05.04.2013 11:00

Dobrý den Hano, New Gel+ gel Vám určitě pomůže. Funguje i na starší jizvy, ale pokud je jizva teprve měsíc stará, funguje o to rychleji.

Tomáš

25.02.2013 15:05

A ty bodový náplasti by jste mi nedoporučila?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.02.2013 15:30

Úplně nejideálnější je řešení kombinace: alespoň 12 hodin nalepená náplast + aplikace gelu na dalších 12 hodin. Takže ano, doporučila bych Vám aplikovat náplast na noc/den dle Vaší preference + když nebudete mít náplast, aplikujte gel. V této kombinaci se výsledky dostaví nejrychleji. Velikost náplastě si zvolíte dle velikosti jizvy. Náplast musí cca o 1cm překrývat velikost jizvy. samotné používání gelu nebo jen náplasti Vám pomůže také, kombinace je však ideální.

Tomáš

24.02.2013 13:36

Dobrý den. Mám vlevo na čele jizvu měsíc starou.Okolo jizvy mam načervenalou kůži.Chci se zeptat, co by mohlo pomoct k vyblednutí kůže. Děkuji za odpověď

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.02.2013 13:41

Dobrý den Tomáši, k vyblednutí jizvy a celkově k její redukci je právě určen New Gel+E gel nebo silikonové krytí New Gel+.

Oldřich

17.12.2012 15:30

Dobrý den , mám několik menších jizev po odstranění znamének (necelý rok staré ) , pomohl by mi gel a náplasti zredukovat velikost a barvu jizev ? Děkuji za odpověd.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.12.2012 12:33

Dobrý den Oldřichu, gel i silikonová náplast Vám zlepší velikost jizev a jejich barvu minimálně o 50%, při takto starých jiznách (rok) může dojít k jejich naprostému zesvětlení. Doporučujeme bodové náplasti (mělo by stačit na velikost znamínka) v kombinaci s gelem s vitamínem E. Samozřejmě můžete použít i náplasti, nebo gel samostatně, ale kombinace je vždy účinnější.

Lucie

15.12.2012 22:38

Dobrý den, ráda bych se zeptala, mám dva týdny starou pooperační jizvu na břiše, dělka cca 10 cm. Ráda bych urychlila její zesvětlení, jsou vhodnější náplasti, nebo mast? Moc děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.12.2012 13:01

Dobrý den Lucie, pokud je jizva zhojená (bez strupů a mokvání) můžete ihned začít používat buď náplast, gel a nebo ideálně kombinaci. Vzhledem k tomu, že se jedná o jizvu čerstvou, hojení by mělo být rychlejší. Samotný New Gel+E gel obsahuje silikonový gel a vitamín E, kdy obě látky jizvy redukují, nicméně nedokážou vyvinout takový tlak jako při aplikaci náplastě. Proto ideálně doporučujeme kombinaci gelu a náplasti pro rychlejší a komplexní hojení. Tyto výrobky fungují i samostatně, zahlazení jizvy však může trvat např. o měsíc déle.

Lenka

11.12.2012 11:22

mám jizvičky po akné je to 10 let a musím říct že i přesto,že je mám už tak dlouho tak se vyhladily a nejsou tak hluboké super! :-) budu pokračovat v léčbě s dalšímí vašimi výrobky. Gel používám od začátku listopadu.

Libor

20.11.2012 12:06

Dobrý den, mám na čele kruhovou jizvu jizvu po spálení (je cca 5týdnu stará). Nyní se chystám na dovolenou, bude mě gel chránit na jizvě i proti UV záření - Nechci, aby mě jizva zpigmentovala.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

20.11.2012 14:24

Dobrý den Libore, samotný silikonový gel nechrání pokožku proti UV záření. Vitamín E se sice doporučuje jako ochrana proti UV záření, ale jedná se pouze o doplněk. Pokud se chystáte na dovolenou, naneste nejprve silikonový gel pro redukci jizev a poté průběžně přes den i ochranný krém, ideálně faktor 30+.

Tereza

23.10.2012 21:42

Dobry den, mam jizvy po piersingu mezi ocima. Jsou stare uz 7 let. Jsou siroke asi 2mm a hluboke asi 1-2 mm, mozna trochu mensi. Pomohl by mi tento gel pri pravidelnem pouzivani? Vim, ze nezmiznou uplne, ale chtela bych alespon nejake vyrazne zlepseni. Nebylo by treba ucinnejsi pokud by to slo pouzivat gel spolu s derma valeckem? Dekuji za odpoved

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

24.10.2012 20:25

New Gel+ gel s vitamínem E má účinky i na starší typy jizev. I když nedojde k úplnému vyhlazení, určitě uvidíte redukci. Kombinace derma válečku a gelu je pak naprosto ideální. V oblasti mezi obočím se však derma válečkem dost špatně pohybuje, v této oblasti doporučujeme derma razítko. Budeme ho mít v dohledné době na eshopu. Co se týče této kombinace, doporučujeme válečkovat/razítkovat 2-3x týdně velikostí 0,3mm a pravidelně používat gel.

Lenka

03.10.2012 10:44

Dobrý den . chtěla bych se zeptat zda gel mohu aplikovat pod krém tzv. klasickou denní péči zda by to neovlivnilo efekt?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

08.10.2012 17:24

Dobrý den Lenko, gel můžete aplikovat pod krém, nicméně samotný gel vytvoří jemnou vrstvu, což by opravdu mohlo ovlivnit účinnost krému v daném místě. Ve vašem případě (předpokládám, že potřebujete aplikovat v obličeji) bych doporučila aplikovat gel vždy na noc raději trochu silnější vrstvu.

Luke

30.09.2012 20:18

Dobrý den, rád bych se zeptal na způsob aplikace gelu v případě, že se jedná o větší počet malých jizev velmi blízko sebe (cca 2-4 mm). Má se gel aplikovat na celou oblast, nebo pouze na jednotlivé jízvy zvlášť? Děkuji.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.10.2012 14:55

Dobrý den, gel můžete aplikovat na celou oblast, usnadní Vám to samotnou aplikaci. Jedná se o čistý lékařský silikon s vitamínem E, takže prospěje i zdravé tkáni. Stačí vždy nanést jemnou vrstvu.

Petráková

09.09.2012 10:07

Dobrý den, je možné gel použít k odstranění jizev po akné? Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

10.09.2012 11:59

Dobrý den paní Petráková, silikonový gel s vitamínem E New Gel je vhodný na všechny typy jizev, takže jej můžete používat i na jizvy po akné. Pokud se jedná o mělčí jizvy po akné, výsledky jsou velmi pěkné a projeví se již po 2-3 měsících, pokud máte již hlubší jizvy, je potřeba aplikovat delší dobu pro redukci.

Mišel

24.06.2012 20:18

odpoved prosim na m.i.s.u.l.k.a69@centrum.cz

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.06.2012 14:27

Dobrý den, odpověď Vám byla záslana na email.

Mišel

24.06.2012 20:15

chci se zeptat zda mohu mit naplast a gel i v trisle kde se mi tre lem kalhotek.mam tam jizvu z detstvi starou 17 let

Efka

22.06.2012 21:07

Dobrý den, je tedy určitě i na strie? děkuji..

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

25.06.2012 14:44

Dobrý den, gel je určen i na strie, protože strie jsou ve své podstatě jizvy. Nicméně strie se odstraňují úplně nejhůře a přípravek byl stěžejně testován na klasické jizvy (poúrazové, traumatické, hypertofické apod.) Takže ano, tento přípravek je možné používat na strie, ale pokud jsou strie starší nebo hlubší, raději bych Vám doporučila derma váleček společně s vitamínem E.

Filip

16.06.2012 11:03

Zdravim kdyz mam na obliceji par jizvycek a chci se jich nejak zbavit tak me pomuze tato mast ?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

18.06.2012 10:59

Dobrý den, v případě, že se nejedná o příliš staré jizvy (alespoň mladší 10 let, ideálně 2 roky), gel New Gel s vitamínem E Vám opravdu pomůže. Je potřeba jej používat pravidelně po dobu minimálně 3 měsíce dle návodu k použití. Ideální je kombinace s náplastí New Gel, kdy 12 hodin nosíte náplast a na dalších 12 aplikujete gel.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 81% Excelentní
Bez konkrétního hodnocení
Veronika | 03.01.2015
Hodnocení:
30% Průměrné
Odkaz
Bez konkrétního hodnocení
Jana | 03.10.2013
Hodnocení:
100% Dokonalé
Odkaz
1x
Jarmila Hypšová | 03.06.2013
Hodnocení:
100% Dokonalé
Tak mi před necelým týdnem dorazil váš výrobek New Gel+E a jsem s ním maximálně spokojená už po necelém týdnu se mi velká jizva po autonehodě začíná světlat a pomalu ztrácet, jsem z toho nadšená. Budu mít totiž nohu stejně jako dřív. Děkuji Vám Ten výrobek je podle mě takový malý zázrak. Vyzkoušela jsem totiž snad už všechno od vepřového sádla, propolisové i konopné masti a nic mi takhle nepomohlo. Jsem z toho opravdu nadšená.
Odkaz
Bez konkrétního hodnocení
Anonymní | 11.12.2012
Hodnocení:
95% Dokonalé
Odkaz

Polymerized Siloxanes (Polydimethylsiloxane), Tocopherol

Souvisí s články Magazínu krásy:

Jak léčit jizvy

Jak léčit jizvy

Přesto, že existuje několik druhů jizev, příčina všech je stejná. Jizvy vznikají hlubokým zásahem do kůže v podobě poranění, operačního zákroku, plastické operace, popáleniny, akné, oparu, neštovic a dalších běžných i méně běžných příčin. Hojení jizvy je poměrně náročný proces, který vyžaduje dod...

Je organická "bio" kosmetika bezpečná?

Je organická "bio" kosmetika bezpečná?

Často dostáváme otázky, zda jsou Newgel+E silikonový gel a Newgel+ silikonové náplasti organické, resp. "bio" - jak je to dnes v módě nazývat. Je to skvělá otázka, protože víme, že naše zákazníky zajímá bezpečnost přísad. Ale...!

Známe pravou příčinu tvorby strií!

Známe pravou příčinu tvorby strií!

O striích už toho bylo napsáno spousty. Jestlipak jste ale věděli, že existují dva druhy strií? A určitě jste netušili, že jejich hlavním viníkem není váhový přírůstek, jak se s oblibou tvrdí!

Přečtěte si soupis všech možností, jak se zbavit keloidů

Přečtěte si soupis všech možností, jak se zbavit keloidů

Keloidy patří mezi nejhorší problémy s pletí, kterých se lze jen velmi těžko zbavit. Žádná z léčby není 100% efektivní, zejména jedná-li se o starší jizvu. Často se navíc keloidní zjizvení vrací, dokonce až po několika letech. I tak se ale nabízí mnoho možností, jak tyto jizvy léčit....

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Jizvy jsou běžnou součástí života a ukázkovým příkladem toho, jak je lidská kůže dokonalá – dokáže se sama zhojit. Bohužel jsou také jizvy často neestetickou připomínkou zranění či problémů s pletí. Věděli jste ale, že můžete poměrně výrazně ovlivnit to, nakolik bude jizva viditelná? Stačí o zran...

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

V péči o jizvy vyzkoušejte silikon

Věděli jste, že silikon se pro léčbu a redukci jizev využívá již déle než 30 let? Zdaleka jej ale nemusí využívat jen plastičtí chirurgové a lékaři, jeho pozitivního účinku na jizvy různého stáří si můžete užít i v pohodlí vašeho domova. Silikon zjemňuje, povrchově vyrovnává a zesvětluje jizvy....

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Mám velmi staré jizvy, cca 10 let, stejně tak strie a jizvy po akné. Je tento gel účinný, nebo bych měla zvolit jinou metodu?

Gel je účinný i na starší jizvy. Dochází minimálně k 50% redukci. Co se týče strií, jsou to nejvíce problémové typy jizev, zde pravděpodobně gel nebo jakákoliv jiná kosmetika stačit nebude. Doporučila bych již ošetření laserem.


Léči tento gel také strie?

Strie patří mezi nejkomplikovanější typ jizev. Gel New Gel+ je určený i na tento typ jizev, ale redukce nebude úplně dokonalá. Je schopný je poměrně dobře zesvětlit a vyhladit, ale ne úplně odstranit. Záleží taky hodně na tom, jak staré jizvy jsou, čím mladší (ideálně do 2 let), tím lépe se redukují. Opravdu efektivního odstranění pak můžete dosáhnout pomocí laseru. Tyto nabídky jsou dostupné na různých klinikách. Ale pokud strie nemáte dlouho, doporučila bych Vám nejprve použít právě gel New Gel+.


Je možné použít tuto mastičku na jizvy, které jsou na nohách a vypadají jako modřiny?

O jaké jizvy se jedná? New Gel+E je možné používat na všechny typy jizev, ideálně, pokud nejsou starší jako 2 roky. Ale poradí si i se staršími.

Jsou to jizvy po drobných poraněních, například když se odřete.

Gel pomáhá i s těmito druhy jizev, je potřeba aplikovat na daná místa 2x denně. První viditelné výsledky se objeví po 4-6 týdnech

Existuje ještě něco podobného na jizvy?

Gel můžete ještě kombinovat se silikonovými náplastmi, a to tak, že náplast použijete přes den a gel přes noc. Zajistí se tak působení aktivních látek po dobu 24 hodin.


Dá se používat New Gel+ E silikonový gel na jizvy na jizvu po císařském rezu? A jak dlouho plus minus vydrží jedno baleni?

Silikonový gel New Gel+ se dá používat i na jizvu po císařském řezu. Výdrž balení je cca 2 měsíce, stačí nanést tenkou vrstvu na jizvu, ideálně 3x denně.


Je tento gel vhodný i na řezné rány staré 5 let?

Gel je vhodný i na jizvy staré 5 let. Jenom redukce může být o něco menší nebo trvat déle než v případě mladších jizev.

Gel jizvy jen překryje, nebo je úplně odstraní?

Gel se aplikuje přímo na jizvu, kde se vytvoří jeho tenká vrstva. Tím působí na zjizvenou tkáň, kterou regeneruje, čímž redukuje jizvu. Jizva je po pravidelné aplikaci vyhlazená a světlejší.

Je třeba každou jizvu natřít zvlášť nebo je možné gel použít i na místě, kde je jich víc nebo se překrývají?

Ideální je natírat každou jizvu zvlášť a natřít ji i několik milimetrů přes její okraj.


Je gel vhodný i na jizvu po pořezání na tváři?

Silikonový gel New Gel+ můžete používat i na jizvy ve tváři. Obsahuje pouze čistý lékařský silikon a vitamí E. Obě látky jsou k pokožce velmi šetrné. A naopak na ni mají velmi dobrý vliv.


Jak funguje gel na vpadlou jizvu, která není příliš hluboká, korektor ji zakryje, ale bohužel nevydrží celý den. Jizva je stará několik měsíců.

Vpadlé jizvy jsou bohužel komplikovanější, ale gel je schopný zredukovat i tento druh. Minimálně měsíc je třeba opravdu pravidelně používat. Výsledný efekt je u starších jizev viditelný po 3 měsících Ale je to samozřejmě velmi individuální.


Jaký prostředek proti akné byste doporučili? A jaký na jizvy po akné?

Na akné je výborný produkt betaGel. Na jizvičky po akné potom New Gel+E silikonový gel


Mám na obličeji plošnou jizvu o vel. 1x2cm a už jsem byl i na frakčním laseru. Jizva se zarovnala, ale je stále hodně červená. Existuje nějaký gel, který by zredukoval barvu jizvy? Jizva bude cca rok stará.

Ideální na redukci jizev je silikonový gel New Gel+.

Pomůže i při takto staré jizvě? Není určen jen na jizvy čerstvé?

Gel je určený pro jizvy do 2 let od jejich vzniku. Rok stará jizva je dobře redukovatelná.


Jak dlouho se užívání gelu doporučuje?

Dokud nedosáhnete kýženého výsledku, což obvykle bývá přibližně za zhruba 8 týdnů.


Je tento gel vhodný i pro děti?

Ano, mohou ho používat i malé děti.


Pomůže mi silikonový gel i na jizvu po vypálení bradavice?

Ano, tento produkt pomáhá na všechny druhy jizev.


Mohu gel na jizvy používat i na jizvu na intimních partiích? Neobsahuje nějakou dráždivou složku?

Silikonový gel New Gel+ obsahuje pouze silikon a vitamín E, žádné dráždivé látky neobsahuje a je pro pokožku velmi šetrný.