VIT-A-MIN by Brandeis Clinic (expirace 15. 3. 2019)

Obsahuje komplex 16 vitamínů, minerálů, které podpoří správné fungování celého organismu a vaše zdraví pro vyvážený energetický metabolismus.
Expirace 15. 3. 2019

Podrobnější informace
Určeno pro věk:
0 20 30 40 50 60+
VIT-A-MIN by Brandeis Clinic (expirace 15. 3. 2019)
Produkt již není v naší nabídce. Děkujeme za pochopení.

Expirace 15. 3. 2019

Pro vaše zdraví a vitalitu

Správné fungování energetického metabolismu je důležité, abyste měli dostatek energie. Tu tělo získává rozkladem bílkovin, tuků a cukrů. K tomu, aby byla ovšem jejich přeměna na energii zajištěna, potřebuje tělo také dostatečné množství důležitých vitamínů a minerálů. Jejich komplex vám poskytne přírodní výživový doplněk VIT-A-MIN by Brandeis Clinic.

Ze 2 kapslí denně získáte vše

Jeho denní dávka obsahuje více než 100% doporučené denní dávky vitamínů B5, B2,B6, B9, B12, C, E, biotinu a chromu a také dávku manganu, molybdenu, selenu, zinku a vitamínů B1 a B3.

Buďte fit

  • Podporuje dobrý stav sliznic, kůže a vlasů
  • Napomáhá zachování zdravé kardiovaskulární i nervové soustavy
  • Napomáhá chránit tělesné tkáně a organismus před oxidativním stresem díky obsahu silných antioxidantů
  • Podporuje správné fungování imunitního systému

Doplněk stravy pro energii

  • Podporuje vyvážený energetický metabolismus
  • Přispívá ke zlepšení psychické činnosti
  • Napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání

Skutečně máte dostatek důležitých živin?

Doplněk stravy VIT-A-MIN je určen pro všechny, kteří chtějí zůstat zdraví a mají obavy, že jim jejich strava neposkytuje dostatek vitamínů a minerálů klíčových pro správné fungování organismu. Velmi důležité jsou vitamíny pro těhotné, užívání doplňků stravy by však vždy měly konzultovat se svým lékařem. 

16 nejdůležitějších vitamínů a minerálů

Biotin (0,25 mg, 500% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a vlasů.

Chrom (0,058 mg, 144% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Mangan (0,28 mg, 14% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu kostí, k normální tvorbě pojivových tkání, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Molybden (0,025 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

Riboflavin – vitamín B2 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu sliznic, k udržení normálních červených krvinek, k udržení normálního stavu pokožky a zraku, normálnímu metabolismu železa, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Selen (0,02 mg, 36% DDD):
Přispívá k normální spermatogenezi, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Thiamin – vitamín B1 (0,22 mg, 20% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální činnosti srdce.

Vitamín A (0,4 mg, 50% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu železa, k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku, k normální funkci imunitního systému, podílí se na procesu specializace buněk.

Kyanokobalamin – vitamín B12 (0,005 mg, 200% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podílí se na procesu dělení buněk.

Pyridoxin – vitamín B6 (2,8 mg, 200% DDD):
Přispívá k normální syntéze cysteinu, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální psychické činnosti, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regulaci hormonální aktivity.

Vitamín C (80 mg, 100% DDD):
Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní, kůže a zubů. Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín E (35 mg, 292% DDD):
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Niacin – vitamín B3 (2,5 mg, 16% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k udržení normálního stavu sliznic a pokožky, ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Zinek (10 mg, 100% DDD):
Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA, k normální plodnosti a reprodukci, k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin, k normálnímu metabolismu vitamínu A, k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k udržení normálního stavu zraku. Přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podílí se na procesu dělení buněk.

Kyselina listová – vitamín B9 (0,2 mg, 100% DDD):
Přispívá k růstu zárodečných tkání v době těhotenství, správné syntéze aminokyselin, správné krvetvorbě, látkové přeměny homocysteinu a správné funkce psychiky. Řadíme ji mezi nejdůležitější vitamíny v těhotenství.

Kyselina pantothenová – vitamín B5 (6,54 mg, 109% DDD):
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.

Jedno balení na měsíc

Konzumujte 2 kapsle denně během jídla.Obsah balení o 60 kapslích (hmotnost obsahu 28 g) vám díky tomu vystačí na měsíc vitamínovo-minerálové kúry.

Vložte svůj dotaz

Vložení komentáře

Hana Tilcerova

15.03.2018 19:53

Zdravim muzu poprosit o radu lze uzivat kdyz kojim? Dekuji

Michaela Fojtáchová, Product Manager - Medaprex, s.r.o.

16.03.2018 14:41

Dobrý den paní Tilcerová,

 

bohužel doplněk stravy není vhodný pro těhotné ani kojící ženy.

Dana Kloudová

17.07.2017 13:50

Dobrý den, doporučili byste tyto vitamíny pro těhotné?

Alena Chmelařová, Product Manager - Medaprex, s.r.o. - Medaprex, s.r.o.

19.07.2017 09:19

Dobrý den, Dano,

co se týče obsahu důležitých živin, pokrývá tento doplněk stravy všechny důležité vitamíny a minerály. Jeho užívání v těhotenství bychom přesto doporučili konzultovat s lékařem. 

K tomuto produktu nebyla nalezena žádná recenze.

Souvisí s články Magazínu krásy:

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Doplňky stravy pro sportovce: Jaké živiny vám nesmí chybět

Pokud jste fyzicky aktivní a sportujete, pravděpodobně vedete relativně zdravý životní styl, s čímž se pojí i zdravá strava založená na konzumaci libového masa a zeleniny. Dost možná si proto říkáte, že žádné další vitamíny, minerály a doplňky stravy pro sportovce užívat nemusíte. To je ale mýlka...

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Dohnala vás únava a bez energie byste si šli nejraději lehnout?

Možná právě proto, že je léto obdobím dovolených, na nás často dopadá únava. Je třeba stihnout návaly práce před dovolenou, ať už v práci nebo doma v rámci přípravy na vysněný týden či dva volna, a po návratu dovolené na nás obvykle také čekají hromady povinností, které musíme zvládnout, i když b...

Nedostatek vitamínu B12 může ohrožovat i vás

Nedostatek vitamínu B12 může ohrožovat i vás

Vitamín B12 je jedním z vitamínů ze skupiny B. Udržuje zdravou a fungující nervovou soustavu a jednotlivé krevní buňky, účastní se přitom také tvorby DNA, genetického základu všech buněk. Dostatek vitamínu B12 je prevencí rozvoje megaloblastické anémie, jež bývá příčinou únavy a tělesné slabosti....

Vitamín B3 alias niacin pro omlazení pleti i fungující mozek

Vitamín B3 alias niacin pro omlazení pleti i fungující mozek

Niacin čili vitamín B3 je ve vodě rozpustná živina, kterou můžeme získat konzumací poměrně různých potravin. Mezi nejlepší zdroje patří maso, houby, tučné mořské ryby či semínka. Jak naznačuje označení vitamín B3, patří niacin do B-komplexu, skupiny vitamínů B, jako například thiamin (B1), ribofl...