New Gel+ Béžová náplast ve tvaru proužku (4 ks) 100% silikonová náplast na ošetření, péči a vyhlazení jizev ve tvaru proužku 2,5 x 15,2 cm

Řešení pro Vaše jizvy. Bezbolestné a efektivní vyhlazení jizev. NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast, která má prokazatelné hojivé účinky pro všechny typy jizev. Je samolepící a aplikuje se přímo na jizvu.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
New Gel+ Béžová náplast ve tvaru proužku (4 ks)
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 1 155 Kč

Skladem

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

Vložit vlastní recenzi
Průměr: 89% Excelentní
1x 1x
Lucie | 25.03.2013
Hodnocení:
89% Excelentní
Náplast používám od ledna (denně cca 12 hod.) na čerstvou pooperační jizvu velikosti 10 cm. Došlo ke zploštění a vyhlazení, jizva téměř neztvrdla, ale samozřejmě jsem ji i masírovala. Pohodlné nošení a dobrá lepivost náplasti.
Jizva lehce zbledla, ale nemám srovnání, jak by by to vypadalo bez použití náplasti, takže jsem čekala, že to bude ještě více viditelné.
Odkaz

Souvisí s články Magazínu krásy:

Strašák jménem Strie

Strašák jménem Strie

Strie jsou něco, čeho se bojí skoro každá žena, a to také oprávněně. Postihují totiž až 90 % žen, takže je velmi malá pravděpodobnost, že se jim vyhnete. To není strašení, to je prostě fakt. Nicméně jsou určité způsoby, jak strie omezit, či jak docílit toho, aby se vůbec neobjevily....

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Řeším odstranění 1cm dlouhé jizvy na kořeni nosu po úrazu. Jizva je zacelená 2 týdny. Chtěla bych, aby zmizela.

Pro efektivní odstranění jizev doporučuji náplast New Gel +, dle velikosti jizvy si můžete vybrat z následující nabídky náplastí. Náplast se dá použít opakovaně, stačí pouze umýt. Viditelné redukce je dosaženo cca po 1 měsíci, výsledného efektu po cca 2 měsících.

Když dám náplast ke kořeni nosu, má gel nějaký vliv na citlivost očí? Jsem 4 roky po laserovém zákroku očí.

Silikonová náplast je tvořena ze 100% lékařského silikonu, pokožku nijak nedráždí. Neměla by mít tedy vliv ani na oči..


Mám jizvu na zápěstí dlouhou 6 cm. Jaký typ náplasti by mi byl doporučen? Dále kouká, že v balení je většinou 1ks, to znamená, že daná náplast je na více použití vzhledem k ceně zboží?

Nevím, jak je jizva široká, ale pokud je úzká, doporučila bych Vám tuto náplast. Náplast je možné rozstřihnout dle velikosti jizvy. Jedna náplast je na více použití. Obvykle 3-4 týdny.


Poslední dobou mě trápí jizvy. Mám jich mnoho na nohách, asi 3 – 6 cm velké, některé téměř fialové, jiné se zhojily lépe. Chtěl bych, aby pokud možno co nejvíce zmizely a nebyly okem viditelné. Lze tím dosáhnout používáním těchto náplastí? A po jaké době?

Ano, pomocí New Gel+ náplastí je opravdu možné jizvu výborně zredukovat a zesvětlit. Výsledek se dostaví po cca 6-8 týdnech denního používání.

Je třeba používat s těmito náplastmi i gel New Gel +E?

Ano, může se kombinovat tak, že přes den použijete gel, přes noc náplast, nebo obráceně.