New Gel+ Béžová bodová náplast (6 ks) 100% silikonová náplast na drobné jizvy

Trápí Vás drobné jizvy v oblasti obličeje nebo těla? Dnes již nemusí. NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Toto balení obsahuje 6ks malých bodových náplastí o průměru 2,5cm.Náplasti jsou samolepící a aplikují se přímo na jizvu. Noste ideálně 12 hodin denně.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
New Gel+ Béžová bodová náplast (6 ks)
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Petra

17.02.2016 20:18

Dobry den, jak nejdéle se dají náplasti denně nosit? Mohu je mít i 24h? Nebo se musejí po určitém časovém úseku sundat?

Pavel

13.04.2015 09:01

Dobrý den, dnes mi byly odstraněny stehy z rány na rtu (rána se táhla od koutku úst nahoru, takže asi o 1cm přesahuje horní hranici rtu) a samotná rána je poněkud viditelná. Je možné aplikovat váš gel + náplasti nyní? Děkuji

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

13.04.2015 10:52

Dobrý den, Pavle,

produkty New Gel+ jsou určené k aplikaci na již zhojené jizvy, nesmí se aplikovat na otevřené rány či jizvy, na kterých jsou ještě případné stroupky. Pokud je tedy již Vaše jizva zcelená, hladká, bez stroupků či známek nějakých poranění, můžete začít aplikovat silikonovou náplast a silikonový gel.

Petra

26.06.2014 10:38

Dobrý den, je možné použít náplat na jizvy po augmentaci prsou pod sval?

Alena Vrbová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

01.07.2014 15:28

Dobrý den, Petro,

Náplasti jsou určené na všechny typy jizev, i těch pooperačních. Stačí si zvolit správný typ náplasti dle velikosti a rozměru jizvy a můžete ji na redukci jizvy po augmentaci prsou použít. Tvary jsou dokonce přímo uzpůsobeny operaci prsou – na výběr je typ kotva, areola a lízátko dle jizvy.

Anonym

07.10.2013 13:16

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, mám jizvu na obličeji, je půl roku stará, od pupínku, cca 1 cm velká. Je propadlá dovnitř. Pomohla by mi na to tahle náplast, nebo doporučujete něco jiného? Děkuji za odpověď.

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

07.10.2013 18:28

Dobrý den,

náplasti a gel sice fungují i na propadlé jizvy, nicméně nejlepší zkušenost na redukci propadlých jizev máme s derma válečkem v kombinaci s gelem New gel+E. Klasicky rozjezdíte derma válečkem povrch a okolí jizvy (mikroranky stimulují Vaši tkáň ke tvorbě nové tkáně), a poté aplikujete New Gel+E (hojící efekt a hydratace).

Anna

27.05.2013 19:26

Jsou priblizne stare 5 let , mam je docela hodne na zadech , tak jestli nemam pouzivat masticku i naplast , Dekuji za odpoved

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

28.05.2013 12:43

Dobrý den Anno,

u jizev starších 2 let nemůžeme zaručit kompletní redukci, ale určitě dojde k jejich výraznému zlepšení. Vzhledem ke stáří skutečně doporučujeme kombinaci náplastě a gelu. Ideálně na 12 hodin nalepte náplast (přes den nebo v noci dle potřeby) a další půl den aplikujte gel. Výrazný výsledek se většinou dostaví maximálně do 3 měsíců, po 6 měsících je výsledek již finální aneb "lepší to již nebude".

Anna

24.05.2013 16:59

Dobry den, chtěla bych se zeptat mám dlouhodobe jizvy po zádech , které způsobili pupinky , doporučili byste mi nejaký produkt . Děkuji

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

27.05.2013 10:10

Dobrý den Anno a můžete mi prosím upřesnit o jak staré jizvy se jedná? Abychom se pokusili najít co nejvíce efektivní řešení.

lenka

15.12.2012 20:33

Dobrý den, pokud rozumím dobře, náplasti se dá po umytí opakovaně používat?

Gabriela Nožičková, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

19.12.2012 13:06

Dobrý den Lenko, rozumíte správně. Náplast si nalepíte ideálně na 10 hodin denně, po použití ji jemně opláchnete vodou (zbavíte případných nečistot) a necháte zase uschnout. Po uschnutí se náplast dá znovu použít. Takto používáte a umýváte každý den, cca po 3-4 týdnech se náplast začne drolit a nebude již lepit = je potřeba začít lepit jinou náplast.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Přesný návod: Pečujte o jizvy tak, aby byly po zhojení neviditelné

Jizvy jsou běžnou součástí života a ukázkovým příkladem toho, jak je lidská kůže dokonalá – dokáže se sama zhojit. Bohužel jsou také jizvy často neestetickou připomínkou zranění či problémů s pletí. Věděli jste ale, že můžete poměrně výrazně ovlivnit to, nakolik bude jizva viditelná? Stačí o zran...

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Řeším odstranění 1cm dlouhé jizvy na kořeni nosu po úrazu. Jizva je zacelená 2 týdny. Chtěla bych, aby zmizela.

Pro efektivní odstranění jizev doporučuji náplast New Gel +, dle velikosti jizvy si můžete vybrat z následující nabídky náplastí. Náplast se dá použít opakovaně, stačí pouze umýt. Viditelné redukce je dosaženo cca po 1 měsíci, výsledného efektu po cca 2 měsících.


Když dám náplast ke kořeni nosu, má gel nějaký vliv na citlivost očí? Jsem 4 roky po laserovém zákroku očí.

Silikonová náplast je tvořena ze 100% lékařského silikonu, pokožku nijak nedráždí. Neměla by mít tedy vliv ani na oči.


V listopadu mi byla chirurgicky odstraněna menší bradavice na hrudníku. Nyní je místo růžové, vystouplé a občas svědí. Co s tím mohu udělat?

Doporučila bych Vám silikonovou náplast na redukci a zploštění jizvy. Vytváří jemný tlak na jizvu a uzavře ji před vzduchem, čímž ji redukuje. Náplasti můžete používat opakovaně. Jedna náplast vydrží až 4 týdny denního používání.