New Gel+ Béžová bodová náplast (6 ks) 100% silikonová náplast na drobné jizvy

Trápí Vás drobné jizvy v oblasti obličeje nebo těla? Dnes již nemusí. NewGel+ je 100% silikonová gelová náplast pro lékařské použití určená na ošetření, péči a vyhlazení jizev. Toto balení obsahuje 6ks malých bodových náplastí o průměru 2,5cm.Náplasti jsou samolepící a aplikují se přímo na jizvu. Noste ideálně 12 hodin denně.

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
Určeno pro pleť:
New Gel+ Béžová bodová náplast (6 ks)
Netestováno na zvířatech
Ikona - Netestováno
100% vegan
Ikona - 100% vegan
Cena: 630 Kč

Skladem

Jak NewGel+ funguje?

NewGel+ redukuje a vyhlazuje jizvy, způsobuje, že jizvy se stávají hladšími. Působí prostřednictvím kombinace okluze (uzavře jizvu před expozicí vzduchu), hydratace, zvýšení teploty pokožky a kontinuálního lehkého tlaku.

Jak dlouho musím náplast používat?

Pozitivní výsledky je možné pozorovat za 3 až 7 týdnů. Nejlepších výsledků je dosaženo po 3 měsících. Jedna náplast je určena pro opakované použití.

Na jaké jizvy je tento produkt určen?

NewGel+ je určen pro všechny typy jizev, je možné jej tedy použít na jizvy: keloidní, traumatické, popáleninové, jizvy po císařském řezu, hypertrofické, jizvy po běžných chirurgických zákrocích, po kosmetických procedurách, abdominoplastice.

Kdy můžu začít NewGel+ používat?

NewGel+ nepoužívejte na otevřenou ránu. Používejte jen na plně zhojenou jizvu- tedy po odstranění stehů, bez strupů a mokvání. Ideální použití je pro jizvy do 2 let stáří.

Návod k použití:

  • Odstraňte obal a aplikujte náplast přímo na jizvu.
  • Před aplikací si můžete náplast libovolně zastřihnout dle velikosti jizvy- okraje náplasti by měly o 1cm přesahovat jizvu.
  • Noste nejlépe 12 hodin denně.
  • Poté jednoduše omyjte náplast vodou a neagresivním mýdlem, dobře opláchněte, vysušte a můžete znovu aplikovat.
  • Doporučujeme: Náplast NewGel+ aplikujte během dne a silikonový gel New Gel+E na noc (dle potřeby v opačném pořadí). Kombinace silikonové lékařské náplasti a silikonového gelu zaručí rychlejší zacelení jizev.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

K tomuto produktu nebyl nalezen žádný komentář.

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Ptali jste se na výrobek na chatu () Ikona - šipka

Řeším odstranění 1cm dlouhé jizvy na kořeni nosu po úrazu. Jizva je zacelená 2 týdny. Chtěla bych, aby zmizela.

Pro efektivní odstranění jizev doporučuji náplast New Gel +, dle velikosti jizvy si můžete vybrat z následující nabídky náplastí. Náplast se dá použít opakovaně, stačí pouze umýt. Viditelné redukce je dosaženo cca po 1 měsíci, výsledného efektu po cca 2 měsících.


Když dám náplast ke kořeni nosu, má gel nějaký vliv na citlivost očí? Jsem 4 roky po laserovém zákroku očí.

Silikonová náplast je tvořena ze 100% lékařského silikonu, pokožku nijak nedráždí. Neměla by mít tedy vliv ani na oči.


V listopadu mi byla chirurgicky odstraněna menší bradavice na hrudníku. Nyní je místo růžové, vystouplé a občas svědí. Co s tím mohu udělat?

Doporučila bych Vám silikonovou náplast na redukci a zploštění jizvy. Vytváří jemný tlak na jizvu a uzavře ji před vzduchem, čímž ji redukuje. Náplasti můžete používat opakovaně. Jedna náplast vydrží až 4 týdny denního používání.